И. Примаченко: можем и дальше учить детей рутине?

Нельзя и дальше учить детей в школе рутинным операциям, с которыми прекрасно справятся работы

И. Примаченко: можем и дальше учить детей рутине?

Автор: Иван Примаченко, основатель платформы Prometheus.

Відео наче з майбутнього, але це вже реальність.

Роботизована сортувальна система допомагає китайській компанії з доставки посилок обробляти 200 000 пакунків на день. Роботи на відео здатні автоматично розпізнати пункт призначення пакунку за допомогою сканування відповідного коду, що практично виключає помилки при сортуванні. Роботи вміють заряджатися в автоматичному режимі, що дозволяє системі працювати 24 години на добу.

Компанія підрахувала, що роботи-сортувальники допомагають зекономити близько 70% витрат порівняно з сортувальною системою такого ж масштабу, де працюють люди.

Тим часом, департамент праці США повідомляє, що станом на березень 2017 року в складській діяльності в країні було задіяно майже мільйон робітників - https://www.bls.gov/iag/tgs/iag493.htm.

Ви до сих пір вважаєте, що ми можемо і далі навчати дітей в школі рутинним операціям, з якими чудово можуть впоратися і впораються роботи?

Оригинал

Освіта.ua
11.04.2017

Популярные блоги
О. Калинич: выводы о дистанционном обучении Из понятия «дистанционное обучение» надо убрать слово «обучение», заменив на «имитация»
И. Ликарчук: образовательный процесс теряет смысл Результаты экзаменов не должны быть основанием для оценки работы учителя, это оценка работы учеников
Н. Глюз: снова старые схемы и двойные стандарты На ЗНО живет страшный вирус, его не берут ни маска, ни антисептик, а выпускной будут гулять без масок
А. Мирошниченко: советы учителям от киноактера Даже примитивная камера увеличивает все эмоции и раскрывает большие и маленькие секреты
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев