В. Громовой: маразм №25. Медалькомания в образовании

Люди не замечают насмешек с настоящей медалькомании и всегда хотят себе «мендальку на грудь»

В. Громовой: маразм №25. Медалькомания в образовании

Автор: Виктор Громовой, образовательный эксперт, заслуженный учитель Украины.

От як мені не рекомендували начальники, а я так і не поїхав на гучно розрекламований І Національний конгрес освітян України й тепер сиджу без ордена «Освітянська слава». Див. типовий лист про цю подію тут.

А орденом «Материнська слава» мене точно не нагородять... Сумулька.

Я навіть виставку «Інноватика в освіті» черговий раз нахабно проігнорував, і мене там не нагородили ні мендалькою, ні навіть поганенькою, побитою шашелем «почётной доской». А ще я не захотів бути «академіком», «флагманом освіти» та рейтингоносним «регіональним лідером», не купив титул графа лише за $ 5 тис., зажав $ 7 тис. за барона і навіть на транзит «з грязі в князі» лише за $ 10 тис. не спокусився. Уже написану самостійно дисертацію теж відмовився захищати, як тільки взнав прайс.

Не повівся і на ...(далі йде список лохотронів на 27 сторінок).

Стуляю пельку і заздрю мовчки всім орденоносцям і маркізам.

P.S Слабкою втіхою для мене є лише те, що маю власну першоквітневу ювілейну медаль зі своїм фейсом. Цього року народ легко повівся на мій медальковий жарт.

Цитую сам себе: «Щойно отримав цей подарунок. Тепер розроблюю Положення про нагородження причетних і непричетних.

Національний банк України випустив пам'ятну медаль з нагоди 25-річчя відродження Єлисаветградської гімназії. Медаль виготовлено з нейзильберу, якість карбування – спеціальний анциркулейтед, маса – 16,5 г, діаметр – 35 мм, тираж – 20 тисяч штук.

На аверсі медалі зображено історичну будівлю гімназії, ліворуч і праворуч від якої напис: «Єлисаветградська гімназія. 1879 -1992 – 2017».

На реверсі зображено портрет директора відродженої гімназії Віктора Громового».

Потім змушений був доповнити свій пост поясненням: «P.S. Дуже дякую за таку «теплу хвилю», але прошу подивитись на день випуску пам'ятної медалі».

Люди бачили, що я відверто глузую із нашої мендалькоманії, але все одно мене вітали й хотіли собі цю мендальку на грудь... І немає цьому ради.

Оригинал

Освіта.ua
21.12.2017

Популярные блоги
В. Громовой: рубеж необратимости уже пройден Отрицательный отбор в образовании продолжается, ведь уходят лучшие, а «скамейка запасных» почти пуста
Е. Стадный: идея увеличения веса аттестата ошибочна Чем больше будут учитывать аттестат, тем меньше будет шансов у детей с хорошими знаниями из строгих школ
Д. Бабурин: образование за ширмой рейтинговой шкалы За ширмой рейтинговой шкалы 100-200, которую нам каждый год представляет УЦОКО, скрывается реальное состояние образования в Украине
В. Громовой: как спасти образование от развала Как вызвать бешеную ненависть, но спасти школьное образование от окончательного развала
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!