НУШ: Украинский язык. Типовая образовательная программа для школ с обучением на молдовском языке (1–4 классы)

Новая украинская школа. Типовая образовательная программа по украинскому языку для учреждений общего среднего образования с молдовским языком обучения (1–4 класс)ы, утвержденная приказом МОН № 743 от 12 августа 2022 года

НУШ: Украинский язык. Типовая образовательная программа для школ с обучением на молдовском языке (1–4 классы)

Програма з української мови розроблена для учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою згідно з Державним стандартом початкової освіти.

Створення нової програми з української мови для 1–4 класів закладів загальної середньої освіти з навчанням молдовською мовою визначає коло основних знань, умінь, навичок, цінностей з предмета «українська мова», вимоги до результатів навчання.

Мета навчальної програми з української мови – розвиток здатності молодших школярів спілкуватися українською мовою для духовного, культурного самовияву, послуговуватися нею в особистому і суспільному житті, у міжкультурному діалозі, бачити її передумовою життєвого успіху; плекання в учнів здатності спілкуватися українською мовою (для яких вона не є рідною), повага до культурних надбань України.

У програмі визначено завдання, методи навчання української мови учнів закладів загальної середньої освіти із навчанням молдовською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 1–2 КЛАСІВ 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ДЛЯ 3–4 КЛАСІВ 

Программа утверждена приказом МОН № 743 от 12 августа 2022 года.

Освіта.ua
01.03.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев