НУШ: УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК. Типовая образовательная программа для УОСО с русским языком обучения (1-2 класс)

Новая украинская школа. Типовая образовательная программа по украинскому языку для учреждений общего среднего образования с русским языком обучения (1-2 класс), утвержденная Коллегией Министерства образования и науки 22 февраля 2018 года

Вивчення української мови у закладах освіти з національними мовами навчання сьогодні потребує певного переосмислення та якісних змін. Високий рівень володіння українською мовою як державною є важливим чинником успішності особистості в різних сферах життєдіяльності. Належне знання державної мови забезпечує можливість випускникові задовольняти соціальні, культурні, освітні потреби, сприяє взаєморозумінню й толерантності в умовах полікультурного середовища в Україні.

У програмі визначено мету, завдання, принципи та зміст навчання, обумовлені особливостями вивчення споріднених мов, та  вимоги до конкретних очікуваних результатів на кінець року.

Програма орієнтується на змістові лінії, визначені Державним стандартом початкової освіти. Однак, специфіка завдань мовно-літературної освіти (українська мова у закладах з навчанням мов національних меншин), наприклад, виховання громадянина України, який володіє українською мовою, знає й шанує його культуру, літературу,  традиції, звичаї тощо.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Програма затверджена Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року.

Освіта.ua
01.03.2018

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев