22 марта учителя будут пикетировать Кабмин

Завтра, 22 марта, около 5 тысяч работников сферы образования проведут пикет под стенами Кабинета Министров Украины с требованием приблизить тариф первого разряда работников отрасли к минимальной заработной плате и на 20% повысить зарплаты

22 марта учителя будут пикетировать Кабмин

Об этом заявил председатель Профсоюза работников образования и науки Украины Георгий Труханов, сообщает УНИАН.

По его словам, сейчас тариф первого разряда составляет 613 грн, уровень минимальной зарплаты - 941 грн. Профсоюзы требуют от правительства уравнять эти показатели. "Получается, что первые 7 разрядов получают одинаковую заработную плату", - сказал Георгий Труханов.

Кроме того, по итогам первого квартала этого года, работники сферы образования считают необходимым повысить им заработные платы на 20%. Это касается не только учителей, но и других работников отрасли.

Также, отметил Труханов, сегодня пикеты работников сферы образования проводятся в регионах, в частности, в Донецке, Луганске, Львове, Запорожье. По его словам, каждая область выдвигает дополнительно свои требования, например, учителя Донецкой области требуют увеличить финансирование отрасли, поскольку средства на этот год выделены в размере 80%.

Как сообщалось ранее, Профсоюз работников образования и науки Украины заявил о критической ситуации, обусловленной недостаточным уровнем финансирования учебных заведений и учреждений образования.

Освіта.ua
21.03.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Свій молодіжний Рух Молодих Педагогів ! І триматися разом, відстоювати наші права ! А то влада й міністр освіти, справді може думає, що ми не хочемо бути вчителями, а це не правда, ми хочемо ! Просто вчителів пенсіонерів зараз набагато більше, а нас і невидно. На майдан, на страйк, пришли одні пенсіонери, а молодих у школах лишили, а хто і не схотів піти, так же. Досиділися до 80 років, досить їм вже ! Дійсно не вчать, а вже просто сидять у цих школах ! Тема питання залишається відкритою...
Гість
Oksana, дякую, пост - влучний опис життя молодого педагога ! Олеже, дякую за підтрмку, але вік 53-55, це ще нормально, тим більше зараз пенсійний вік підвищили на 10 років. 50-річні люди ще так-сяк, а от у мене у столичній школі, де щороку у вузах випускають силу-силену випускників педагогів, коротше кажучи педагоги по 68-70-72 роки сиднем сидять, у яких не те що діти, онуки мої однолітки, а молоді на побігеньках, весь час псують настрій, лише одні "не так", "да не те", в прямому сенсі виживають, не можуть змиритися, що в школу йде працювати нове, молоде покаління. Вони просто не навидять нас, тільки кістки перемивають, коли вже їм там дітей вчити, 40 років над одним підручником бубнять. Дала задачу з іншого підручника, для неї це був шок )))получилося, ніби я її принизила, а сама вихваляюся )) Нам потрібно обєднати свій молодіжний рух...
Наталя
Для Гість: А Ви не пробували уявити, що Вам теж колись буде 68 років. І здоровя у Вас буде відмінне і бажання працювати. Тим паче, що на пенсію легше здохнути, ніж прожити буде (тьху-тьху :)). І прийде нова молодь (Рух молодих педагогів наприклад) - будуть Вам відверто розповідати, що Ви сиднем сидите, по одному підручнику працюєте і т.д...... Дайте СОБІ чесну відповідь - що ВИ ЗРОБИТЕ (Мені доречі 33 роки).
Комментировать
наталя
а нам ,вообще, перенесли каникулы, чтобы мы не выходили на митинги...(Кировоград)
Oksana
так, пенсіонери це взагалі!!! ледь пересуваються з класу в клас і скаржаться на кожному кроці,що тяжко,а самі мають по 1.5 ставки,і пенсії їм малі!! А я 5років провчилась в університеті,і дають мені по 6-8год.І мушу збирати по пару годин в різних школах району,за 800грн,а їм пенсії малі!!!А не думають,що молода людина,взагалі нічого не має,ні пенсії,ні дому,ні зарплати,от і викручуйся!! Взагалі жалію,що пішла в ту школу,при найменшій нагоді тікатиму,чим далі!!!!(((((((((
читатель
Для Oksana: У нас одна пенсионерка мотивировала просьбу дать ей часы необходимостью доучить внука в институте. Внук не сирота и не под опекой у неё. Директор, то же пенсионер, конечно пошла ей на встречу. Убирать пенсионеров нужно начиная с руководителей!!!
Oksana
Для читатель: В нас така ж ситуація!! Спочатку їм треба,дітям своїм будинок добудувати,бо ж самі не працюють,потім внуків вивчити,двох,а то і трьох. Одна дочок двох своїх вчить вже кожна по другій освіті отримує,але сама чомусь не може себа забезпесити,а її мати пенсіонерка вже з маразматичними схильностями збирає чим побільше годин!!!
Комментировать
DR
Нікому проблеми вчителів не хочеться вирішувати. Але ніхто крім самих вчителів не заставить владу повернутись до проблем простих вчителів!!! Чекати не можна, куди гірше?
Олег
цілком підтримую про вчителів-пенсіонерів. Подумайте самі: в нашій школі 15 вчителів - з них 4 пенсіонери і 5 - у віці 53-54 роки. Будуть працювати ще довго Хіба це нормально? А мене, як вчителя інформатики, заставляють, щоб ці люди пройшли курси за програмою Intel, цифрові технології і т.д.
Наталя
Для Олег: Знайома історія :)
Комментировать
Гість
Вирішіть будь-ласка питання педагогів пенсіонерів, які сидять на 1.5 ставки та не дають змоги працювати молодим спеіалістам, ще й пенсію отримують. Брешуть владі, що на таку платню молодь просто не хоче йти працювати - брехня ! Допоможіть !!!
Oksana
Для Гість: Молоді просто нема куди йти!!!!!!! В нас по школах найбільше год мають пенсіонери,!!!!!Можливо б і більше йшли,але через такі зарплати,і ту к-сть год.нема чого туди йти!!!!!
Комментировать