Положения законопроекта о среднем образовании

Основные тезисы законопроекта, которые должны повлиять на развитие среднего образования в Украине

Положения законопроекта о среднем образовании

Профильный парламентский комитет по вопросам науки и образования рекомендовал Верховной Раде принять проект закона «О полном общем среднем образовании», который был подан правительством в марте 2019 года, за основу.

По словам министра образования Лилии Гриневич, принятие этого закона старым парламентом хотя бы в первом чтении, позволит не остановить новую систему школьного образования на полпути.

Министерством образования подготовлено описание основных положений законопроекта, которые должны повлиять на развитие среднего образования в Украине.

 

По материалам сайта Министерства образования и науки

Освіта.ua
29.05.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Якщо розігнати міськ-рай-обл управління департаменти освіти то вчителям буде зарплата 5000$ Мені - вчителю ті установи за 30 років педстажу а ні якої користі не принесли крім відволікання по різних "міропріемствах"
DHP
Для Вчитель: Схоже Ви математику знаєте на рівні команди ЗЕ. Ви взагалі знаєте скільки штатних одиниць в управліннях (відділах, департаментах) освіти і яка в них заробітна плата? І яка штатна чисельність закладів освіти? Може Вам варто знову піти вшколу учнем?
Правда
Для DНР: Вчитель дело говорит) А если взять " раздутые" штаты ОТГ и просто их упразднить-( 40% всего бюджета ОТГ!!!!), то учителям можно будет и по 6000$ наскрести)
DHP
Для Правда: ще один "Математик"! Може хочете зробити запит на публічну інформацію. Отримати інформацію про нараховану заробітну плату працівників відділу освіти одного району та тарифікації шкіл дарого району і спробувати ррзділити видатки відділу освіти на всіх вчителів? Ви тільки дивіться в грошах не захлиніться, як раджа в мультику
Комментировать
Владислав
Скільки отримує вчитель початківець? Я питаю не тому що сам такий, ні, я вже маю 20 років педагогічного стажу....Але жодного слова про те коли держава справді перерозподілить частину національного доходу не на реалізацію красивих проектів а на користь тих, хто має це реалізовувати, часто під жахливим адміністративним тиском, без жодних фінансових заохочень.Шкода що професія вчителя не приваблює так само як професія програміста або політика, майстра корупційних схем.