В Киеве считают, что школьники снизят агрессивность эпидемии

По словам Рубана, детсады и школы сформируют иммунитет, который сможет снизить агрессивность эпидемии

В Киеве считают, что школьники снизят агрессивность эпидемии

Работа детских садов и школ даст тот результат формирования иммунитета, который снизит агрессивность эпидемии.

Об этом в комментарии РБК-Украина сказал глава столичной Госпотребслужбы Олег Рубан.

Он отметил, что в киевских школах и детских садах наблюдается незначительный рост заболеваемости коронавирусом. Поэтому столичные власти пока не собираются их закрывать.

«Школы и детские сады - это последнее, что может приостанавливать деятельность потому, что по данным ВОЗ, по данным МОЗ, по данным Киева, болеют меньше 1%. Это считают и учеников, и персонал, и учителей», - сказал Рубан.

Освіта.ua
12.11.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Nila Kostetska
Злочинці. Хто досліджував, на що хворіють діти? А також учителі - з 5 захворівших "ВИГРИЗ" направлення на ПЛР-тест лише один!!! У всіх решта ОРВІ, бо не давали направлення.
Людмила
А хто дітям робить тести ? НІХТО. То як можна стверджувати: скільки хворіє на Ковід? У вересні по 10 дітей у класі були відсутні через хвробу , а в жовтні за місяць з запаленням легень опинилися у лікарні семеро вчителів? Збіг такий? Я 20 років працюю в одному колективі і жоден колега не хворів запаленням легень ,а тут за місяць семеро.
Людмила
Для Людмила: Вчителі? А кому взагалі потрібна освіта? Хто про неї думає? Одні обіцянки і балачки. Захисту для вчителів взагалі ніякого!!! Зато роботи прибавилося: уроки і очно, і дистанційно, і по школі весь час носишся від одного кабінету до іншого. Вчителі хворіють, класи закривають на самоізоляцію... Дезінфекція... А що робити тим, у кого алергія? Не вчитися, чи не ходити на роботу? Більше запитань, ніж відповідей, на які не дають наша влада. Просто жах...
Анна
Щоб викладачу вищої категорії вилікуватися від COVID, йому потрібно цілий рік працювати! Проте байдуже, вони чомусь мало хворіють. Але відомо, що багато хто просто ходить на роботу, поки може. Щоб не псувати статистику!!!
Комментировать