Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

Минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 составит 5266 грн

Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

На внеочередном заседании правительства министр социальной политики Андрей Рева сообщил, что в проекте Государственного бюджета на 2017 год были учтены предложения Министерства образования и науки, в результате чего зарплата учителей будет повышена на 2 тарифных разряда.

«Заработная плата учителя, благодаря нашему решению, начинается с 10-го тарифного разряда. Не из 6-го, не из 7-го, не из 8, как это было раньше, а с 10-го. Если она в 2016 году составляла 3385 грн, то минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 будет составлять 5266 грн», - сказал Андрей Рева.

В свою очередь председатель правительства Владимир Гройсман добавил, что проект Государственного бюджета на 2017 год уже готов ко второму чтению в Верховной Раде и является абсолютно честным, сбалансированным и реальным. «Это реальность. И нам не надо запускать станок и печатать деньги, чтобы это сделать. Эти деньги есть в реальной экономике», - заявил он.

Освіта.ua
04.11.2016

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
сергий
а ви згадайте як у 2013 році закликали та ходили з учнями на майдани.ви всі винні.
Ева
Что за цифры зарплат приведены? Господин Рева не владеет вопросом!!
Галина
Чи підвищать заробітну плату викладачам спецдисциплін ПТНЗ з 1.09.2017 року? І чому така несправедливість ? 8 місяців викладачі загально освітніх дисциплін отримують підвищену зарплату, а ми ні! Я теж педагог!!!!
Пекар Тетяна Вікторівна
Шановні колеги! Про тарифні стаки вчителів, які завжди таємні. Чому не надрукувати тарифні ставки спеціаліста, вчителя І категорії, ІІ категорії та вищої? Чому це таємні цифри і їх можна взнати тільки в бухгалтерії? Надрукуйте, будь ласка, усі тарифні оклади. На все добре. Усім наснаги в новому навчальному році!
Ева
Для Пекар Тетяна Вікторівна: вища категорія - 14 розряд (3872 гр), спеціаліст -10 розряд (2912 гр)
Комментировать
Пекар Тетяна Вікторівна
Шановні колеги! Я маю вищу категорію та педзвання, стаж роботи більше 20 років, педнавантаження 21 година, а на руки, після підвищення, отримую 4700-4600 грн. Анонсовано для спеціаліста 5266 грн. То як це розуміти? Наскільки підвищили нам заробітну плату? Чи може нас зрівняли всіх і дали мінімальну ставку - скільки не працюй? Нас взагалі уряд пригноблює - тільки зарплата досягне 400-500 доларів, одразу інфляція і отримуєшь 50 доларів.
Сергей
Для Пекар Тетяна Вікторівна: 5266 для специалиста - это очередное враньё правительства. Минималка- вот реальная зарплата специалиста. Потому у вас, учитывая категорию, звания и стаж, тысячи на полторы больше. У нас только цены европейские на всё. А зарплаты.... Учитель в Польше получает от 12000 грн (в пересчёте), во Франции от 70000 грн. Чувствуете разницу?
Комментировать
Інна
Вихователів дошкільних закладів опустили нижче плінтуса.2700 на руки отримує молодий вихователь з вищою спеціальною освітою.Ганьба! Якщо ситуація не зміниться то крім літніх педагогів ніхто працювати за таку оплату праці не буде.
Людмила
Для Інна: Опустили - это еще не то слово! Такое ощущение, что педагог дошкольного образования - это самая ненужная и низкооплачиваемая профессия...С сентября подняли зарплату на один тариф - на 150 грн, но сняли надбавки, у меня специалиста с во и стажем в 4 года, зарплата на руки получилась 3103 грн...как выжить на такую зарплату? Почему труд воспитателя оценивается так низко? А работать очень тяжело в садиках стало - группы переполнены, по 30 человек, требования такие, как будто в универститете преподаешь, постоянно что-то готовить надо, клеить, вырезать, репетировать, а про написание планов я вообще молчу. Представителей нашего уважаемого правительства надо хотя бы на часок оставить с 30 маленькими детьми в детском саду, чтобы они поняли, что это за работа....
Комментировать
Аня
Шановні колеги!Зверніть увагу не на зарплату,а не деференційний підхід до оплати праці до викладання певного предмету.Я ,вчитель математики,з дуже великим досвідом дійшла до висновку одного-той хто сидить на уроці,а це більшість вчителів,мають туж саму зарплату як я ,у якої ноги після 4 уроку напухають і руки та одяг вес час у крейді.Крім того хочу звернути увагу нате, що від вчителів-математиків вимагають свебільше неможливого (навчити за короткий час і при тому діти повинні пам"ятати за однин урок;кількість уроків зменшено а матеріалу виросло у багато разів,результати ЗНО 90%йде у атестат завдання при цьому інколи нереальні для дітей-не шкільна програма,б"ють по шапці саме учителів математики,багато батьків самі вміють оцінювати своїх дітей і без вчителя но за допомогою директора....)Таких прикладів багато,тож зверніть увагу на це Міністерство, бо небуде вчителів матетатики -фанатів,тоді і економіка у нас буде на низькому рівні... Я пропоную диференційову оплату.Інколи ті зошити нехочеться...
Надія
Для Аня: Якщо вчитель гудить своїх колег так, то що вже говорити про батьків?
Комментировать
Ксения
зато некоторые обозленные родители подсчитали зарплаты учителей, и требования уже заоблачные
звичайнийвчитель
Да, аж смішно!!!! В мене, вчителя першої категорії зі званням старший вчитель - 5000 гр. напевно, необхідно пройти сертифікування!!! А гройсману його не треба пройти? А може він зараз прийде в звичайну школу и спробує власоруч урок провести!
Василь
Для звичайнийвчитель: Смішно з вас №старший учитель".Пишете безграмотно, суржиком.
Комментировать
Ирина
Брехун Гройсман и вся его брехливая команда . Ставка молодого учителя с января 2017 года составила 3150 гривен.
НАТАША
чому ж не доплачують? Якщо середньомісячне вище ніж 20, тоді доплачують, лиш у нас по списку 36, а ходить 22-25, а якийсь один-два дні прийде мало і зіпсує всю картину, тому доплату за діти отримуєм рідко.
Елена Паталах
судячи з зарплати за січнь, наша держава знову нас надурила!!!
Днз вихователь
Ми вихователі просто обурені. Ці коментарії хто з влади читає, чи ми пишемо для себе? Хто може дати відповіді на наші запитання?
Вихователька
Я чекала може місцева влада все таки одумається, і з місцевого бюджету добавить зарплату вихователям як це передбачає закон з лютого, але ні ! До нас немає ніякого діла, хоча ми і зверталися з цим питанням! Лише з вересня, що ми не такі люди як і вчителі, ми не навчалися у вузах, ми не відповідаємо за ваших дітей? По був би хто з вас хоч один день з 25-ма маленькими дітьми, та ще й навчив би їх що небуть, якби ви тоді заговорили!
НАТАША
Для Вихователька: А НАШ МЕР НА ПІДНЯВ ЗАРПЛАТУ З СІЧНЯ, ПРАВДА МИ ЇЇ ЩЕ НЕ ОТРИМАЛИ, АЛЕ В ЦЬОМУ МІСЯЦІ ВЖЕ МАЄ БУТИ З ПІДНЯТТЯМ І ДОПЛАТОЛЮ ЗА СІЧЕНЬ.
Аноним
Для НАТАША: А з якого ви міста? Вам пощастило , у вас гарний мер!
звичайнийвчитель
стаж роботи вихователем з 1985 року, але після закінчення університету (заочно) перейшла працювати до школи. Шановні вихователі, вибачте, скільки з Вас переходить працювати до школи - мінімум!!! А навпаки -- величезна маса!!! Чому???
Комментировать
????????????????
В днз проста математика ...в групі 30 дітей, має бути до 20....10 лишніх дітей ми бавимо безплатно, бо нам за них ніхто не доплачує. І всі вихователі мовчать...бояться щось казати.Чому?Чого у нас зарплата нижча за мінімалку,чого?........
Вихователь днз
Вихователі не мовчіть!!!Говоріть за себе!!! Це абсурд, як можна було нас так занизити!! На наших плечах така велика відповідальність за життя дітей! Що без нас робили б, якби ми не вийшли хоч на тиждень на роботу....а переповнені групи...а заняття...а плач, крик, соплі, памперси дітей. Із нас зробили обслуговуючий персонал, предмет мебелі за копійки. За таку кількість дітей яку ми бавимо, ми мали мати солідну зарплату,а маємо дулю...
Юлія
Добрий день.Працюю вчителем 9 років, маю ІІ категорію та 12 розряд. Скажіть будь-ласка, яку заробітну плату повинна отримувати?
Учитель
де підвищення на 2 розряди, куму не підняли,пишіть?
Олена
Для Учитель: Нам не підвищили, Харківська обл., Красноградський р-н. Пояснили тим, що на це немає відповідних документів з Міністерства й коштів у місцевому бюджеті, а субвенції з держбюджету не надійшли. Може, хто підкаже номер гарячої лінії чи просто десь роз’яснить "простим смертним" учителям, від кого залежить оте підвищення на 2 розряди...
Комментировать
Алла
Работаю библиотекарь на пол ставки в сельской местности какая у меня должна быть зарплата?у меня 9розряд.
пЕДИК
Шановне панство;СПРАВА ЖО,,А гРОЙСМАН ЦЕ ПРОСТО КРАСУНЧИК,ЯК КАЖУТЬ гЕЙ ПЕТЕСОН ОДИН А ІНШІ ТО П....И.СЛАВА уКРАЇНІ.ГЕРОЯМ СЛАВА