В Украине стартовал проект «Всеукраинская школа онлайн»

В понедельник в 10:00 стартовал проект «Всеукраинская школа онлайн» для учеников 5-11 классов

В Украине стартовал проект «Всеукраинская школа онлайн»

В понедельник в 10:00 стартовал проект «Всеукраинская школа онлайн» для учеников 5-11 классов.

В рамках проекта 11 украинских телеканалов транслируют видеоуроки для школьников.

За каждым классом закреплен телеканал или медиаресурс, который в будни будет транслировать уроки для тех детей, которые по разным причинам не имеют возможности посмотреть их в Интернете.

Уроки будут проходить ежедневно, с понедельника по пятницу, до конца карантина. Начало занятий в 10:00. Занятия каждого класса будут проходить по специальному расписанию.

Видео уроки можно смотреть на YouTube-канале Министерства образования и науки. В описании под каждым видео учителя будут оставлять домашние задания на закрепление темы, которые ученики смогут выполнить, чтобы лучше усвоить материал.

СМОТРЕТЬ УРОКИ

Освіта.ua
06.04.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
10клас. Всім задоволена. Вчителі все пояснюють зрозуміло. Особливо уроки фізики ,математики та англійської мови . Дякую за проект .
Анна
Канал-Рада(9клас) . Дуже задоволена ,тим як викладають вчителі . Ви великі молодці. Особливо дякую: вчителю геометрії та алгебри-Віктор Мельников;вчителю англійської мови-Анна Кошель;вчителю фізики- Дар’я Заремба ;вчителю історії України -Артур Бабенко; вчителю Всм.історії-Тетяна Кучер і вчителю хімії-Світлана Новікова ;вчителю укр.мови-Ігор Хворостний та укр.літ.-Анастасія Євдокимова. Дякую всім вчителям .
Наталья
Каналл zoom - английский язык. Впечатление, что учат двух людей в студии. Телезритель не видно того,что на доске, за исключением нескольких секунд в конце примера. Постоянно крупный план взрослых дяди и тёти. Зачем? Поставлена задача запомнить их внешность? Очень плохой урок.
Любовь
Проек очень хороший но плохо одно у нас ребенок с проблемами слуха и может понемать только языком жестов,но это не кто не учел что есть и такие ученики ,возьмите это во внимание
вчитель фізики
Цей навчальний матеріал потрібний був учням три тижні тому!!! ці теми вже давним-давно пройшли діти разом з вчителем. Дивився урок із фізики в 10 класі. Пояснює Насичену і ненасичену пару, а всі вчителі зараз читають на дистанційному навчанні термодинаміку! Це ще раз показує те, що в нашій країні все робиться не для досягнення ефективності, а робота заради роботи! А чому? А тому що керівниками є бездарності, невігласи і просто тупаки, нажаль.
Вікторія
Дякую - майже ВСЕ добре, цікаво, ...дякую!!! АЛЕ - Евген Захарченко Про 11-й клас. Панове, зрозумійте нарешті, що сигнал Т2 легко доступний лиш на територіях, де живуть не більш як 70% жителів України. А на супутнику канал М1 закодовано. Валерия Для Евген Захарченко: а чому не вибрали ще один канал, крім М1? більше немає каналів у вільному доступі - ? еспресо, громадське, 1незалежний, прямий, україна24, uanews, ictv,може ще є інші!!! Але М1 - це круто для тих, у кого з 24 січня він заблокований!!! 11 клас «у захваті»!!! для 5, 6, 8 та 9 класів - по 2(ДВА) кнали, а для7 і 10 - один, і (Увага) ВИШЕНЬКА на торті для 11-го один і той не такий, як треба...прикро!!!