«Невеличка драма» Валер'ян Підмогильний. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма»

«Невеличка драма» Валер'ян Підмогильний. Скорочені версії

Скорочені версії роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма» дозволять одинадцятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, одинадцятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку й іспиту.

Публикации по теме:
10.08.2022 «Невеличка драма» Валер'ян Підмогильний (скорочено)
Читати онлайн скорочено інтелектуальний роман Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма»
10.08.2022 «Невеличка драма» Валер'ян Підмогильний (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма»
10.08.2022 «Невеличка драма» Валер'ян Підмогильний (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Валер’яна Підмогильного «Невеличка драма»

Освіта.ua
10.08.2022