НУШ: Украинский язык. Типовая образовательная программа для школ с обучением на румынском языке (1–4 классы)

Новая украинская школа. Типовая образовательная программа по украинскому языку для учреждений общего среднего образования с румынским языком обучения (1–4 классы), утвержденная Коллегией Министерства образования и науки 22 февраля 2018 года

Програма з української мови розроблена для учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням румунською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ 

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев