Положения законопроекта о среднем образовании

Основные тезисы законопроекта, которые должны повлиять на развитие среднего образования в Украине

Положения законопроекта о среднем образовании

Профильный парламентский комитет по вопросам науки и образования рекомендовал Верховной Раде принять проект закона «О полном общем среднем образовании», который был подан правительством в марте 2019 года, за основу.

По словам министра образования Лилии Гриневич, принятие этого закона старым парламентом хотя бы в первом чтении, позволит не остановить новую систему школьного образования на полпути.

Министерством образования подготовлено описание основных положений законопроекта, которые должны повлиять на развитие среднего образования в Украине.

 

По материалам сайта Министерства образования и науки

Освіта.ua
29.05.2019

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Якщо розігнати міськ-рай-обл управління департаменти освіти то вчителям буде зарплата 5000$ Мені - вчителю ті установи за 30 років педстажу а ні якої користі не принесли крім відволікання по різних "міропріемствах"
DHP
Для Вчитель: Схоже Ви математику знаєте на рівні команди ЗЕ. Ви взагалі знаєте скільки штатних одиниць в управліннях (відділах, департаментах) освіти і яка в них заробітна плата? І яка штатна чисельність закладів освіти? Може Вам варто знову піти вшколу учнем?
Правда
Для DНР: Вчитель дело говорит) А если взять " раздутые" штаты ОТГ и просто их упразднить-( 40% всего бюджета ОТГ!!!!), то учителям можно будет и по 6000$ наскрести)
DHP
Для Правда: ще один "Математик"! Може хочете зробити запит на публічну інформацію. Отримати інформацію про нараховану заробітну плату працівників відділу освіти одного району та тарифікації шкіл дарого району і спробувати ррзділити видатки відділу освіти на всіх вчителів? Ви тільки дивіться в грошах не захлиніться, як раджа в мультику
Комментировать
Владислав
Скільки отримує вчитель початківець? Я питаю не тому що сам такий, ні, я вже маю 20 років педагогічного стажу....Але жодного слова про те коли держава справді перерозподілить частину національного доходу не на реалізацію красивих проектів а на користь тих, хто має це реалізовувати, часто під жахливим адміністративним тиском, без жодних фінансових заохочень.Шкода що професія вчителя не приваблює так само як професія програміста або політика, майстра корупційних схем.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!