«Патетична соната» Микола Куліш. Скорочені версії

Читати скорочені версії драми Миколи Куліша «Патетична соната»

«Патетична соната» Микола Куліш. Скорочені версії

Скорочені версії драми Миколи Куліша «Патетична соната» дозволять одинадцятикласникам швидко ознайомитися зі змістом цього літературного твору. Текст подано в трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія драми Миколи Куліша «Патетична соната» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії для школярів. Учні й учениці зможуть швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його змісту, композиції та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб, прочитавши його, одинадцятикласники були максимально готові до опрацювання твору на уроках.

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст драми Миколи Куліша «Патетична соната». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час опрацювання твору на уроці. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту драми Миколи Куліша «Патетична соната». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю твору. Це допоможе максимально швидко підготуватися до уроку й іспиту.

Публикации по теме:
10.08.2022 «Патетична соната» Микола Куліш (скорочено)
Читати онлайн скорочено драму Миколи Куліша «Патетична соната»
10.08.2022 «Патетична соната» Микола Куліш (стислий переказ)
Читати онлайн стислий переказ п’єси Миколи Куліша «Патетична соната»
10.08.2022 «Патетична соната» Микола Куліш (дуже стислий переказ)
Читати онлайн дуже стислий переказ п’єси Миколи Куліша «Патетична соната»

Освіта.ua
10.08.2022