«Поза межами болю» Осип Турянський. Скорочені версії

Читати скорочені версії повісті Осипа Турянського «Поза межами болю»

«Поза межами болю» Осип Турянський. Скорочені версії

Скорочені версії повісті Осипа Турянського «Поза межами болю» дозволять одинадцятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія повісті Осипа Турянського «Поза межами болю» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, одинадцятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст повісті Осипа Турянського «Поза межами болю». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту повісті Осипа Турянського «Поза межами болю». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку й іспиту.

Публикации по теме:
10.08.2022 «Поза межами болю» Осип Турянський (скорочено)
Читати онлайн скорочено повість-поему Осипа Турянського «Поза межами болю»
10.08.2022 «Поза межами болю» Осип Турянський (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ повісті-поеми Осипа Турянського «Поза межами болю»
10.08.2022 «Поза межами болю» Осип Турянський (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ повісті-поеми Осипа Турянського «Поза межами болю»

Освіта.ua
10.08.2022