Расписание уроков "Всеукраинской школы онлайн"

Занятия для всех классов можно будет посмотреть на YouTube-канале МОН и закрепленных телеканалах

Расписание уроков "Всеукраинской школы онлайн"

В понедельник, 6 апреля, в 10:00 для учеников 5-11 классов со всей страны стартует проект «Всеукраинская школа онлайн» - уроки по 11 предметам будут транслироваться для учеников 5-11 классов. Об этом сообщает пресс-служба Минобразования.

Занятия для всех классов можно будет посмотреть на YouTube-канале Министерства образования и науки. Также, за каждым классом закреплен телеканал или медиаресурс, который в будни будет транслировать уроки для тех детей, которые по разным причинам не имеют возможности посмотреть их в Интернете.

Уроки будут проходить ежедневно, с понедельника по пятницу, до конца карантина. Каждый день они будут начинаться в 10:00.

На YouTube-канале МОН в описании под каждым видео учителя также будут оставлять домашние задания на закрепление темы, которые ученики смогут сделать, чтобы лучше усвоить материал.

Расписание занятий:

Освіта.ua
01.04.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна Лелюх
Початок уроків о 10:00. Тривалість уроків яка і яка тривалість перерв? Де розклад початку уроків побачити?
Максим
Алгебра 9й клас. Викладач дуже швидко дає матеріали, проблеми зі зйомкою завдань з дошки, учень не встигає переписати.
Евген Захарченко
Про 11-й клас. Панове, зрозумійте нарешті, що сигнал Т2 легко доступний лиш на територіях, де живуть не більш як 70% жителів України. А на супутнику канал М1 закодовано.
Валерия
Для Евген Захарченко: а що крім М1 більше немає каналів у вільному доступі - ? еспресо, громадське, 1незалежний, прямий, україна24, uanews, ictv,може ще є інші!!! Але М1 - це круто для тих, у кого з 24 січня він заблокований!!! 11 клас у захваті!!!
Комментировать
Светлана
зауваження до каналу плюс-плюс - на час заняття можна і прибрати рекламу "качині історії", бо не видно, що пишуть вчителі
Светлана
Дуже сподобалось, дивились онлайн уроки 5 класу. Є суттєве зауваження: з англ мово викладачка вела дуже швидко, дитина ледве встигала повторювати слова, написи були зроблені темним фломастером на темному кольорі - погано видно, даючи вправу не дає часу дописати, бо дає іншу вправу, по білій дошці писала фломастером, який теж погано видно, в кінці уроку російське слово "Звонок". Сподобалася математика і руханка
Євгенія
Все просто чудово, але як дізнатися коли починається який по предмет по годинах . Наприклад: я 11 клас в понеділок - історія в котрій годині вона починається?
Владимир
Я дико извиняюсь,а можно в таких предметах как инглиш,ввести хотя бы субтитры с переводом?А то если мне со своим уровнем английского этого не понять,то 8ми класнику и подавно
Олена Лихіцька
Онлайн уроки це. дійсно, вихід із ситуації. хоча б частковий. Давайте приймати це з оптимізмом, надією і вірою в кращі часи. А для нас - це певний досвід
Таня
Як завжди: зробили наспіх, непродумали, не врахували всіх деталей. Розклад непродуманий. Збіг предметів в часі (7 і 8 клас - історія, понеділок). А що робити, якщо в сім’ї дві, або три дитини і всім треда подивитись уроки, а є тільки один ком’пютер, а в телевізорі відсутнє підключення до цих каналів? Інший варіант: дитина в сільській місцевості: там не тільки відсутня можливість приєднатися до цих каналів, а й взагалі Інтернет майже не тягне
Максим Ларин
Для Таня: в Ютюб повторы
Валерия
для Таня: 100% підтримую - і тот ще не всі проблеми описані, для Максим: вам же пише Таня про інтернет в селі - ви розумієте написане??? до чого ваш ютюб повтори??? різні села є !!!
неважно
в некоторых вообще нету интернета и связзи
Комментировать
Ольга
Вы мне скажите, в недоминистерстве недообразования остался хотя бы один филолог с активной мозговой деятельностью?! Вы значение слова " руханка" понимаете?! Вы знаете, что на Западной Украине есть польскоязычные школы? Ну, не нравится вам слово " физкультура", так откройте словари польского, английского, итальянского и других языков, о существовании которых вы должны были хотя бы догадываться. Там это называется " гимнастика", а не дословно" ебалово". Дебилы...
тетяна
У понеділок на 2-му уроці "збіг" - урок у 7 класі та 8 класі з історії України одночасно , тому вчитель не зможе бути присутнім на одному з них. Розклад треба продумати.
Матей
Всі уроки доступні в записі на ютубі та у фейсбуку. Якщо ви маєте на увазі вчителів, які ведуть ці уроки, то, по-перше, це можуть бути різні вичтелі, по-друге, уроки вже давно записані і змонтовані
Комментировать
Світлана
Скільки триватиме руханка, та о котрій годині розпочинаються 2,3,4,5... уроки? Опублікуйте будьласка розклад.
Ольга
Для Світлана: будь ласка. Два слова. Но для Вас - руханка. Не говорите, что Вы- учительница.
Комментировать
Григорій
А де початкова школа? Чи молодшим школярам не потрібно навчатися? Звичайно простіше записати уроки предметникам, а вчителі початкових класів нехай самі по 5 уроків думають, як провести.
Вероника
Для Григорій: теж почала шукати початкові класи але нажаль не знайшла
Комментировать
Вчитель
Це все добре ! Але потрібно вказувати для предмету конкретний час і тему уроку! Бо сидіти і дивитися все підряд це дуже швидко набридне! У учня і батьків повинен бути вибір і можливість планування роботи!