«Дума про Марусю Богуславку». Скорочені версії

Читати скорочені версії української народної думи «Дума про Марусю Богуславку»

«Дума про Марусю Богуславку». Скорочені версії

Скорочені версії української народної думи «Дума про Марусю Богуславку» дозволять восьмикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія української народної думи «Дума про Марусю Богуславку» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, восьмикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст української народної думи «Дума про Марусю Богуславку». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту української народної думи «Дума про Марусю Богуславку». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку або контрольної роботи.

Публикации по теме:
1.02.2023 «Дума про Марусю Богуславку» (скорочено)
Читати онлайн скорочено українську народну думу «Дума про Марусю Богуславку»
1.02.2023 «Дума про Марусю Богуславку» (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ української народної думи «Дума про Марусю Богуславку»
1.02.2023 «Дума про Марусю Богуславку» (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ української народної думи «Дума про Марусю Богуславку»

Освіта.ua
01.02.2023