Д. Ламза: о работе учителя во время карантина

Сегодня педагоги школ и вузов стали актерами, режиссерами, операторами, программистами и т. д.

Д. Ламза: о работе учителя во время карантина

Автор: Дмитрий Ламза, директор специализированной школы № 210, г. Киев.

Сказати, що сьогодні важко, - це нічого не сказати.

Йдеться про роботу вчителя під час карантину.

Сьогодні педагоги стали акторами, режисерами, операторами, програмістами тощо. Раненько проснувшись, учитель біжить до комп'ютера, адже там, по ту сторону екрана, з нетерпінням чекає дітвора. А за спиною кожної дитини, як мінімум, двоє глядачів.

Розпочинається урок, але зробити тишу немає можливості, адже у кожній квартирі триває життя, члени родини на карантині, усі вдома, і кожен займається якоюсь особистою справою!

У такому режимі педагог проводить 5, 6, а може, і 7 уроків! Діти отримують знання, слухають пояснення вчителя, переглядаючи всі уроки за розкладом. А завдань багато! У роботі, у спілкуванні час пробігає швидко, діти стомлюються, їм хочеться якнайшвидше відпочити.

А що ж вчителі? А в них після обіду розпочинається робочий колапс!

Діти починають присилати домашні завдання, і кожен це робить тоді, коли йому зручно. Педагог все це перевіряє і оцінює роботи учнів. Увесь цей процес забирає дуже багато часу і сили. Особисто я засиджуюсь за комп'ютером до пізньої години, перевіряючи роботи дітей.

Думаєте, що на цьому завершується мій робочий день?

Ні! Я починаю підготовку до наступного дня: створюю презентації, складаю плани та систематизую свою педагогічну діяльність.

І так кожного дня!

Я вчитель інформатики, умію користуватися всіма сучасними технологіями, молодий, завзятий і теж СТОМЛЮЮСЬ!

Дорогі вчителі! Я схиляю перед Вами голову і щиро дякую, що сьогодні ми разом працюємо на благо наших дітей! Я прошу Вас триматися і віддавати свої знання дітям!

Ми з Вами не політики і не бізнесмени, ми з вами - архітектори людського життя!

Діти щасливі від того, що бачать вчителів, вони з нетерпінням чекають зустрічі з Вами.

Я вкотре намагаюсь достукатись до тих, хто має забезпечити умови для якісної роботи вчителя.

Шановні Любомиро Мандзій, Денисе Шмигаль, Володимире Зеленський, Владиславе Криклій, зверніть увагу на інтернет - покриття.

В учасників навчального процесу немає можливості постійно проплачувати трафік! Проведіть перемовини з інтернет - провайдерами та підпишіть угоди! Нам потрібно терміново створити спеціальний трафік для вчителів та учнів, або на час карантину звільняти від абонплати. Це важливо, адже у більшості людей немає можливості оплачувати ці послуги.

P.S. Робота з комп'ютером потребує багато здоров'я. Бережіть себе, будьте здоровими!

Залишайтеся вдома!

Оригинал

Освіта.ua
06.04.2020

Популярные блоги
Тамара Гориха Зерня: мы потеряем много абитуриентов Государство должно максимально упростить условия вступления и расширить госзаказ.
А. Истер: упрощенное ЗНО нуждается в коррекции Предложение «выпускники будут сдавать мультипредметный онлайн-тест» требует коррекции
И. Ликарчук: система ЗНО стала на путь стагнации Спасти систему ЗНО от краха или исчезновения смогут только новые команды и технологии
Наталья Пипа: существуют два риска из-за переноса ЗНО Нельзя отменять ЗНО, если нет предложения, а что делать вместо этого
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев