«Перший диктант» Остап Вишня. Скорочені версії

Читати скорочені версії оповідання Остапа Вишні «Перший диктант»

«Перший диктант» Остап Вишня. Скорочені версії

Скорочені версії оповідання Остапа Вишні «Перший диктант» дозволять шестикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія оповідання Остапа Вишні «Перший диктант» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, шестикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст оповідання Остапа Вишні «Перший диктант». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту оповідання Остапа Вишні «Перший диктант». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
15.11.2022 «Перший диктант» Остап Вишня (скорочено)
Читати онлайн скорочено оповідання Остапа Вишні «Перший диктант» 
15.11.2022 «Перший диктант» Остап Вишня (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ оповідання Остапа Вишні «Перший диктант» 
15.11.2022 «Перший диктант» Остап Вишня (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ оповідання Остапа Вишні «Перший диктант» 

Освіта.ua
15.11.2022