«Данило-король» Антін Лотоцький. Скорочені версії

Читати скорочені версії оповідання Антона Лотоцького «Данило-король»

«Данило-король» Антін Лотоцький. Скорочені версії

Скорочені версії оповідання Антона Лотоцького «Данило-король» дозволять шестикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія оповідання Антона Лотоцького «Данило-король» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, шестикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст оповідання Антона Лотоцького «Данило-король». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту оповідання Антона Лотоцького «Данило-король». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
15.11.2022 «Данило-король» Антін Лотоцький (скорочено)
Читати онлайн скорочено оповідання Антона Лотоцького «Данило-король»
15.11.2022 «Данило-король» Антін Лотоцький (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ оповідання Антона Лотоцького «Данило-король»
15.11.2022 «Данило-король» Антін Лотоцький (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ оповідання Антона Лотоцького «Данило-король»

Освіта.ua
15.11.2022