Некоторые учителя все-таки должны были подать декларации о доходах

Педагоги, которые входили в состав комиссий по государственной итоговой аттестации в 2011 году, должны были до 1 апреля подать декларации об имуществе, доходах и расходах за 2011 год

Некоторые учителя все-таки должны были подать декларации о доходах

Об этом говорится в письме Министерства образования к начальникам местных управлений образования и науки от 27 марта этого года.

В министерстве обратили внимание на то, что согласно статьям 4 и 12 Закона Украины "Об основах предотвращения и противодействия коррупции" руководители общеобразовательных и дошкольных учебных заведений, их заместители, учителя, которые входили в состав комиссий по государственной итоговой аттестации (в 2011 году) , должны были до 1 апреля 2012 года подать декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за 2011 год.

"Просим обеспечить предоставление деклараций вышеупомянутыми лицами по месту нахождения их личных дел", - отмечается в письме МОНмолодежьспорта.

Необходимо отметить, что официальный сайт образовательного ведомства не содержит разъяснения, касающиеся подачи педагогами соответствующих деклараций.

Освіта.ua
02.04.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
та не однаково мені...
Скільки ми можемо прогинатись під тими, хто нами керує щодня видаючи такі вражі накази, що мають ідеологію знищення укаїнської нації, перетворення її в покірного дурня? Чому поступово освіта стає темною? Але ж насправді це не так !!! Мабудь з нас недостатньо насмішок хочаб такого характеру,що вчителю сплачують 20% за престижність праці, замість того щоб престижним зробити вчителя за рахунок престижної заробітної платні, колиб вчителю булоб совісно маючи її подумати про репетиторство. Але ж ми з вами виховуємо дітей які бачать всю несправедливість і навчаються тому, багато з них не розуміють слова патріот своєї батьківщини., бо сьогодні воно втратило свій смисл через покірність нашої нації спримати бездумне підвищення цін на продукти, комунальні послуги, космічні тарифи на постачання води (смішно говорити про це навіть, бо ж живемо на воді) і в порівнянні з цим мізерні заробітні плати освітян. Молоді вчителі в школі не затримуються, бо ж жити нема за що з таких зарплат, а що буде років...
та не однаково мені...
Молоді вчителі в школі не затримуються, бо ж жити нема за що з таких зарплат, а що буде років через 15? Набридли зміни в організації навчального процесу, зміни в програмах, зміни в термінах навчання, структурі навчальних років, нема стабільності, нема планомірності, хто як хоче так і керує, навіть нема нормативно-правової бази, якаб була б узгоджена відповідністю документів один одному. Так далі тривати не може, якщо ми освітяни, будемо ганчірками об які витирають ноги, діти наші будуть кріпаками. Прийщов час відстоювати свої права!!! Для та не однаково мені...: Для та не однаково мені...:
Комментировать
 Інна
Вважаю, не там шукають корупціонерів. Такий підхід до вчителів обурює, це чергова інсценізація того, що "борються". На фоні рішення Конституційного суду по забороні оприлюдненнявитрат і доходів депутатів ці дії виглядають абсурдними. Як вам графа "водні та повітряні засоби"?
Lana
а как насчет специалистов по кадрам отделов образования, которые выслушали все "вступительные слова" от учителей, но приняли сотни деклараций ДО 1 апреля, а 2 апреля узнали об отмене письма ? Кроме того, в 2012 году мы не указываем только расходы, а доходы подаем
фізик
Для Lana: Как правило - эти "специалисты" вообще не думают... Но не за то их там держат обычно... У них и биология особая - язык длинный, длинный такой, даже глаза закрывает.
Комментировать
Зритель
Нет предела человеческой глупости! И каждый новый министр (со своей свитой) подтверждает это каждодневной практикой перед всей страной!
Вчитель
Ура, відмінили! Знайшовся хтось таки розумний і порадив зробити правильно. Хоча правильно говорити перенесли на наступний рік.
вчитель
Замість того, щоб готуватись до уроків, вчителя примушують виконувати масу непотрібної(звичайно неоплачуваної) роботи, щоб цим продемострувати видимість роботи чиновників від освіти. А затія з деклараціями - вершина безумства. Чому ми, вчителі, мовчимо? Чи маєм ми право з такою рабською психологією виховувати дітей?
вчитель
Певна річ, що це міністерське кодло здогадується, що в нас немає "яхт, заводов, газет, пароходов" і літаків теж нема. Здогадується і про те, що ми витрачаємо частину мізерної зарплати для придбання літератури і т. д. Це має на меті ще й добряче розізлити нас(хоча, куди вже далі), адже вже застосовані прийоми цілковитого знищення освіти (нові норми про атестацію, рівень зарплати, "гуманізація" і впровадження "толерантності", віртуальні підручники (тобто відсутні), постійна зміна програм і стандартів, постійні перевірки і тупість чиновників-перевіряючих, які собою нічого особливо розумного не представляють, кількість учнів у класах і мовних групах) не на всіх подіяли.
вчитель
Для вчитель: Все ще є вчителі, які, бачать бажання частини дітей працювати і віддають себе роботі. Все іде до того, щоб люди звільнялися або працювали абияк. А наступне покоління за планом мінзнищення освіти має вирости тупим стадом, яким легше керувати.
Комментировать
Вчитель
То їм треба революцію, страйк влаштувати, вийти перед самими екзаменами і все Євро відстояти на площах. Ось тоді до них дойде.
Вчитель
Для Вчитель: А хто вийде???Всі ж боїмося!!!!!
Комментировать
Вчителька
А, може, задекларуємо у графі витрати все те, що витрачаємо на школу із своєї зарплати. Купуємо крейду, миючі засоби, стільці ремонтував мій чоловік, а електроди для зварки купували на базарі. Я вже мовчу про ганчірки, швабри, віники, матеріал для поклейки вікон......... А купа методичної літератури, папкру, щоб роздрукувати на своєму принтері. Словом, забезпечуємо чужих діток необхідним, забираючи у своїх. НАБРИДЛО! Спасибі ніхто не скаже, зато корупціонерами назве! Більше жодної копійки на школу не потрачу...
учительница
Точно как в 95 квартале. Снял проститутку- оказалась учительницей, заплатил по тарифу и ещё на ремонт класса пришлось скидіваться.
Комментировать
Дивна затія
Чому розділили вчителів? А ще, наприклад, чому не вимагають декларацій з бідних технічок, які прибирають в класах замість діток, батьки яких забороняють брати віник і швабру в руки...Після такої підлянки я і квітки від дітей не візьму 1 вересня, не те, що на екзамені, хоч і раніше ніколи їх не брала. А голосувати за пр - тим паче не буду
Віктор
Дуже корисна затія діючої влади в свілі майбутніх виборів...
Директор
В Законі України "Про засади запобігання і протидії корупції" в розділі І ст.4 визначено суб*єктів відповідальності за корупційні правопорушення. Вчителів там немає. Тому я не буду заповнювати налогову декларацію, що чомусь повинна зберігатися в бухгалтеріїї. І якщо нас таких буде багато, то Куліков і йому подібні, дай Боже, отримають по заслузі.
фізик
Для Директор: Я теж відмовився заповнювати. У відповідь директор з погрозами – «не заповниш – тебе звільнять після 15. квітня!»
Комментировать
вчитель
Пусть дадут разъяснения на основании какого закона они пишут такие письма. В каком именно пункте написано, что учитель должен подавать декларацию о доходах и она должна храниться с отделе кадров отдела образования. Все поданные учителями декларации оставили хранить в отделе кадров. Зачем? Сколько будет продолжаться этот произвол? Нам не давали аванс до конца месяца, а декларацию не забыли попросить. Просто издевательство какое-то и беззаконие.
Вчитель
Для вчитель: Згоден,а ще не забувають за свій рахунок відправляти вчителів!!!
Ego
Для вчитель: Заступник Міністра пан Куліков в цьому листі посилається на ст.4 п.1, підпункт 2а Закону, де зазначено, що декларацію повинні подавати "посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені в пункті 1 частини першої цієї статті, але одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету". Так, це директори шкіл і їх заступники. Але ж учителі не є ПОСАДОВИМИ особами! До чого ж тут декларації? Окрім того ДПА вчителі приймали за зарплату, а от за ЗНО вчителям доплачували. Чому ж тоді нехай мізерний, але дохід за ЗНО декларувати не потрібно, а от за отриману в період ДПА зарплату - будьте ласкаві, подайте декларацію? Заступник Міністра не розуміє різниці між ДПА і ЗНО? Одним словом, МОН уже вкотре на всю країну демонструє свою некомпетентність!
Комментировать
учитель
Когда заполняла декларацию, просто прослезилась... В графе транспортные средства ( а там и грузовые автомобили и воздушные судна, и т.п) муж порекомендовал написать его велосипед "Аист "2001 г.ода выпуска. Ведь писать больше нечего.... Это просто издевательство!
Директор
Лист - це не закон, а порушувати мої права і свободи ніхто не має права. Ми на фіксованих зарплатах, а підставлять членів своїх родин, вибачте. Це по-перше. По-друге, вчителі і директори не є держслужбовцями, тому антикорупційний закон нас не стосується. Треба всім подавати в суд на міністерство за перевищення своїх службових обов*язків. Хай свої декларації заповнять.
наталья
Для Директор: согласна с Вами на 1000%
росіянка
Для Директор: Я те саме в школі казала, Так Ваш колега директор красномовно висловилась, що треба менше язиками тіліпати.Ось так у нас оцінюється будь-яка спроба мати власну думку, погляд.А знати закон, значить протиставити себе адміністрації, адже більшість із того, що вони від нас вимагають є незаконним.
Комментировать
Віктор
Чому такий вибірковий принцип у визначенні категорії вчителів, що подають декларації? А як же члени атестаційних комісій, комісій по проведенню предметних олімпіад, комісій по проведенні конкурсів Яцика, Організатори Кунгуру, Левенятка і і нших звіряток...А члени комісії по надзвичайних ситуаціях - от де справжні корупціонери... Комісія по визначенні кращого кабінету, кращого читця та інші... Чомусь їх оминуло невблаганне око Кулікова...
вчитель
З цією владою скоро будемо платити і податки на розкіш.
Наталія
А мені сподобалось запитання про повітряні судна. А чому б і ні, адже зарплатня дозволяє!!!!!!!!!!!!! ДПА провели і на Карибські острови!
S
Где еще найти повод пощипать таких богатеньких учителей. То что пособия в кабинет и метод.литература покупаются на такую нищенскую зарплату, никого не интересует. А тут такой прозрачный намек на коррупцию в школе. По себе всех судят наши чиновники и депутаты.
Вчитель
Для S: Попали в яблочку!!!
Комментировать
Дана
У нас в школі не те що цукерки,а й воду учитель купує сам...Квітів вже років 7 не приносять...Так що можемо занести у статтю витрат на школу.А скільки доплачуємо на ремонт класу,бо не вистачає тих копійок,які здають-не здають батьки....Якби тільки міністр знав,що коїться в школах...то не казали б ,що перші хабарники-вчителі.