Проведение ДПА в основной школе в 2019 году (9-й класс)

В 2018/19 учебном году итоговая аттестация учеников 9-го класса проводится по трем предметам

Проведение ДПА в основной школе в 2019 году (9-й класс)

Державна підсумкова атестація (ДПА) в основній школі (9 клас) в 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році».

Строки проведення. Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строки проведення державної підсумкової атестації, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Третій предмет:

  • Для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини, один із навчальних предметів зі списку: біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, історія України, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія.
  • Для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини один із навчальних предметів зі списку: біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, правознавство (практичний курс), українська література, фізика, хімія.

Третій предмет встановлюється за рішенням педагогічної ради закладу освіти, ухваленим з урахуванням побажань учнів, та затвердженим наказом керівника закладу освіти. Процедуру вибору третього предмета, керуючись чинним в Україні законодавством, а саме статтею 23 та підпунктом 1 частини першої статті 1 Закону України «Про освіту», встановлює заклад освіти.

Результати атестації не враховуються під час виставлення річних оцінок із навчальних предметів.

Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт у 9-му класі:

Складено на підставі «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році».

Освіта.ua
29.04.2019

Что будет делать МОН в направлении реформы среднего образования Ведомство опубликовало 10 шагов, которые будут реализованы в направлении реформы среднего образования
Минобразования утвердило порядок реагирования на буллинг Документ определяет механизм реагирования на случаи буллинга (травли) в учебных заведениях
Более трети учителей работают на грани истощения Одной из главных причин недовольства учителей собственной деятельностью является нехватка мотивации
МОН: местные власти смогут платить полные надбавки учителям Правительство приняло решение о направлении дополнительных 2,2 млрд для выплат учителям
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Скажите, 9 класс ДПА, третий предмет весь класс пишет полным составом или каждый ученик выбирает какой ему нужен?
Аня
Для Олеся: весь класс пишет одним составом, и решать скорее всего будет администрация учебного заведения
Комментировать
Квітославв
Якщо на момент екзаменів дитина відсутня в країні, як перездати їх? Кому і куди писати заяву про перенесення дати екзаменів.
Ирина
Для Квітославв: Обратитесь к администрации учебного заведения, но для переноса должна быть очень уважительная причина. Дешевле для нервов сдать со всеми своевременно.
Комментировать
Ярослав
Скажите пожайлуста, очень пережываю скоро здавать ДПА и я боюсь что не напешу математику есть ли риск не получить атестат есле бал будет даже менше 5 очитель етим пугает что мол неполучеш документы есле не сдаш математику и я боюсь. Ответьте как можно быстрее прошу очень пережываю
123
Для Ярослав: чому ж? Документ отримаєте. Просто з математики стоятиме від 1 до 4 балів. PS: Я б на вашому місці переживала за мову.
Максим
+++ Ты в каком классе 9 или в 4??!!
Комментировать
Роман
Шановні адміністратори сайту Ви взагалі здатні вчасно відповідати на запитання користувачів? За 3 місяці жодної відповіді на дуже актуальне питання
123
Для Роман: А хто Вам сказав, що на цьому порталі відповідає адміністрація на запитання. Тут спілкуються люди. А якщо Ви хочете офіційну відповідь, що маєте звертатись з офіційним запитом до певних органів (наприклад МОН)
Комментировать
Роман
Чи є обов‘язковим паспорт дитини для ДПА у 9 класі чи достатньо свідоцтва про народження?
_lera_volovod_
Для Роман: нужен паспорт обязательно
Комментировать
Виктория
Как оплачивается проведение экзамена? И законны ли требования школы сдавать по 1000 грн за ученика на сдачу ДПА?
Ирина
Ребёнок закончил 9 класс. Дпа сдал по математике и англ на 7,а украинский на 4. Учимся в гимназии, в русском классе. Не хотят брать в 10-й клаас. Предлагают уйти или сдать экзамены в августе. Законно ли это? Общий бал за 9-й класс 6.5
1555
Для Ирина: Чизаконно читайте НАКАЗ МОН від 16.04.2018 № 367. Але загалом 6,5 - занадто низький бал для навчання в гімназії. Тим більше низький бал 4 з укр.мови. Заклад Вам дає зрозуміти, що дитина не тягне програми гімназії і Вам краще перевести дитину в звичайну школу. За умови зменшення навантаження, можливо і оцінки за іншими предметами покращаться. Переведення краще для самої дитини, якщо Ви думаєте не про власні амбіції а саме про неї.
Комментировать
Анна
Можно ли родителям просмотреть работы детей по ДПА после оглашения результатов и как это сделать
Андрей
Можно ли на математике пользоваться калькулятором? Мне сегодня говорили что нивкоем случае нельзя им пользоваться. Подскажите пожалуйста в ближайшем времени
_lera_volovod_
Для Андрей:Нам говорил деректор школы что нельзя всё делать на чернетке или в уме
Комментировать
Андрей
Как можно ознакомиться с работой ребенка после сдачи ДПА? Имею ли я право лично посмотреть на результаты работы?
Юлия
ребенок на момент дпа (одного из єкзаменов) не сможет присутствовать. можно ли сдать его раньше или позже?
Катя
Чи можна вчителю повторювати речення за прохання учня( якщо він не встиг записати і просить повторити)?
наталья
Для Катя: для начала учитель это педагог и он должен лояльно к такому относится.
Комментировать
Руслана
При проведении ДПА после 9 класса, какой нужен документ ребенка, паспорт или свидетельство о рождении, спасибо.
Лена
Знайшла сайт із збірниками https://erudyt.net/category/dpa-2/9-klas/dpa-2018-9-klas-zbirnyky-vidpovidi може комусь приходиться
Татьяна
Для Лена: Спасибо!!!
Комментировать
Анфиса
Ребёнок учится в юридическом лицее. Всегда третим предметом дпа в 9 классе сдавали историю. Можно ли выбрать английский или выбирает педсовет ?Спасибо.
Nazar
У меня вопрос можно ли выбирать вместо матиматики историю?
наталья
Для Nazar: в 9 классе математика основной предмет. Это уже на ЕГЭ можно будет.
Комментировать
Марина
Что если сдал украинский на 9, матиматику на 7, а англ на 5 - я смогу получить аттестат?
Никита
Для Марина: Аттестат получишь в любов случае. Я сдал экзамены так : Укр . 9 , математика 8 , англ 10
Комментировать
Просто интересно
Всё же, важна ли оценка? Я написал два теста (математика 10, украинский 8) скоро история, и я сильно переживаю за неё. На сколько это испортит мне жизнь, если оценка будет низкой.
Саньок
Все параша, если не уходишь после 9ого тоьзабей хуй
Комментировать
Марина
Чи можна батькам глянути на допущені помилки при написанні ДПА з української мови дитиною. При викладанні даного предмету вичтель просто занижував оцінки дитині. І я не впевнена в тому що оцінка не буде занижена при складанні ДПА. І даний текст дитина проходила як раз у репетитора.
Анна
Для Марина: если вас не устроит оценка вы можете подать апеляцію
Таня
Сдавали правознавство. Были сомнения, потребовала в тот же день. Какое удивления где минус поставили на правильный ответ. Я была просто в шоке. Деректор не извинился, а начал придраться, что якобы дочь ваша прогуливаю часто уроки. Уважаемые мамы учителя как и врачи ни когда не признают ошибки. Если хотите отстоять отстаиваетп
Таня
Извините за ошибки. Экран мал, та т9 рулит
Комментировать
Katasonov_2003
а зависят вопросы на дпа от школы, или же вся страна пишет одинаковое дпа Я имею введу что к примеру харьковские и киевские школы пишут одинаковые дпа с одинаковыми вариантами(ответы на харьк. вопросы по. первому варианту такие же как и в киеве по первому варианту)или везде разные вопроссы ( к примеру в харьк. на первом варианте одни вопроссы а в киеве другие)
Директор
Для Katasonov_2003: Питання на ДПА виносяться згідно рекомендацій МОНУ однакові по всіх школах, але кожен навчальний заклад самостійно обирає номерацію варіантів та розташування питань в білетах.
Христина Вяземская
имеет ли право учитель .перемешивать варианты на ДПА?
Никита
Христина , конечно имеют ! Чтобы дети не списывали !
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!