В Минобразования хотят услышать мнение родителей первоклассников

Министерство образования проводит интернет-опрос родителей первоклассников, который должен изучить мнение родителей первоклассников об обучении их ребенка в 1 классе

В Минобразования хотят услышать мнение родителей первоклассников

Опрос родителей проходит путем заполнения анкеты, которую они могут прислать на e-mail министерства. Родителям предложено ответить на вопросы об условиях обучения ребенка в первом классе, обеспечении учебниками, организации питания, организации уроков физической культуры и иностранного языка, безопасности пребывания ребенка в школе и т.д.

Также родители смогут предоставить министерству предложения по улучшению организации учебно-воспитательного процесса в начальных классах.

Опрос проводится до 23 октября. Обобщенные материалы будут подготовлены Департаментом общего среднего и дошкольного образования.

Перечень вопросов и адрес для переписки см. в приказе Министерства образования № 1073 "О проведении интернет-собрания родителей первоклассников".

Освіта.ua
09.10.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий Деркач
доречі де анкета?
Виталий Деркач
куди ще зменшувати навантаження! пропоную класифікувати дітей по профпридаткам шляхм тестового опитування при участі кваліфікованих психологів та дати змогу дітям навчатись граючись...тоді й час проходить і навантаження не відчуватимется. Визначити потрібно до чого дитина схильна!
Оксана
зменшити навантаження
Natalka
Перейшли до другого класу... На навчання адміністрації начхати... Аби лише батьки на нові забаганки грошики несли, а все, що стосується навчального процесу для директора байдуже...
Я
Для Natalka:поцікавтеся на що ідуть ваши кошти, якщо для покращення умов навчання (придбання проекторів, інтерактивних дошок, комп'ютерів), то мабуть не варто шкодувати цих грошей. Якщо держава не піклується про умови навчання дітей, то батьки можуть потурбуватися. Якщо ж у вас немає можливостей, або гроші ідуть в кишеню адміністрації, то знайдіть іншу школу.
Комментировать
Леся
Де проходить обговорення? Куди відсилати анкету? А наше міністерство освіти спершу б повчилось саме, мови рідної не знають а на наших дітях експеременти ставлять.
Ольга
Пожалійте дітей і вчителів,пане міністре!
johnnyk
Ссылки на сайт с анкетой нет. Кто знает где этот «Опрос родителей проходит»? Или это очередное создание видимости работы?
Illia
Прочитайте пожалуйста последний абзац, если вам не сложно
johnnyk
Не надо умничать. Если имеется ввиду скачивание doc- файла и его отправка на почту - это ерунда - точно показуха. Должно быть нормальное электронное анкетирование.
Для johnnyk
Вам дать номер телефона министерского департамента? Они вам быстро расскажут что это! При чем здесь администрация сайта?
Комментировать
ЛАРИСА
Таке враження що програму для першокласникiв затверджувала баба Параска,а не мiнiтерство освiти.Я геть не розумiю для чого в Украiнi мiнiстерство освiти,як що першокласник тепер розумнiший мiнiстра
Директор
Єдина пропозиція - Міністерство геть! Це який дебіл, яка така комісія підписували букварики для 1 класу з великою літерою И.?! Це які такі слова вивчаються на "И"? А математика, де на один урок, коли діти ще не читають 5 правил, та й ще яких? " Одне визначення трикутника або множини чого варті. На жаль, проклинати не можна. Але хочеться вірити, що ті, хто сьогодні знищують освіту, отримають своє..
ліля
таке враження що працівники міносвіти не мають дітей бо тільки хімії бракує до повного розкладу уроків. Діти не встигають все освоювати а вчителі тільки пропонують добровільно-примусове репетиторство