Правительство не будет сокращать зарплаты бюджетников, - Азаров

Премьер-министр заявляет, что правительство не пойдет на сокращение зарплат для работников бюджетной сферы, а наоборот сделает все возможное для того, чтобы зарплаты росли

Правительство не будет сокращать зарплаты бюджетников, - Азаров

Об этом Николай Азаров заявил, отвечая на информацию о возможном сокращении заработной платы работников бюджетной сферы ради продолжения сотрудничества Украины с МВФ.

"Мы ни в коем случае не пойдем на сокращение зарплат для работников бюджетной сферы. Напротив, мы делаем все возможное для того, чтобы зарплаты в бюджетной сфере росли", - подчеркнул Азаров.

В тоже время Государственный бюджет 2013 года предусматривает увеличение почти на 10% расходов на оплату труда работников бюджетной сферы по сравнению с 2012 годом.

"Никакого сокращения оплаты труда работников бюджетной сферы не планируется", - подчеркивают в правительственном Департаменте информации и коммуникаций с общественностью.

Освіта.ua
23.05.2013

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Щоб ти жив на зарплату вчителя, АЗІРОВ
Вже помітила, якщо влада таке заявляє, то чекай якоїсь гадості (може на ставку кількість годин добавлять, чи плату за кабінети заберуть). Просто ж так заявлять не будуть, чекаємо "покращення"
гість
не знаю, кому пішли ті 10%, а нас змусили піти у відпустки за свій рахунок.
Инна
А нам за кабінети й не платять!!! Вже скільки років!!! Все як завжди: немає коштів!!!
Инна
В уряді думають, як зменшити зарплати освітян У Кабінеті Міністрів розглядають питання ухвалення постанови, яка може суттєво погіршити умови оплати праці працівників галузі освіти Про це повідомила голова парламентського комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на експертні висновки представників освітніх профспілок. Також депутат звернулася до прем’єр-міністра щодо необхідності внесення коректив до проекту урядової постанови. "До мене, як голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти, звернулися представники профспілок працівників освіти і науки стосовно загроз, які містить у собі проект постанови Кабінету Міністрів України "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери". За їх висновками, окремі нововведення, передбачені постановою, призведуть до суттєвого погіршення умов оплати праці працівників галузі освіти",- йдеться у запиті голови комітету до...
Комментировать