В. Белый: правительство и образование - 2018

Правительству с таким "повышением" выступать с трибуны в ожидании аплодисментов - только позориться

В. Белый: правительство и образование - 2018

Автор: Владимир Белый, заместитель директора по УВР, физико-технический лицей г. Херсона.

Якщо у вчителя-початківця тепер 12-й розряд, то його оклад стане 3 735 грн. (мінімум, приміром у прибиральниці буде - 3723 грн.) плюс за «престижність» посади педагога 20% і вийде - 4482 грн. МІНУС відрахування, які на відміну від бізнесу, педагог сплачує справно, - 18%, і для життя молодий вчитель, на якому має триматися і розвиватися нова українська школа, буде мати - 3675 грн.

Радіти хоч за якесь підвищення вчителі, звісно, мають нагоду, але уряду за такого «підвищення» виступати з трибуни в очікуванні аплодисментів від педагогічної спільноти - лише ганьбитися.

Зараз лише лінивий українець ще не знає, що рівень матеріального забезпечення шкільних педагогів у чи не сотні країн світу є у РАЗИ більшим, навіть відносно існуючої там, за кордоном, мінімальної бюджетної зарплати, ніж у «сучасній» Україні.

І це на базі того, що за рівнем природоресурсного потенціалу Україна входить у першу двадцятку країн світу.

ПІДСУМОК: як цей, так і всі попередні українські уряди щодо пріоритетності освіти у політиці держави є ДВІЄЧНИКОМ, а відносно майбутнього нації й поготів.

Оригинал

Освіта.ua
11.01.2018

Популярные блоги
А. Костюк: Польше нужны таланты, а Украине – нет? Система высшего образования Украины обречена продуцировать массовый образовательный продукт, а не уникальный
И. Ликарчук: учиться нужно только тем, кто этого хочет Полное общее среднее образование должно быть не общеобязательным, а общедоступным
Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей От Кабинета Министров нет никаких действий по повышению значимости профессии учителя
С. Колебошин: 3000 спартанцев (задача о молодых учителях) 3000 молодых учителей на 15000 школ, в среднем - 1 новый учитель на 5 школ
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Спочатку ще подивимось на скільки відсотків підвищать : на 25 чи на2,5.....Як завжди!
VV
Ви напевно забули на військовий збір ще 1.5% итого 18+1,5=19,5 %
Мира
Викладач у вузі отримує на руки 4200 (старший викладач, бо доцента отримати за новими вимогами і з такою зарплатою (а одна з умов стажування за кордоном) неможливо), так що і у вузах ситуація не краще і викладачам зарплату ніхто не підвищує, ентузіазм закінчується.
Студент
Зарплата молодого учителя с надбавкой в 2018 г. составит около 128 долл. Интересно, какая молодежь рванет работать в школу, от их реформ хочется только посмеяться.