Выпускники 2021 года будут сдавать 4 теста ЗНО

Украинский язык и математика будут обязательными для всех участников тестирования

Выпускники 2021 года будут сдавать 4 теста ЗНО

Учащиеся учебных заведений, которые будут получать полное среднее образование в 2021 году, будут сдавать государственную итоговую аттестацию в форме ЗНО по четырем учебным предметам. Об этом во время пресс-конференции, посвященной результатам проведения ЗНО в 2019 году, сказал и. о. директора Украинского центра оценивания качества образования Валерий Бойко.

В частности, планируется, что украинский язык и математика будут обязательными для всех участников тестирования независимо от типа учебного заведения, в котором получает образование ученик.

Третий обязательный тест выпускники смогут выбрать из двух предметов - история Украины или иностранный язык.

Четвертый тест участник ЗНО сможет выбрать из общего перечня тестовых предметов, который предлагается Украинским центром оценивания качества образования.

Тесты по украинскому языку и математике будут двухуровневыми.

Освіта.ua
15.08.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, кому потрібно здавати тести з літератури? Усім випускникам? Чи лише тим, хто збирається у ВНЗ? Чи тим, хто збирається на гуманітарні спеціальності? На це питання не можу знайти конкретної відповіді.
Галина
Для Олена: Що Ви не можете знайти? Вище в статті написано перелік з обов’язкових предметів на ДПА. Серед них літератури немає! отже, його можна (МОЖНА за бажання) здавати як 4-й предмет. І чи будете випускник вступати чи ні значення не має.
Олена
ТОбто, мова обов язкова, а література ні?
Олена
Не вводіть людей в оману! Ось! https://osvita.ua/consultations/76640/Зокрема, виконувати тест із мови і літератури будуть вступники на такі спеціальності: міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; міжнародні економічні відносини; міжнародне право; публічне управління та адміністрування; готельно-ресторанна справа; туризм; соціальна робота; соціальне забезпечення; архітектура та містобудування; право; облік і оподаткування; фінанси, банківська справа та страхування; менеджм?... ?нт; маркетинг; підпр?... ?ємництво,... торгівля та біржова діяльність; журналіс?... ?ика; економіка; полі?... ?ологія; психологія; ?... ?оціологія; релігієзн... авство; історія... та археологія; філософі?... ?; культурологія; філ?... ?логія; аудіовізуальн... е... мистецтво та виробництво; дизайн; образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація; хореографія; музичне мистецтво; сценічне мистецтво; музеєзнавство, пам’яткознавство; менеджмент соціокультурної діяльності; інформаційна, бібліотечна та архівна справа; спеціальна освіта; середня освіта (образотворче мистецтво); середня освіта (музичне мистецтво); середня освіта (географія); середня освіта (історія); середня освіта (українська мова і література); середня освіта (мова і література (із зазначенням мови)); дошкільна освіта; початкова освіта.
Комментировать
Оля
Чому в 2021 році кількість завдань з української мови та літератури стала в 2 рази більшою, а час залишився такий самий, як і в минулому??? Чому дітям, які два роки навчаються в умовах пандемії, мають відчути на собі ваші безглузді експерименти ? Чому в нашій країні при владі знаходиться люди, які жодного ЗНО не складуть, а можуть тільки вигадувати безглузді закони...особисто в мене єдине бажання, щоб ви всі горіли в пеклі, а це пекло вам влаштував український народ!!!
Галина
Для Оля: МОЖЕ ТОМУ що тепер це буде 2 різних іспити: один з мови, один з мови, інший з літератури
Комментировать
юлія
Чи можу я здавати зно з історії україни і з англійської мови. адже один на вибір, чи можу я здати цих два предмета?
Юлія
Підскажіть, будь ласка, якщо історія не потрібна для вступу, то достатньо буде здати субтест 20-21 століття для ДПА у формі ЗНО ?
Вика
Подскажите пожалуйста, если мне не надо 4 предмета зно можно сдавать 3? Просто у меня еще есть творческие конкурсы
Fantomiko
А зачем делать 4 обязательных предмета, сейчас начнётся дистанционка и будет тяжело готовиться к зно, а тут ещё задавать 4-й предмет зачем усложнять если и так тяжело подготовиться к 3 предметам, тогда вы поставили на 2021 год обязательную математику этого нам хватило с головой, а теперь что, вы ещё после этого хотите повысить проходной балл, тоесть человек который готовился 3 года к предметам которые он спланировал, а на последний год ему говорят учи ещё один на дистанционке. Просто супер, обожаю, спасибо министерству образования!!!!
Мария
Здравствуйте, если я буду сдавать предмет, которого у меня нет в аттестате, то пойдёт ли в него оценка?
Сергій
Добрий день. Я вчуся в класі з поглибленим вивченням французької мови Англійську вчили з п’ятого по восьмий клас. Чи можу я здавати англійську, яка необхідна мені для вступу, коли в мене в атестаті її не буде?
FreQl
Объясните, пожалуйста. Я буду сдавать в 2021 украинский, математику и английский. Получается мне теперь ещё и 4 выбирать? Это уже точно или только слух?
Alice R.T
Як бути якщо необхідно здати і іноземну, і історію? Чи можна обрати щось з цього 4-им?
_05.v.06_
Здравствуйте, подскажите пожалуйста могу ли я перездать только одну математику в 2021, а остальные оставить?
Маринченко
Для _05.v.06_: Конечно можете.
Комментировать
Лариса Депутат
Какой уровень зно по украинскому необходимо сдать при поступлении в медицинский институт после 2го курса мед колледжа?
Андрей
Смогу ли Я вступить в вуз в 2021г по сертификатам ЗНО 2020 года (математика, английский язык, украинский)
Р
Для Андрей: Правила вступу в 2021 році будуть в жовтні.Тоді й буде зрозуміло,що вони там напридумують)
Комментировать
Наталья
Как ученику узнать какого уровня математика и украинский ему потребуются для поступления? Или потом сюрпризом будет? Как это будет учтено в подготовке к зно или сдавай те по максимуму потом разберемся? Зачем это делается,для большего отсева???
Вика
Я в 2021 буду сдавать ЗНО. А если у колледжа есть сотрудничество с Университетом, можно ли поступать только по 3 результатам ЗНО?
Влад
Для Вика: правил вступу на 21 рік ще немає
Комментировать
Руслана Левченко
Здравствуйте,я собиралась поступать в медицинский университет. собиралась сдавать 4 предмета:украинский ,математика,биология и химия,и теперь добавили ещё один предмет,как быть?
Галина
Для Руслана Левченко: Так оберіть який предмет В знаєте краще хімію чи біологію (обидва для вступу Вам не потрібні) і здавайте його, а окрім того оберіть або історію або іноземну
Комментировать
Оля
А если третий обязательный тест я не сдам?? А только украинский язык и математику?? Это как-то повлияет??
Лиза
Для Оля: Повлияет на аттестат
Комментировать
Яна
Я хочу поступить в гуманитарный ВУЗ с зно 2019 года, без математики это что мне нужно сдавать мат, или её сдают выпускники школ, и для поступления она не обязательна?
Галина
Для Яна: чекайте умов вступу на 2021 рік. Вони затверджуються в жовтні.
Яна
Так у меня уже есть етестат, мне что его придеться переделывать, как это возможно, ЗНО же действует 3 или 4 года
Галина
Для Яна: Я Вам хіба шось писала про школу? Я писала, що умови вступу на наступний рік затвердять у жовтні, ось і побачете чи дійсні будуть результати ЗНО 2019 року. Якщо зміниться система оцінювання ЗНО, то і не будуть дійсні результати попередніх періодів
Комментировать
Дарья
А що робити, якщо мені для вступу потрібно лише цих 3 обовязкових предмета? Чи можу я не здавати четверти
Галина
Для Дарья: Якщо Ви в 2021 році закінчуєте школу, то ДПА (у формі ЗНО) з 4 предметв обов’язкові. Якщо Ви вже давно школу закінчили, то здаєте ЗНО з тих предметів, які треба для вступу
Комментировать
Яна
А якщо потрібно здавати біологію і хімію, то треба 5 тестів писати? Тобто укр, математика, наприклад іноземна і хімія і біологія?
Галина
Для Яна: Для вступу на яку спеціальність потрібна і хімія і біологія? таких спеціальностей немає. І здавати 5 предметв неможна, всі здають 4.
Лиза
Здавати 5 можна) це максимум. Мінімум - 4.
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!