GIOS - онлайн платформа по изучению математики
PR

Платформа GIOS обеспечивает качественное дистанционное образование во время проведения карантина

GIOS - онлайн платформа по изучению математики

Через карантин виникло занадто багато проблем. Наразі всі батьки, діти та їх вчителі зіткнулися з проблемою організації дистанційного навчання.

Як організувати дистанційне навчання вдома? Яким чином мотивувати дитину виконувати завдання? Як вчителю спростити систему перевірки завдань?

Допоможе у цьому платформа з онлайн курсами з математики GIOS (Global Innovative Online School). Це інтерактивна онлайн-платформа, матеріали для якої створювали найкращі вчителі та методисти. Наразі на платформі присутні уроки для середньої школи, з 5-го по 9-й класи.

Із платформою співпрацюють 2 185 шкіл по всіх куточках Україні - це 77 000 дітей, які мають можливість вивчати математику дистанційно під час карантину і не тільки.

Якщо ви - батьки школяра, або декількох - ви будете у захваті. Тільки уявіть собі - дитина хоче займатись математикою, і робить це, увага, - самостійно!

Перш за все, ви - батьки, а не вчителі. Робіть свої батьківські справи, а навчання залиште професіоналам. А якщо Ви цікавитесь прогресом дитини - маєте змогу подивитись все в особистому кабінеті. Поточні та майбутні завдання, динаміка розвитку - відразу видно, де і з якою темою в дитини проблема. Що важливо - на платформі з вивчення математики GIOS ви можете обрати репетитора для своєї дитини, якщо Ваш маленький математик захоче ще більше знань. А він захоче, і далі ми пояснимо чому саме.

Яким чином працює GIOS?

Спочатку, учень дивиться відео уроки, що мiстять теорію. Кожне відео інтерактивне - переривається для того, щоб наш головний герой - сурікат на ім’я Джиос проконтролював - чи дивиться дитина відео, чи все їй зрозуміло? Такий формат допомагає дітям більше долучитися до навчального процесу.

Після теорії обов'язково йде практика, яка складається з завдань в тестовiй формi, на вiдповiднiсть, введення відповідей, на порядок дій, на знаходження помилки  - які, до речі, розвивають критичне мислення - це ще одна крута фішка GIOS. Після складання підсумкової роботи, дитині нараховуються бали та даються екстра життя, які можна використовувати для повторного проходження уроків або придбання нових аватарок - діти від цього фанатіють, та й батькам теж подобається.

Отже, завдяки інтерактивній та геймiфiкованiй формі навчання, ми маємо мотивовану дитину яка хоче навчатись та виконує вправи самостійно!

Яким чином увійти на платформу, зареєструватися, придбати матеріали, як користуватися матеріалами, показано нижче.

Отже, для дитини, платформа GIOS - цікава пригода, в яку учень поринає разом із кумедним сурикатом. Джиос - мультимедійний «вчитель», який проводить дітей по світу математики і пояснює, навіщо взагалі математику потрібно вчити.

Також, в GIOS є відеоуроки, опорні схеми та приклади задач, яких немає в підручнику. Дитина не тільки повторює пройдений з класом матеріал, але дізнається багато цікавого, нового та корисного.

У свою чергу, практичні завдання допомагають дитині зрозуміти, де в реальному житті можна використовувати математику, та полюбити її (звучить шалено, але так - математика, це кайф). Головне - можна займатись будь-де та будь-коли. Все, що потрібно для заняття, - девайс із виходом до Інтернету! Тож малий геній може займатися хоч догори дригом в селі у бабусі.

Простий інтерфейс допомагає легко освоїтись і швидко почати користуватись платформою. А навчання онлайн - завжди цікаво для дітей, адже вони зростають  у цифровому світі, який є для них природним середовищем.

Дивіться нижче, які відеоуроки присутні на платформі GIOS.

Під час карантину платформа надає батькам та їх дітям знижку у розмірі 50% для індивідуального навчання на платформі, або з супроводом репетитора. Знижку отримуйте тут та займайтеся із задоволенням!

Про вчителів GIOS теж не забув, та максимально полегшив їх важку, але дуже важливу роботу. Платформа здійснює оцінювання учнів автоматично, що значно заощаджує час вчителя. GIOS має систему статистики, в якій видно прогрес кожної дитини. Кожен вчитель може подивитись, скільки учнів та які завдання виконують. Це допомагає відразу помічати проблемні місця в навчанні дитини і опрацьовувати їх індивідуально, роблячи акценти на потрібних завданнях.

Перевагою навчання на платформі GIOS, безумовно, є те, що платформа мотивує учнів до навчання самостійно! Вчителю не потрібно усіма можливими силами намагатися викликати інтерес дитини до навчання, тому що учні вже зацікавлені роботою на платформі!

Як відслідковувати результати учнів, які завдання включені до уроків та як виглядає платформа очима вчителя, розповіла Наталія Лимонова, засновниця GIOS.

Отже, складні часи потребують рішучих змін! Вивчайте математику індивідуально або з класом за допомогою платформи GIOS.

Не відкладайте організацію дистанційного навчання дитини та створюйте комфортні умови для себе та учнів разом із GIOS!

Всім цікавої математики у рік математики!

Освіта.ua
14.04.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Все это хорошо, но не у всех родителей сидя на карантине есть лишние 4500грн,чтобы заплатить за доступ к урокам.