Выпускники 2021 года будут сдавать 4 теста ЗНО

Украинский язык и математика будут обязательными для всех участников тестирования

Выпускники 2021 года будут сдавать 4 теста ЗНО

Учащиеся учебных заведений, которые будут получать полное среднее образование в 2021 году, будут сдавать государственную итоговую аттестацию в форме ЗНО по четырем учебным предметам. Об этом во время пресс-конференции, посвященной результатам проведения ЗНО в 2019 году, сказал и. о. директора Украинского центра оценивания качества образования Валерий Бойко.

В частности, планируется, что украинский язык и математика будут обязательными для всех участников тестирования независимо от типа учебного заведения, в котором получает образование ученик.

Третий обязательный тест выпускники смогут выбрать из двух предметов - история Украины или иностранный язык.

Четвертый тест участник ЗНО сможет выбрать из общего перечня тестовых предметов, который предлагается Украинским центром оценивания качества образования.

Тесты по украинскому языку и математике будут двухуровневыми.

Освіта.ua
15.08.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
Посоветуйте пожалуйста куда можно поступить в Киеве с предметами ЗНО:Укр.мова и литература; История Украины и География?)
Мама
Раджу університет, де навчається мій син - КНТЕУ) По цим предметам можна вступити на політологію, журналістику, соціальне забезпечення, право.
Мама
Для Леся: можеш залишити тут свій номер, спишемося, я відповім на будь яке питання і по вступу, і по університету)) підкажу і інші варіанти на спеціальність, яка зацікавила.
Галина
Для Леся: вступайте не за предметами, а відповідно до обраного майбутнього. Якщо не вмзначились ким хочете бути, то краще зараз не вступайте. Почніть працювати, а згодом, коли вирішите ким хочете бути, здасте саме ті предмети, які буде потрібно для цієї професії.
Комментировать
Олеся
Можна якимсь способом вступити до обраного університету,якщо серед головних предметів ЗНО для вступу я не здаю один з них,тобто можна вступити за індивідуальним екзаменом в університеті чи щось типу того?
Влад
Для Олеся: на бакалавра вступити не можна, потрібно тільки ЗНО - 3 шт і ніщо його не може замінити. Або туди, де замість одного ЗНО творчий конкурс( наприклад дизайн). Можеш вступити на молодшого бакалавра, там потрібно 2 ЗНО, укр мова і літ + один на вибір з запропонованих. Або йдеш в коледж
Комментировать
Инна
Здравствуйте!Хотела узнать, если у меня при вступлении указано обязательный предмет как математика, но я выбрала географию, могу ли я поступить если не сдавать математику на ЗНО,а просто при вступлении сдать какие-то экзамены именно в университете?(или же засчитать мою оценку с математики в аттестате)??
Влад
Для Инна: якщо для вступу потрібне ЗНО з маематики як обов’язковий предмет, то ніщо крім сертифікату ЗНО з математики його не замінить. Хіба. що якщо це третій предмет який іде на вибір. Вступ на бакалавра тільки по ЗНО.
Комментировать
Олег
Добрый день! Подскажите что нам надо сдавать!!! Мы зарегистрировались на ЗНО по 4 предметам. 1) Украинский язык и литература, 2) Математика профильная, 3) Иностранный язык, 4) География!! Теперь, когда Верховная Рада, отменила для выпускников 2021 ДПА, надо ли нам сдавать ЗНО по географии, если в вузы куда планируем поступатьэтот предмет нигде не требуется ??? Повторюсь, мы зарегистрированы на 4 предмета!! С ув . Олег.
Влад
Для Олег: здаєте тільки ЗНО, які потрібні для вступу.
Комментировать
Сергій
Доброго дня. В світі рішення Верховної Ради про відміну ДПА для випускників 2021 року , підкажіть, будь ласка, предмет який вказано у сертифікаті ЗНО, як той для якого встановлюється ДПА, чи потрібно його здавати, якщо він не є обов’язковим для вступу у ВНЗ.
Влад
Для Сергій: не потрібно, якщо не потрібен для вступу
Лиза
Нужно сдавать ВНО только по тем предметам, которые необходимы в выбранном ВУЗе. И ничего больше.
Комментировать
Елена
Дякую за відповідь .Цього року плануємо поступати на економічну спеціальність ,чи можно подати 5 заяв на бюджет на різні економічні освітні програми до одного вузу чи потрібно подавати по одній в різні вузи
Hala
Для Елена: можна подавати як завгодно
Комментировать
Елена
Доброго дня , моя донька в цьому році буде складати ЗНО з 4 предметів : укр.мова та література,математика профільний рівень, географія та англійська мова .Якщо вона не набере прохідний бал з англійської чи може вона з трьома сертифікатами ЗНО вступити до університету ,та чи дадуть їй атестат про закінчення школи
Влад
Для Елена: атестат дадуть. З трьома ЗНО вона вже може вступити, чотири і не треба. Але для вступу тоді, щоб англійська не була обов’язкова
Комментировать
Дар'я
Я би хотіла дізнатися, кажуть, що в 2021 році якщо не збираєшься поступати, ЗНО не сдавати. Але я в 2022 році збираюся поступати, якщо зараз здам ЗНО, він буде дійсним в 2022 році?
Влад
Для Дар’я: для отримання свідоцтва про повну загальну освіту потрібно скласти 4 ДПА у формі ЗНО. ДПА ще ніхто не відміняв для 11 класу. А от ЗНО є обов’ язковим для вступу. Правил вступу на 2022 рік ще немає. Як буде наступного року ніхто ще не знає.
Комментировать
Елена
Что если не сдать один из обязательных предметов, например историю, тогда школьник не получит аттестат в 2021 году?
Влад
Для Елена: отримає. З найменшою оцінкою
Комментировать
Елена
здравствуйте, я не могу понять зачем нужен четвёртый и иногда пятый предмет на зно. если там куда я хочу, указано, что для поступления нужно три предмета.
Влад
Для Елена: Ви здаєте обов’язкові 4 ДПА для випуску, а 3 ЗНО для вступу. 5 здають ті, хто хоче вибрати кращий результат для вступу з поміж інших предметів. Якщо, наприклад, для вступу можна подати або географію, або біологію, то абітурієнт вибере кращий результат для подачі у ВНЗ.
Комментировать
Инга
Здравствуйте. Я сдавала ЗНО в 2020 году ( Украинский язык и литература, История Украины, Английский), а с этого года появилось правило об обязательном сдачи математики для получения аттестата. Нужно ли мне в этом году сдавать математику, если в ВУЗе в который я иду не требуется ЗНО по математике.
Влад
Для Инга: ключове слово "при получении аттестата". У Вас атестат вже є
Комментировать
Елена
Если я сдам ЗНО по украинскому языку и литературе, я получу сертификат единый на украинский язык и литературу или отделяться как-то будет язык от литературы?
Марианна
Якщо я випускник минулих років. Який рівень математики мені потрібно здавати в 2021році?
Влад
Для Марианна: Ви здаєте ЗНО. В ЗНО рівнів не існує. Треба виконати всі завдання
Комментировать
Лена
Расскажите мне пожалуйста что мне вообще нужно сдавать после 11 класса, ничего не понимаю... И ДПА и ЗНО...
Влад
Для Лена: 4 ДПА, якщо не плануєте вступати вище. Якщо плануєте, то три ЗНО, які потрібні для вступу, або 4 ЗНО, якщо можна подати один із зданих в Вуз на вибір, де кращий результат. Якщо здаєте ЗНО, то отримуєте бал для вступу і оцінку за ДПА в атестат
Комментировать
Дддд
Доброго дня, у мене для вступу : Українська мова / література, англійска, географія. Математику будуписати для атестату. Середній бал ЗНО для вступу вони будуть рахувати тільки з 3ох предметів, чи математику теж будуть враховувати????
Влад
Для Дддд: тільки три ЗНО будуть враховувати при вступі. Математику ні, бо у вас не буде результату ЗНО з математики. Математика буде врахована в середній бал атестату. І ще, не середній бал ЗНО враховується, а результати ЗНО перемножаються на коефіцієнти Вузу і додаються.
Комментировать
Александра
Здравствуйте! Я сдавала Зно в 2019 году (украинский историю и биологию),сейчас для поступления мне нужна математика нужно ли мне пересдавать все экзамены либо же только досдать математику
Howard_XNX
Для Александра: только математику
Александра
А сдавать мне как выпускнику прошлых лет?
Комментировать
Анна
Здравствуйте.Судя по комментариям,я так понела,что для поступления надо 3 предмета,а для атестата-4.То есть,если я не сдам 4 предмет,то я не получу атестат?
Влад
Для Анна: поставлять оцінку яку зробите, може бути і 1 за ДПА.
Комментировать
Алферюк
Здравствуйте! Закончив школу в 2021 году, могу ли я сдать ЗНО в 2022? Или только после окончания?
Влад
Для Алферюк: ЗНО зможете, а ДПА ні. Потрібно здати 4 ДПА, щоб отримати атестат. А якщо Ви здаватимете ДПА, то краще вже тоді на все відповіді дати, ніж через рік все це знову проходити
Комментировать
Валерія
Добрий день! Якщо я випускник минулих років, маю атестат 2017го року, чи є для мене обов’язкові предмети до ЗНО? Окрім тих, що необхідні для вступу.
Влад
Для Валерія: треба тільки ті здати, що для вступу
Комментировать
Лариса
Здравствуйте, сын сдавал ЗНО в 2018 , украинский история английский и биология, хотим поменять вуз, математику он не сдавал, как теперь быть и какие условия регистрации ЗНО 2021. И ещё вопрос биологию он сдал на 178 баллов, хотим бал выше, но если если сдаст хуже , то предыдущий результат аннулируется?
Галина
Для Лариса: а йому математика потрібна для вступу? якщо так, то заходьте на сайт центру оцінювання і як реєструватись випускникам минулих років. жоден сертифікат не анулюється. при вступі можна подавати предмети з різних сертифікатів
Комментировать