Сборники заданий ДПА-2012 в основной школе (9 класс)

Электронные версии сборников заданий и формы проведения государственной итоговой аттестации учеников 9-х классов общеобразовательных учебных заведений в 2011/2012 учебном году

У 2011/2012 навчальному році атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Державна підсумкова атестація у 9-му класі відбуватиметься письмово за затвердженими посібниками або усно за білетами.

Збірники завдань для проведення ДПА-2012 у основній школі:

Навчальний предмет

Клас

Форма проведення

Назва збірника

1

Українська мова

9

диктант за посібником

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

2

Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою

9

диктант за посібником

"Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. 9 клас" (укл. Бикова К.І., Кошкіна Ж.О. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

3

Кримськотатарська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською мовою

9

диктант за посібником

"Кримськотатарська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською мовою. 9 клас" (укл. Ганієва Е.С., Яяєва А.М., Нафєєва Л.Б.)

4

Молдовська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою

9

диктант за посібником

"Молдовська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для 9 класу для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою" (укл. Фєтєску Л.І., Кьося В.В.)

5

Польська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською мовою

9

диктант за посібником

"Польська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською мовою. 9 клас" (укл. Іванова М.С.)

6

Румунська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням румунською мовою

9

диктант за посібником

"Румунська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням румунською мовою" (укл. Говорян Л.С., Остафій О.Р.)

7

Угорська мова для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням угорською мовою

9

диктант за посібником

"Угорська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням угорською мовою. 9 клас" (укл. Браун Є.Л.)

8

Українська література

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас" (авт. Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко О.Л. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Українська література (усна форма)

9

Світова література

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас" (авт. Бондарева О.Є., Сегеда Т.П., Фоміна С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Світова література (усна форма)

10

Інтегрований курс Література (російська та світова) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу "Література (російська та світова)". 9 клас" (авт. Сімакова Л.А., Снєгірьова В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Інтегрований курс Література (російська та світова) (усна форма)

11

Інтегрований курс Література (національної меншини та світова) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин (крім російської)

9

усно за білетами або письмово за посібником

Завдання та білети розробляються Міністерством освіти АР Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

12

Математика (алгебра та геометрія)

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас" (авт. Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

13

Географія

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

14

Біологія

9

письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас" (авт. Костильов О.В., Андерсон О.А., Закревська В.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

15

Англійська мова

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шулікіна Н.Г. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

16

Німецька мова

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Горбач Л.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

17

Французька та іспанська мови

9

усна та письмова частини за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Клименко Ю.М., Костилев А.І. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012).

18

Правознавство

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник тестових завдань для державної підсумкової атестації з правознавства (практичний курс)" (авт. Ремех Т.О., Ратушняк С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Правознавство (усна форма)

19

Історія України

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас" (авт. Власов В.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Історія України (усна форма)

20

Всесвітня історія

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії. 9 клас" (авт. Ладиченко Т.В., Камбалова Я.М. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Всесвітня історія (усна форма)

21

Художня культура

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 9 клас" (авт. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Мінасян Н.Г., Горовенко В.Й. – К.: Центр навчально-методичної літератури 2012)

Білети ДПА 2012. Художня культура (усна форма)

22

Хімія

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 9 клас" (авт. Лашевська Г.А., Титаренко Н.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Хімія (усна форма)

23

Фізика

9

усно за білетами або письмово за посібником

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас" (авт. Засєкіна Т.М., Коваль В.С., Сиротюк В.Д., Чернецький І.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Фізика (усна форма)

24

Інформатика

9

усно за білетами або письмово за посібником чи захист творчих робіт

"Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас" (авт. Морзе Н.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г., Войцеховський М.О., Проценко Т.Г. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)

Білети ДПА 2012. Інформатика (усна форма)


Завдання та білети з інтегрованого курсу "Література (національної меншини та світова)" для проведення державної підсумкової атестації у 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською, молдовською, польською, румунською, угорською мовами розробляються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською, молдовською, польською, румунською та угорською мовами переклад завдань з математики, біології, фізики, хімії, всесвітньої історії та інформатики здійснюється Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, відповідними управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Складено на підставі Листа МОНмолодьспорту № 1/9-61 від 27 січня 2012 року "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2011/2012 навчальному році" та наказу МОНмолодьспорту №1310 від 14 листопада 2011 року "Про форми, зміст і підготовку до проведення у 2011/2012 навчальному році державної підсумкової атестації учнів системи загальної середньої освіти".

Освіта.ua
27.02.2012

Большинство украинцев сообщили о снижении качества образования Украинцы отмечают снижение качества образования или невозможность получить образовательные услуги
Мы должны создать условия для свободной работы учителей, – министр МОН при министре Оксене Лесовом будет акцентировать свое внимание на изменении культуры в школе
Правительство начнет тотальную борьбу с образовательной бюрократией Новый подход к управлению системой образования станет ключевым вектором работы правительства
Учителя не поддерживают идею дополнительного учебного года Большинство педагогов и родителей не одобряют проведение дополнительного учебного года
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
http://ycilka.net/bilet.php. Это ответы по украинской литературе ДПА 9 класс, а вот ответы по свитовой лит-ре, тоже для 9 класса http://ycilka.net/svit_lit.php Качать не надо, просто копируешь текст
Светлана
Для Оля: Зачем ответы, списывать диктант ...? Лучше хорошо подготовиться! Вот, на пример, диктанты для ДПА для 9 класа http://vchytel.info/category/skarbnychka/dyktantyi-po-russkomu-yazyiku/
Комментировать
мачо
где вопроси??????????
Совушка
где ответы то???
Полина
Да
Полина
2012 года?
Полина
где можна найти ответы по дпа?
Іван
чому немає ДПА 2013
ярик зенин ( одесса)
Для Іван: БАНДЕРОВСКИЕ ЛОХИ, ЗАКУПАЙТЕ САМИ КЛАССОМ СВОЕ дпа !!!
Комментировать
Юлия
почему задания ДПА 2013 опубликуют до 1 мая, а не до 1 марта. Что бы можно было спосойно подготовиться к ДПА. 0дин месяц и три- есть разница?!
Дарья
Для Юлия: потому что министерству нужно бабла срубить на нас
Scorp
Сонгласен)
**Mikki=)
До первого апреля ждите чюваки !!!!! По всем предметам выйдут билеты...
Комментировать
Юлия
сборники заданий ДПА 2013 для 9 классов идентичны сборникам 2012 года?
Бодя
Ні. Вони різні але можливо декільлька запитань тут будуть з попереднього дпа
Комментировать
Сергей Пузанов
скажите пожалуйсто в 2012г и 2013г экзамены одинаковые?
Дима
Для Сергей Пузанов: Они все одинаковие билети тасуют местами
Тата
нет увеличино колличество вариантов до 50. в продаже уже есть
Комментировать
Альбина Крестовская
Через какую программу открывать задания?
Анастасия
Если задания PDF-формата, то используй программу Adobe Reader XI
Комментировать
Денис Хуторной
напишыте где найти ответы по геаграфии на дпа 2013
Info
Нету... Еще ж задания не опубликовали...
ЯРИК ЗЕНИН(ОДЕССА)
Для Денис Хуторной:НА БАЗАРЕ ИЛИ НА ВОКЗАЛЕ !
Комментировать
Маша
А який номер варіанту буде з математики в україномовних школах?
Альбина Крестовская
Для Маша: В школе маей сестры все варианты закодированные так что неизвестно(
Комментировать
Виктория
какой номер диктанта будет на ДПА в 2013 году 9 класс с украинской мови (Украина)
Tutun
Для Виктория: 35
Таня
Це точно?
Вітя
це точно!!!що 35)))
Комментировать
руслан
скажіть будь-ласка є у вас відповідв для збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики 9 клас 2007 рік
Влада
скажите пожайлуста, эти учебники не меняються за год? например,в 2011 он был один а в 2012 уже другой? будут ли учебники идентичными с 2012 годом в 2013?
Настя
Для Влада: каждый год новое.
Комментировать
Андрей
на английском speaking нужно учить и рассказывать или с листочком можно?
Таня
Для Андрей: ты можеш написать на черновик,но у подучить с него ты тоже можешь!и выйти не прочитать,а рассказать,но можешь и подглядовать!)
Комментировать
Мария
Люди,кто знает № диктанта н сегодняшний ДПА по русскому языку за 9 класс?Буду безмерно благодарна.
Рома
Я хотів сказати під листок
Рома
Потрібні відповіді до фізики (усна форма) 9 клас, будь ласка і якнайшвидше. П.С: робіть маленькі шпаргалки, тобто пишіть на маленьких листочках і на екзамені зразу кладіть на листок.