И. Ликарчук: вызывают на допрос как подозреваемого

Собираются обвинить в создании преступной группировки, изменении результатов ЗНО и других грехах

И. Ликарчук: вызывают на допрос как подозреваемого

Автор: Игорь Ликарчук, экс-руководитель Украинского центра оценивания качества образования.

От я і дочекався. Чекав рік. На завтра викликають на допит до Нацполіції, як підозрюваного в справі ЗНО. Ну кого ще можна запідозрити? Звичайно, лише того, хто цю систему створював, боровся за те, щоб вона утвердилася, втратив під час цієї боротьби всіх друзів та здоров’я, набув кучу недругів і ворогів… Котрі, власне, й зробили все для того, щоб мене знищити. 

Слідчий в телефонній розмові сказав, що мене збираються звинуватити за рядом статей Кримінального Кодексу, включаючи і створення злочинного угрупування, і зміну результатів ЗНО, і, навіть, привласнення бюджетних коштів. Ось такого знайшли «злочинця».

Упродовж року мене на допити викликали лише два рази у якості свідка. А тепер, коли піджимають терміни завершення слідства, вирішили одним гамузом зробити «злочинцями» 7 чоловік. Бо, очевидно, головним є вийти на прес-конференцію й відзвітуватися про виявлення нового "злочинного угрупування", але вже серед освітян. Думаю, що завтра-післязавтра ви про це почуєте. І побачите скільки виллють на нас того бруду, який вже стоїть заготовленим у прокурорських відрах брехні. 

Але, мабуть, чи не найбезглуздішим є те, що мене хочуть звинуватити у привласненні бюджетних коштів. Очевидно, саме їх добре шукали в липні минулого року в моєму кабінеті, в квартирі та в дачному будинку. За мною майже два тижні їздила «наружка». Виявляється, що немає більш потужних злочинців у цій державі. Але піймали облизня, знайшовши лише фірмову чашку «Київмськбуду» та дві авторучки, подаровані мені на день народження.

Не знайшли ні доларів, ні гривень, ні яхт, ні закордонних вілл і рахунків… Та і не могли їх знайти апріорі. Я живу в звичайній радянській квартирі у спальному районі на окраїні Києва, маю недобудований дачний будинок посеред поля, а не в Конча-Заспі, їжджу на машині, подарованій сином... Єдине наше з дружиною багатство - наші діти.

То скажіть, де ті бюджетні кошти, які я привласнив? І це після 2-х ревізій та двох аудиторських перевірок в УЦОЯО, котрі не виявили жодного безпорядку у використанні бюджетних коштів.
Не знаю, що іще пришиють мені завтра… 

Переконаний, що суди в поліціянтів та прокурорів ми виграємо. Я, мій син, моя сім’я, мій адвокат, адвокати інших підозрюваних у цьому впевнені. Платити не будемо нікому. Бо нічим. Не заробив я таких коштів за час керівництва УЦОЯО.

Тож хочу, щоб і вони, і всі знали: я керував професійним колективом однодумців і фахівців, (а не "злочинним угрупуванням"), які ДУЖЕ ХОТІЛИ ЗРОБИТИ І ЗРОБИЛИ цю реформу. ЄДИНУ ЗАВЕРШЕНУ ОСВІТНЮ РЕФОРМУ. Отримуючи за це мізерну платню, сидячи через відсутність столів і стільців на колінах один в одного, працюючи на напіврозваленій техніці, у вічних боргах, в орендованих приміщеннях…

На жаль, після липневих подій минулого року в колективі УЦОЯО виявилися й великі падлюки, які почали обливати брудом і нечистотами тих, із ким донедавна, працювали разом, заглядали в очі та в рота, співали осанну. Але я думаю, що час і життя усе розставить на свої місця. У будь-якому випадку процес у справі ЗНО ми використаємо для цього в повному масштабі.

Якщо завтра не заарештують, то більше подробиць повідомлю у ФБ увечері.

Згадуючи весь свій 40-річний життєвий шлях, який пройшов в освіті, щораз повертаюся до слів п. Наталія Табачук, які вже цитував: "... А якщо вам вдалось на рівні держави зробити щось дуже грандіозне, унікальне і таке, що й справді насамперед в інтересах простих людей - начувайтеся! Помста буде вишукано садистською... І коштів на цю розправу ніхто не пошкодує... "

Оригинал

Освіта.ua
30.06.2016

Популярные блоги
В. Круглов: ценностям должна учить детей семья Школа – это не холодильник, куда сдают ребенка на содержание и обучение наукам и нравственным ценностям
О. Меркулова: почему министр не отстаивает диссертацию? Нет никакой логики в том, что человек готов легко отказаться от кандидатской степени
Г. Сищук: начинать реформы нужно не с учебников Начинать следует с пересмотра самой сущности: функции учителя, аспектов, ухудшающих эффективность его работы
Тамара Гориха Зерня: нужно признать положение дел Нужно признать, что онлайн обучение – это профанация, а три года онлайн – это три потерянных для школы года
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев