Дети из маленьких школ отстают от сверстников

По словам министра образования, маленькие школы, как правило, дают значительно худшее качество образования

Дети из маленьких школ отстают от сверстников

В 2019 году было закрыто более 300 маленьких школ. Некоторые из них были реорганизованы, а в некоторых снижена степень. Об этом в интервью Радіо НВ сказала министр образования и науки Анна Новосад.

Также министр не смогла спрогнозировать сколько школ будет закрыто в 2020 году, поскольку их закрытие происходит по решению местных общин.

«Это тоже непопулярная история, и мы поддерживаем оптимизацию школ по одной простой причине, и она не о деньгах. Маленькие школы, как правило, дают значительно худшее качество. Что показала PISA? Дети, которые учатся в маленьких сельских школах, на два с половиной года отстают в своих результатах в обучении от своих сверстников, которые учатся в больших школах, в том числе в опорных», - отметила министр образования и науки.

Освіта.ua
30.01.2020

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Коммандор Спок
"Дети, которые учатся в маленьких сельских школах, на два с половиной года отстают в своих результатах в обучении от своих сверстников" АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААААААААААААААААА... АААААА...
Коммандор Спок
Хотілося б ознайомитися із першоджерелом інформації. На "каких основаниях" такі висновки. Доведіть свої слова фактами будь-ласкааааааааа
иван иванович
Печерна некомпетентність.непрофесійність.брехня випадкової людини в освіті, яка ніколи не працювала в школі.Виконується замовлення по знищенню села,а село це душа українського народу,саме село.а не місто зберегло,протягом століть ,мову,культуру,ідентичність нашого народу.Закрити школи в селі,це знищити село,а це злочин і геноцид українського народу-зрідні голодомору.ДЕ НАШІ ПРОФСПІЛКИ.
Вау !
Для иван иванович: А профспілки-то наші продажні! Вони обслуга й неміч ! От у столичній гімназіїї Драгоманова профспілкова діячка виконує тільки одну функцію - щороку у місяці травні збирає гроші на подарунок до дня народження директорки.
Пенсіонерка
Для иван иванович: вийшла з цього лайна в 1996 році і не поновилася, скільки на мене не тисли. На той час страйкували, бо зарплатню не отримували більше 9 місяців, сиділи на одній картоплі, одяг я перешивала зі старого, а голова районної профспілки приїхав нас умовляти проводити уроки, потерпіти ще, бо грошей нема. Прострайкували ми тижні три і почали отримувати виплати, завідувач РВНО та голова райдержадміністрації пішли з посад за власним бажанням, весь педколектив гімназії вийшов з профспілки, а її голова довго ще всім розповідав, як він не боявся нікого з вищестоячих та організував страйк.
Комментировать