И. Ликарчук: срочно начинаем поиск новых специалистов

Главная функция Центра - проведение образовательных экспертиз и оказание методической помощи

И. Ликарчук: срочно начинаем поиск новых специалистов

Автор: Игорь Ликарчук, экс-руководитель Украинского центра оценивания качества образования, в. о. директора Учебно-методического центра обеспечения качества образования.

Перші робочі дні в Новому році набирають руху. Для установи, яку я очолюю, новий рік дійсно буде НОВИМ.

В останні дні 2017 року міністр освіти і науки п. Лілія Гриневич затвердила новий Статут нашого Центру. Відтепер нашою головною функцією стає проведення освітніх експертиз та надання методичної допомоги в розбудові внутрішніх систем забезпечення якості освіти. У системах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.

Це принципового нова ділянка роботи. Тому мені довелося звільнити (за згодою сторін) значну частину колишніх працівників Центру. ТЕРМІНОВО РОЗПОЧИНАЄМО ПОШУК НОВИХ ФАХІВЦІВ.

Нам дуже потрібні люди, котрі хочуть і можуть займатися експертизою підручників, навчальних програм, внутрішніх систем забезпечення якості освіти. Маємо хороші умови для роботи. Офіси - на Севастопольській площі та в студмістечку НТТУ «КПІ». Дуже позитивно ставлюся до сумісництва з основним місцем роботи у нас. Разом працюватимемо над тим, щоб була хороша заробітна плата.

Особливо актуальною проблемою для мене особисто є пошук кандидатури заступника директора Центру з питань експертної діяльності та методичного забезпечення створення і функціонування внутрішніх систем забезпечення якості освіти. Шукаю таку людину дуже наполегливо. Обіцяю, що буде цікава робота. Тож зголошуйтеся. Можна писати мені у приватних повідомленнях. Подробиці й деталі будемо обговорювати. Почніть свій новий період у житті з нового місця роботи. Чекаю.

P.S. На світлинах наказ міністра про затвердження Статуту та кілька сторінок із нього... У нас ні від кого секретів немає.

Оригинал

Освіта.ua
04.01.2018

Популярные блоги
Д. Ламза: никто не хочет идти в образование или школа без учителей От Кабинета Министров нет никаких действий по повышению значимости профессии учителя
С. Колебошин: 3000 спартанцев (задача о молодых учителях) 3000 молодых учителей на 15000 школ, в среднем - 1 новый учитель на 5 школ
И. Совсун: как надолго еще хватит запала учителей? Между победителями мировых олимпиад и средним базовым уровнем украинских школ гигантская пропасть
Т. Сердечная: зарплаты у учителей должны быть разные Есть шанс, что когда-то государство сможет оплачивать работу людей, которые работают с его будущим
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
ІМЗО
люди, котрі хочуть і можуть займатися експертизою підручників, навчальних програм. Буде тьма-тьмуща тих, хто хоче, але не може, пошесть ділетантів. Звісно, кожна кухарка може керувати державою, а будь-хто - уважати себе Експертом.
ІМЗО
Гриневич останній глузд утратила. Експертиза програм і підручників - прерогатива Інституту модернізації змісту освіти. Навіщо дублювати його функції. Ото вже дідуган нахапає хабарів від авторів і видавництв - відповідний досвід має! Це ж Клондайк, Ельдорадо для такого пройдисвіта. Ліліє, бравісімо! А щуку кинули у річку!
Питання
Яким чином можна записаться на спiвбесiду чи подавати резюме до вiддiлу кадрiв? Дякую.