«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий. Скорочені версії

Читати скорочені версії новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях»

«Кіт у чоботях» Микола Хвильовий. Скорочені версії

Скорочені версії новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях» дозволять одинадцятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, одинадцятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку й іспиту.

Публикации по теме:
10.08.2022 «Кіт у чоботях» Микола Хвильовий (скорочено)
Читати онлайн скорочено новелу Миколи Хвильового «Кіт у чоботях»
10.08.2022 «Кіт у чоботях» Микола Хвильовий (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях»
10.08.2022 «Кіт у чоботях» Микола Хвильовий (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ новели Миколи Хвильового «Кіт у чоботях»

Освіта.ua
10.08.2022