Минобразования начало доставку учебников для 11 класса в регионы

В Министерстве образования отмечают, что до 24 августа этого года все области получат учебники и уже 1 сентября они будут лежать на партах одиннадцатиклассников

Минобразования начало доставку учебников для 11 класса в регионы

Институт инновационных технологий и содержания образования (ИИТСО) предоставил оперативную информацию о состоянии печати учебников для школьников 11 класса.

Согласно информации ИИТСО, 13 июля уже началась доставка учебников для учеников 11 класса в областные книжные базы.

По состоянию на 19 июля, в полном объеме уже напечатаны 16 наименований учебников по различным предметам.

По словам директора департамента дошкольного и общего среднего образования МОНмолодежьспорт Олега Ересько, до 24 августа все области получат учебники и уже 1 сентября они будут лежать на партах одиннадцатиклассников.

Как сообщалось ранее, в этом году финансирование и издание учебников начали на 3 месяца раньше, чем в прошлом.

Освіта.ua
20.07.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
А с нами конкретно пошутили. В октябре прислали на всю школу 1 учебник по английскому языку)))))))))
Анжела
Підручників для 11-го класу всіх немає!
DR
Треба стандартний алгоритм: "Якщо підручники для 11-го отримали не всі, то... Якщо ж для 10-го класу немає всіх підручників то... " А все інше то так, поплакатись. Потрібно не чекати й плакати а виробити самим такий алгоритм і всім його дотримуватись, якщо є колективний розум то буде колективне рішення, єдино вірне і з цим рішенням всіх освітян потрібно буде рахуватись у МОН.
випускниця
уже 7 вересня, а книжок до сих пір немає. а за книгу з английськой я взагалі мовчу. її навіть у електронній версі\ ще немає!! скоротили навчальний рі на цілий місяць. жах одним словом!
Ліна
Для випускниця: : скажіть а де ви дістали електронну версію інших підручників?????
Комментировать
Одинадцятикласниця
Я все розумію, але вкоротити рік "влада" встигає та й інші дурниці вводити, а книги хоча б раз вчасно видати не може. Печально....
Мне всё это надоело
Ребята, всё-то замечательно. Но вот вопрос - а учедники для 10 класса когда-нибудь привезут в школу? Или опять так крутиться? Нам-то, учителям, нормально. Но МЫ НЕ БУДЕМ распечатывать домашние задания (упражжнения) детям на бумаге. Денег НЕТ,как-то расходятся за лето. Так что время для записи домашнего задания будет потрачено на уроке. Жаль. Нет, ещё вариант- они просто перепишут его с компьютеров, у кого дома их нет. А у наших учеников коамъютер имеют 2%. Такие вот пироги.
Іринка
Свежо предание, но верится с трудом!!!
Учитель
А як же підручники до 10 класу? Їх досі не отримали...
Катерина
Для Учитель: А хіба десятикласники отримають нові підручники? Хіба не ті самі, що минулого року отримали теперішні одиннадцятикласники? Бо якщо так, то тільки від шкільних бібліотек залежить. Виправте, якщо я помиляюсь.
1111
Для Катерина: Дело в том, что прошлогодние десятиклассники получили учебники не по всем предметам. Закончили учебный год без книг.
Комментировать
Просто учитель
Та невже до 1 вересня всі книги надійдуть. Як же ми тепер без електронних версій? Діти ж уже забули як виглядає "справжній" підручник.
хімік
Підручники з хімії теж розподіляють по школам стихійно. У багатьох класах учні щороку звикають до книжок нових для них авторів, зокрема до логіки викладу матеріалу, особливостей мови, добору завдань, дизайну сторінок. Хіба важко міністерству дотримуватись наступності, розподіляючи підручники по школах, адже авторських колективів підручників по кожному предмету здебільшого 3-4? Ще питання до міністерства: чому результати в балах на конкурсі рукописів підручників не враховуються при визначенні накладів? Навіщо тоді цей конкурс?
К-124
Для хімік: Навіщо тоді цей конкурс?-------------------Відкати непогані чиновникам-освітянам:) А Ви думали для учнів чи для творчих педагогів ту альтернативу придумали? Та кому ми треба, "нехай собі як знають божеволіють-конають"... А їм своє робить:) (вибачайте, Павле Григоровичу) :)
Комментировать
Втомлений вчитель
Хотілося б бачити те що написано. Зазвичай отримуємо підручники в другій половоні навчального року.
вчителька англійської мови
Цікаво, а як щодо англійської мови на 11клас? А то за 10 клас так і не прийшла .........
вчитель
Для вчителька англійської мови: Да, колего, дуже цікаво. Саме цікаве, що книги нам якщо і дають, то дають різних авторів кожен рік. Це по-перше. По-друге, в цьому році нам пропонують Калініну і Карпюк. Найкращим з цих трьох зол була б Несвіт. Хоча цих трьох я б дуже просив взагалі НІКОЛИ НЕ ПИСАТИ підручників, особливо Калініній разом з отим Самойлюкевичем
К-124
Для вчитель: "я б дуже просив взагалі НІКОЛИ НЕ ПИСАТИ підручників, особливо Калініній разом з отим Самойлюкевичем"-------------Якби когось із освітянського начальства, і в першу чергу міністра, бо він за все має відповідати, хоч найменшою мірою цікавила шкільна освіта, а не власні оборудки біля владного корита, вони б не кричали про якісь міфічні супердосягнення в нібито реформуванні школи, а дійсно б зробили реальний крок - дали можливість учителям самостійно вирішувати, за яким підручником вони мають навчати школярів. Але ж для цього треба гроші спрямувати на місця... Як казав Герасим Калитка, "Краще смерть, чим така потеря!!!"
Лариса
Для вчитель: Самойлюкевич - це вона , Інна Володимирівна , викладач з методики у Житомирському педуніверситеті , до речі , дуже гарний методист , крім того , вона має години у школі , правда наскільки я знаю - спеціалізованій.
Комментировать