Заняття з особовим складом: порядок підготовки до проведення. Реферат
При підготовці до заняття с особовим складом підбирається необхідна література, вивчаються накази згідно яких і проводяться заняття, настанови згідно яких складаються методичні розробки га план-конспект
Методична розробка:
- Скласти тему.
- Мета і проведення занять.
- Визначити час на проведення занять.
- Місце проведення занять.
- Технічне забезпечення.
- Матеріально-технічне забезпечення.
- Підібрана література.
- Загальний план проведення занять.
- План проведення занять.
Робота ради наставників
Для підвищення ефективності виховної роботи і вивчення функціональних обов'язків молодшими співробітниками, які призначаються начальником УДПО на посаду, а також для надання допомоги більш швидкого і кваліфікованого оволодіння навиками на даній посаді, при призначенні на посаду молодшого співробітника, наказом начальника УДПО за ним закріплюється наставник терміном на один рік.
Наставник назначається: співробітник, який працює в управлінні не менше 5 років і зарекомендував себе як умілий спеціаліст і гідний працівник пожежної охорони. На період наставництва наставник складає щоквартально план заходів професійної та індивідуально-виховної роботи з молодшим працівником. План затверджується начальником _____ після закінчення терміну наставництва складається характеристика.
Робота ради зборів рядового та молодшого начальницького складу
Велику роль в зміцненні службової дисципліни серед особового складу НПЧ-1 відіграє рала зборів. Товариський суд разом з іншими суспільними організаціями і формуваннями надають активну допомогу начальникам, командирам у вихованні особового складу. Товариський суд рядового і молодшого начальницького складу СДПЧ-1 являється виборним суспільним органом і діє на основі положення про товариські суди рядового і молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ. Суд призваний охороняти честь і гідність звання рядового і молодшого начальницького складу. Склад товариського суду в кількості 5 чоловік вибраний на загальних зборах атестованих співробітників частини
Товариський суд розглядає такі справи:
- Про порушення особами рядового і молодшого начальницького складу дисципліни і суспільного порядку.
- Про допущення особами рядового начальницького складу правопорушень, за які по закону можуть бути передані на розгляд товариського суду.
- Про недобросовісне відношення осіб рядового і молодшого начальницького складу до службових обов'язків.
- Про негідну поведінку осіб рядового і молодшого начальницького складу до службових обов'язків по вихованню дітей.
- Про поступки, які принижують честь і дискредитують звання рядового та молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ.
- Про майнові претензії осіб рядового і молодшого начальницького складу один до одного при згідності їх на розглядання діла в товариських судах.
Товариський суд вибирається строком на два роки. Склад суду оголошується в наказі начальника УДПО.
28.09.2011