«Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий. Скорочені версії

Читати скорочені версії п’єси Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч» 

«Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий. Скорочені версії

Скорочені версії п’єси Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч» дозволять восьмикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія п’єси Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, восьмикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст п’єси Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту п’єси Івана Карпенко-Карого «Сто тисяч». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
1.02.2023 «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий (скорочено)
Читати онлайн скорочено п’єсу «Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого 
1.02.2023 «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ п’єси «Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого
1.02.2023 «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ п’єси «Сто тисяч» Івана Карпенко-Карого

Освіта.ua
01.02.2023