«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною»

«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський. Скорочені версії

Скорочені версії повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною» дозволять восьмикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, восьмикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
1.02.2023 «Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною»
1.02.2023 «Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною»
1.02.2023 «Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті Михайла Коцюбинського «Дорогою ціною»

Освіта.ua
01.02.2023