В Минобразования считают, что программа по учебникам 2010 года выполнена

Об этом заявил директор Института инновационных технологий и содержания образования Министерства образования и науки Украины Александр Удод

В Минобразования считают, что программа по учебникам 2010 года выполнена

По его словам, сейчас учебники активно поступают в школы.

Как сообщил Удод, на этот год на издание учебников из госбюджета было выделено 198 миллионов гривен.

По его словам, на сегодня из предусмотренных отпечатаны 96 процентов учебников.

"Те 4%, которые остались, - это ровно 12 наименований учебников, которые сейчас в работе во львовском издательстве "Світ", нашем государственном специализированном издательстве, которое выпускает учебники для школ с языками обучения национальных меньшинств. Это так называемые переводные учебники, они всегда идут во вторую очередь, сначала должен быть издан учебник оригинальный... Сегодня я разговаривал с руководителем этого издательства, в течение ближайшей недели печать этих учебников завершат", - сказал Удод.

Ранее министр образования и науки Дмитрий Табачник прогнозировал, что учебники должны попасть в школы до ноября.

По словам Удода, задержка с выполнением программы связана с тем, что бюджет на этот год был принят лишь в апреле текущего года.

Освіта.ua
10.12.2010

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Про які книги ви говорете? Де інформатика, художня культура, захист вітчизни та англійська мова? Видали називається.
Михаил
Мрак. Эти негативные люди учат наших детей. Я своим скажу, чтоб вообще не слушались, а молча учились и говорили правду. После войны жрать было нечего, и выросло нормальное поколение. Сейчас одни алкаши в школах... Главный учебник в голове, открой и полистай! И вообще прекратите гнать и ерничать, вы же педагоги!? Я своим детям такого не позволяю, зато позволяете Вы!!
Олександр
Для Михаил: Про алкашів Ви перегнули, хоча, якщо працюєте в школі, то, напевно, маєте підстави так говорити. Та й до учнів у Вас якесь "приватновласницьке" ставлення: "я своим детям такого не позволяю". Учень приходить до школи з метою отримати якісну освітню послугу, а натомість потрапляє в руки людини, яка вважає себе майже богом і вирішує, що дозволити, а що заборонити. Хоча, якщо відсутність підручників помножити на недостатню компетентність окремих вчителів, то дійсно залишається тільки дресирувати дітей, а не навчати. А може Ви своїм флеймом намагаєтесь відвернути увагу від проблеми?
Комментировать
Ольга
Вони то видали - молодці, а от ми - без необхідних підручників і досі!
Лёлик
"За словами Удода" - и почему я не удивляюсь обману?
вчитель фізики
Отримали підручник з фізики для 10 класу , академічний рівень .Зміст даного підручника розрахований до лютого місяця 2011 року , а далі , що робити ...
Аля
Коли ми побачимо підручники з англійської мови для 10 класу?
Шестопалов
Шановна Наталя Миколаївна! Скажіть, якби Вашій школі держава перед початком навчального року дала б певну суму коштів на придбання підручників, це б вирішило проблему своєчасного забезпечення учнів якісними і дешевими підручниками?
Наталя Миколаївна
Для Шестопалов: Мабуть так. замовляю ж я лабораторні зошити ті які мені більше подобаються і підходять для мого кабінету і дітей. Хотілося б побачити у електронному варіанті усі підручники а потім обрати.
Комментировать
Наталя Миколаївна.
Сижу. читаю статтю, очам не вірю. На вулиці грудень закінчується, а в моєму профільному фізичному класі підручником і не пахне, Ну добре не надрукували, так хоч дайте електронний варіант. діти заморилися шукати матеріал, почитати, я шукати задачі.
читач
Крадуть і брешуть... Брешуть і крадуть...
Анатолій Вовчанський район
Багато підручників ще не надійшло до шкіл,хоч уже і не жовтень,А ті що надійшли на всіх учнів не вистачає,хоч кажуть про 96 відсотків
123
Вас обманули, пане директор Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України Олександр Удод!
Толя
В нашій школі взагалі немає підручників. Лише по декілька екземплярів. А ті що є профільного рівня? а потрібно академічний. А вони нам казки розказуютью.
Леся
В нашій школі нема всіх підручників. Особливо, профільного рівня.
Олена
Коли з*являться підручники в школах Одещини? Ми вже пройшли всі чотири частини електронної версії підручника Карпьюк Англійська мова 10 кл. А підручника немає. Що рибитимемо в ІІ семестрі?
Катя
Чеееего???? Они что, вообще что ли???? у нас 8 учебников на человека пришло с учетом того, что на академический уровень физики, по которому мы работаем, нам раздали стандарт, который АБСОЛЮТНО не водходит по уровню!!! Профильную географию мы вообще не можем дождаться, потому что на школу пришло толь 4 учебника!!!
Шестопалов
Тільки вчитель може розсудити, які підручники йому найкраще підходять для навчання учнів! Аби лише ці підручники відповідали діючим програмам і вимогам стандартів. Скептики кажуть, що МОН України ніколи не запровадить децентралізоване постачання шкіл підручниками з передачею державних грошей тим, хто цими підручниками буде користуватися, тому що... Відгадайте з трьох разів, чому.
Ольга
Та де ж вони рідненькі? Скоро новий рік, а фізику вивчаємо без підручників. Це мабуть першоквітневий жарт.
4енко
Зате Історію України для 5-класників уже без фото Майдану на палітурці, а заразом без героїв Крут, і УПА отримали супероперативно. І гроші знайшлись, і можливості. І міністру підлизнули.
Врач
Весь папір пішов на виготовлення бюлетенів для фальсифікації виборів.
училка
Нет, вот как можно ТАК брехать (грубо, но наиболее точно!) нагло в лицо . Ниже плинтуса((Они нас за идиотов принимают......