Виктор Громовой: о настоящих индикаторах реформ

Не ирония, а пост об индикаторах реформ, которые должны осознавать, формулировать и требовать

Виктор Громовой: о настоящих индикаторах реформ

Автор: Виктор Громовой, образовательный эксперт, заслуженный учитель Украины.

Тетяна Скорик, директор Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 Черкаської міської ради пише: «15 серпня комісія департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перевірила стан готовності школи до 2016-2017 навчального року та відзначила про зразкову роботу батьків, педпрацівників, учнів та техперсоналу з питань забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у всіх приміщеннях школи. Усі кабінети школи відремонтовані, вимиті, пофарбовані і чекають школярів за парти. Рекреація 1 поверху в приміщенні старшої школи повністю передана у розпорядження початкової школи. Тут навчатимуться 1-А,Б, В, Г класи. Спеціально для першачків створено ігровий куточок, придбано нові меблі. Також капітально відремонтований туалет на 3-му поверсі, проведено ремонтні роботи у кабінетах №32, 39, 25. Вже завершено реконструкцію футбольного поля, добігають кінця роботи з будівництва спортивного майданчика на території школи за програмою «Громадський бюджет», а також тривають роботи з утеплення фасаду школи. Адміністрація та рада школи дякує вчителям, батькам, учням, техперсоналу за зразкову роботу у літній період з підготовки школи до навчального року».

Гусары, молчать! 'No comments!'

Реформуємося ж ми, гей!

А тепер читайте, як мало б звучати правильне повідомлення із паралельної постреформаторської реальності: «15 серпня керівники департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради прозвітували про пророблену ними роботу з питань підготовки школи до 2016-2017 навчального року перед батьками, педпрацівниками, учнями та техперсоналом Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28.

Директор школи та представники батьківського та педагогічного колективів відзначили зразкову роботу міської влади з питань забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у всіх приміщеннях школи.

Усі кабінети школи відремонтовані, вимиті, пофарбовані й чекають школярів за парти. Рекреація 1 поверху в приміщенні старшої школи повністю передана у розпорядження початкової школи. Тут навчатимуться 1-А,Б, В, Г класи. Спеціально для першачків створено ігровий куточок, придбано нові меблі. Також капітально відремонтований туалет на 3-му поверсі, проведено ремонтні роботи у кабінетах №32, 39, 25. Уже завершено реконструкцію футбольного поля, добігають кінця роботи з будівництва спортивного майданчика на території школи за програмою «Громадський бюджет», а також тривають роботи з утеплення фасаду школи.

Адміністрація та громадська рада школи дякує чиновникам міської ради за зразкову роботу у літній період з підготовки приміщення школи до навчального року й урочисто приймає ключ від щойно відремонтованої будівлі».

Саме ось така зміна повідомлень і є справжнім індикатором реформ.

P.S. Мій пост аж ніяк не ставить на меті проіронізувати над директором школи, який у нинішній ситуації є заручником маразматичної системи. Як правильно вловила Ірина Костюк, мій пост «про індикатори реформ, які маємо усвідомлювати, формулювати та вимагати». Було так... Стало так! Усе інше бла-бла-бла і чистий піар.

Оригинал

Освіта.ua
28.08.2017

Популярные блоги
И. Ликарчук: кому и для чего нужны измерения? Каждый учитель без дорогого общенационального измерения знает, какие пробелы в знаниях имеют ученики
В. Онацкий: что делать с учителями-пенсионерами Если учитель достиг пенсионного возраста, то это вовсе не означает, что он не является современным
А. Истер: поиск оптимального формата НМТ-2023 Обязательным для выпускников должно быть тестирование и по истории Украины, и по математике
Александр Мирошниченко: обучение – это не пытки В Украине ребенок без таланта к математике полноценным человеком не считается
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев