Учебники для 11 классов регионы получат до 28 августа, - Табачник

Доставка учебников для 11 классов в областные управления образования будет завершена до 28 августа 2011 года

Учебники для 11 классов регионы получат до 28 августа, - Табачник

Об этом министр образования и науки, молодежи и спорта Дмитрий Табачник сказал сегодня во время презентации учебников для 11 классов в Украинском физико-математическом лицее Киевского национального университета им. Тараса Шевченко.

Министр отметил, что финансирование и издание учебников в этом году начали на 3 месяца раньше, чем в прошлом.

"Таким образом, до 1 сентября 2011 года государственный заказ на учебники для 11 классов будет выполнен на 100% и в средние общеобразовательные школы доставят 5,1 млн учебников. Доставку в областные базы образования, я надеюсь, мы завершим до 28 августа", - подчеркнул Д. Табачник.

Он отметил, что МОНмолодежьспорт вернуло все долги издательствам, которые возникли за прошлые годы, а также обеспечило создание резервного фонда учебной литературы.

Министр также отметил, что уже более 85% учебников доставлены в Житомирскую, Тернопольскую, Львовскую, Киевскую, Днепропетровскую области и город Киев.

УНН
25.08.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Наташа
Яке 28 серпня, вже 23 березня 2012 рік а підручники ще всіх нема. Коли їх чекати??
Greathope
Через 1 день починаються осінні канікули, а деяких підручників для 11 класу так досі й немає. Дали кілька десятків на район, так їх видали міським школам, а на село хоча б один підручник для вчителя - НЕМАЄ!!!! Тому що ми живемо і учимо сільських дітей??!!! З інтернета скачати не можу, вже тиждень, постійно якісь збої в системі. Зато як приїжджати і контрольні давати - то наше керівництво попереду, ще й розкритикує з голови до ніг. А через місяць олімпіада, і знову команда - вези і показуй результати!! Повірте, такого ентузіазму надовго не вистачить!!
Віктор
Ну це просто жах, де підручники дайте хоть один, а то взагалі не має ні одного нового=)
Олена
а в нашій школі для 3 класу з 26 учнів лише 8 підручників з англійської мови, вимагають купити. м.Миколаїв
Наталія
Нет ни одной книги для 11 класса. В прошлом году книги для 10 класса пришли уже во втором семестре. И на 180 учеников всего 16 (sic!) по информатике
Владислав
Кіровоградська обл.Новоархангельський район.с.Тернівка.....нам взагалі лише 3 книжки дали...де можна найти електроні книги 11 класу....
Світлана
Полтавська об. м Комсомольськ - не отримали ніяких підручників з англійської мови ні для 10 ні для 11 класів !!!!!
Катя
яке до 28 серпня,як вже 4вересня і підручників нема всіх!!!!!Дали лише6 і усе!!!!
Лиза
О чем вы говорите, какие учебники? Они даже электронные версии дать нормально не могут! что уж о печатных говорить.. как поступать в вуз??
Тетяна
Жодного підручника для 11 класу! м.Миколаїв.
Oksana
Кіровоградська обл: сьогодні отримали частину підручників для 10 і 11 кл, англійської і досі немає
Володимир
Коллеги речь идет об учебниках для 11-го класса ...исключительно http://studiorum.in.ua/
Ольга
А ми так і не отримали англійську для 10 класу!
Наташа
Для Ольга: А укр.мова для різних профілів?А підручники з Захисту Вітчизни, художньої культури і т.д. для 10!!!!!? У нас на переферію тільки приходись щось для 11класу, а уроки вже почалися!!
Комментировать
Валентина
Білгород-Дністровський не отримав в 2011 році алгебру , ні геометрію. А знання потрібні дітям? Подумайте про сільські школи, а не про місто Київ.
Мария
Для Валентина: Горловка тоже не получила алгебру и геометрию для классов стандарта. Второй год нет учебников .
Комментировать
Тетяна
Підручника з алгебри у 10 класі діти так і не побачили протягом навчального року. Добре, що геометрію дали в грудні. А ЗНО ж вони пишуть!
Світлана
а нічого, що підручників для 11 класу отримали навпіл менше, ніж учнів у класі? І в УОН сказали, щоб на більше не очікували! А правознавство для 10 класу( нарешті надали!!!) на 27 учнів - 5 підручників. І підручник не охоплює всього програмового матеріалу, тобто він розраховувався на 12-річну школу. А історії України так і немає ні для 10, ні для 11 класу. І це - 100% забезпечення?! Скільки можна брехати! Знову вчитель буде цапов відпущення, а учні - заручниками багаточисельних експериментів! Про яке комп'ютерне забезпечення можна говорити, коли немає навіть підручників?!
Юрий
Для Світлана: Унас вообще учбники не те взуть у нас укр мова профильная нам стандарт везут , мне оч повезло что с братом в одном классе учусь а так ,Э у нас некоторые очень далеко живут и учбник 1 на двоих !
Комментировать