Перемога на конкурсі «Євробачення»

Уперше конкурс «Євробачення» пройшов 1956 року в Швейцарії. У ньому тоді брали участь представники семи країн, кожна з яких презентувала по дві пісні. Мета цього заходу дуже важлива: сприяти появі талановитих пісень за допомогою змагання між авторами і співаками. Очевидно, що цей конкурс був створений і для того, щоб популяризувати індустрію, розраховану на масового глядача та слухача телебачення. Рік від року кількість учасників зростала. Україна дебютувала в ньому лише 2003 року, перші виступи були, на жаль, не дуже вдалі. До речі, прогнози на перемогу були теж доволі песимістичні. 

Але трапилося диво, і звали це диво Руслана. Це був важкий для виступу 2004 рік: саме тоді конкурс проходив у новому, дещо ускладненому форматі. Але Руслана, мабуть, була настільки заряджена на результат, що під час однієї з репетицій співачка з балетом, влаштувавши справді дикі танці, проломила сцену з надміцного скла, у яку було вмонтовано силу-силенну екранів. Вона набрала 280 балів, упевнено випередивши суперників. Руслана була така зворушена, що, не стримуючи сліз, раз у раз цілувала головний приз – символічну статуетку зі скла.

За С. Зубковим (168 слів)

РОЗДРУКУВАТИ

Диктанти створено Освіта.ua для використання у загальноосвітніх навчальних закладах України. Тексти відповідають порядку проведення ДПА учнів 9-х класів з української мови. Комерційне використання та розміщення на інших ресурсах заборонено.

Освіта.ua
16.02.2016

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев