НУШ: УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК. Типовая образовательная программа для УОСО с молдовским языком обучения (1-2 класс)

Новая украинская школа. Типовая образовательная программа по украинскому языку для учреждений общего среднего образования с молдовским языком обучения (1-2 класс), утвержденная Коллегией Министерства образования и науки 22 февраля 2018 года

Програма з української мови розроблена для учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням молдовською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев