«Давня казка» Леся Українка. Скорочені версії

Читати скорочені версії поеми Лесі Українки «Давня казка» 

«Давня казка» Леся Українка. Скорочені версії

Скорочені версії поеми Лесі Українки «Давня казка» дозволять восьмикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія поеми Лесі Українки «Давня казка» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, восьмикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст поеми Лесі Українки «Давня казка». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту поеми Лесі Українки «Давня казка». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
1.02.2023 «Давня казка» Леся Українка (скорочено)
Читати онлайн скорочено поему Лесі Українки «Давня казка» 
1.02.2023 «Давня казка» Леся Українка (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ поеми Лесі Українки «Давня казка» 
1.02.2023 «Давня казка» Леся Українка (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ поеми Лесі Українки «Давня казка» 

Освіта.ua
01.02.2023