Osvita.ua Среднее образование Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен
Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

Минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 составит 5266 грн

Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

На внеочередном заседании правительства министр социальной политики Андрей Рева сообщил, что в проекте Государственного бюджета на 2017 год были учтены предложения Министерства образования и науки, в результате чего зарплата учителей будет повышена на 2 тарифных разряда.

«Заработная плата учителя, благодаря нашему решению, начинается с 10-го тарифного разряда. Не из 6-го, не из 7-го, не из 8, как это было раньше, а с 10-го. Если она в 2016 году составляла 3385 грн, то минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 будет составлять 5266 грн», - сказал Андрей Рева.

В свою очередь председатель правительства Владимир Гройсман добавил, что проект Государственного бюджета на 2017 год уже готов ко второму чтению в Верховной Раде и является абсолютно честным, сбалансированным и реальным. «Это реальность. И нам не надо запускать станок и печатать деньги, чтобы это сделать. Эти деньги есть в реальной экономике», - заявил он.

Освіта.ua
04.11.2016

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ксения
зато некоторые обозленные родители подсчитали зарплаты учителей, и требования уже заоблачные
звичайнийвчитель
Да, аж смішно!!!! В мене, вчителя першої категорії зі званням старший вчитель - 5000 гр. напевно, необхідно пройти сертифікування!!! А гройсману його не треба пройти? А може він зараз прийде в звичайну школу и спробує власоруч урок провести!
Василь
Для звичайнийвчитель: Смішно з вас №старший учитель".Пишете безграмотно, суржиком.
Комментировать
Ирина
Брехун Гройсман и вся его брехливая команда . Ставка молодого учителя с января 2017 года составила 3150 гривен.
НАТАША
чому ж не доплачують? Якщо середньомісячне вище ніж 20, тоді доплачують, лиш у нас по списку 36, а ходить 22-25, а якийсь один-два дні прийде мало і зіпсує всю картину, тому доплату за діти отримуєм рідко.
Елена Паталах
судячи з зарплати за січнь, наша держава знову нас надурила!!!
Днз вихователь
Ми вихователі просто обурені. Ці коментарії хто з влади читає, чи ми пишемо для себе? Хто може дати відповіді на наші запитання?
Вихователька
Я чекала може місцева влада все таки одумається, і з місцевого бюджету добавить зарплату вихователям як це передбачає закон з лютого, але ні ! До нас немає ніякого діла, хоча ми і зверталися з цим питанням! Лише з вересня, що ми не такі люди як і вчителі, ми не навчалися у вузах, ми не відповідаємо за ваших дітей? По був би хто з вас хоч один день з 25-ма маленькими дітьми, та ще й навчив би їх що небуть, якби ви тоді заговорили!
НАТАША
Для Вихователька: А НАШ МЕР НА ПІДНЯВ ЗАРПЛАТУ З СІЧНЯ, ПРАВДА МИ ЇЇ ЩЕ НЕ ОТРИМАЛИ, АЛЕ В ЦЬОМУ МІСЯЦІ ВЖЕ МАЄ БУТИ З ПІДНЯТТЯМ І ДОПЛАТОЛЮ ЗА СІЧЕНЬ.
Аноним
Для НАТАША: А з якого ви міста? Вам пощастило , у вас гарний мер!
звичайнийвчитель
стаж роботи вихователем з 1985 року, але після закінчення університету (заочно) перейшла працювати до школи. Шановні вихователі, вибачте, скільки з Вас переходить працювати до школи - мінімум!!! А навпаки -- величезна маса!!! Чому???
Комментировать
????????????????
В днз проста математика ...в групі 30 дітей, має бути до 20....10 лишніх дітей ми бавимо безплатно, бо нам за них ніхто не доплачує. І всі вихователі мовчать...бояться щось казати.Чому?Чого у нас зарплата нижча за мінімалку,чого?........
Вихователь днз
Вихователі не мовчіть!!!Говоріть за себе!!! Це абсурд, як можна було нас так занизити!! На наших плечах така велика відповідальність за життя дітей! Що без нас робили б, якби ми не вийшли хоч на тиждень на роботу....а переповнені групи...а заняття...а плач, крик, соплі, памперси дітей. Із нас зробили обслуговуючий персонал, предмет мебелі за копійки. За таку кількість дітей яку ми бавимо, ми мали мати солідну зарплату,а маємо дулю...
Юлія
Добрий день.Працюю вчителем 9 років, маю ІІ категорію та 12 розряд. Скажіть будь-ласка, яку заробітну плату повинна отримувати?
Учитель
де підвищення на 2 розряди, куму не підняли,пишіть?
Олена
Для Учитель: Нам не підвищили, Харківська обл., Красноградський р-н. Пояснили тим, що на це немає відповідних документів з Міністерства й коштів у місцевому бюджеті, а субвенції з держбюджету не надійшли. Може, хто підкаже номер гарячої лінії чи просто десь роз’яснить "простим смертним" учителям, від кого залежить оте підвищення на 2 розряди...
Комментировать
Алла
Работаю библиотекарь на пол ставки в сельской местности какая у меня должна быть зарплата?у меня 9розряд.
пЕДИК
Шановне панство;СПРАВА ЖО,,А гРОЙСМАН ЦЕ ПРОСТО КРАСУНЧИК,ЯК КАЖУТЬ гЕЙ ПЕТЕСОН ОДИН А ІНШІ ТО П....И.СЛАВА уКРАЇНІ.ГЕРОЯМ СЛАВА
Аня
Чому вихователь отрумує зарплату меншу за прибиральника службових приміщеь? Для чого вчитися? якщо можна після школи відрзу отримувати таку саму зарплату, як і після іуніверситету. Поясніть?
Тетяна
Для Аня: Вам не здається, що не тут і не тим ви питання задаєте? Реформатори у нас такі... Ковтайте і офігівайте. Не тільки вихователів "зобідили"... Всі шоковані і всюди чути :"Бла-бла-бла.." Найгірше, що НІЧОГО ми не змінимо і залишиться просто терпіти, терпіти, терпіти. А як поснити дитині тепер навіщо їй вчитися, коли вона несамовитими зусиллями вступила на той факультет, про який мріяла, провчилася три сесії на "відмінно" і залишилася без стипендії!!!!!!!!!! Бо наскільки гарна, сильна група, що всі діти старалися і вирішили все соті бали при нарахуванні стипендії! (А у всіх сесія закрита на "відмінно" і діти пересварилися словесно поміж собою, це жах!) Але ж - ЗАКОН НЕ МАЄ ЗВОРОТНЬОЇ СИЛИ!!!! ТЬХУ! Дитина любила свою країну, а тепер ми з нею разом (я на своїй роботі також) обпльовані: я - "уравніловкою з тех.персоналом", вона - непотрібністю як спеціаліст майбутній і знищена у своїх сумлінні та стараності.
звичайнийвчитель
А я люблю свою Україну!!! Бо мала всі можливості до досягнення своїх цілей. А те, що Ви розповідаєте умовності, які виникли, бо Ви не працювали на досягнення своїх власних цілей. Винуйте власно СЕБЕ!!!
Комментировать
Анна
Почему не подняли зарплату как до 5266 грн как обещали? Вместо этого выплатили зарплату на 800 грн меньше декабрьской. Вместо оклада 5266, дали оклад 2786 грн. С вычетом налогов, то результат зарплаты учителя еще меньше... И где же ваши клятвы поднять зарплаты учителей на 50%?! Заврались!!!
Юлія
Справді бажання працювати нема ніякого, скрізь одна несправедливість, а як її побороти не знаєш!
оля
Дошкольное образование никому не нужно! Только слышно, что воспитатели изверги, сады ужасные, только забывают, что сады забыли когда в государстве поддерживали последний раз. Воспитатели самые взяточники, все зло в стране от них. Вот какое отношение. Уважаемые коллеги, если это так, давайте все хотя-бы отдохнем недельку все вместе. Может вспомнят о нас!
Юлія
Пропоную відмінити вищу освіту вихователя. Чому я отримала зарплату таку як і няні, що не мають педагогічної освіти, і не навчалися 5 років у вузі? Де справедливість? Не бачу сенсу мого навчання! Що вже говорити про повагу до вихователя, ми нікому не потрібні, про нас просто забули!
Тетяна
Для Юлія: Хіба тільки про вас забули... А що казати мені, бюджетниці, з 2 вищими освітами і величезною матеріальною відповідальністю (бухгалтер), коли наша прибиральниця і я отримали однакову зарплату за січень? Вона зранку прибрала на тяп-ляп, 3-4 часа чаї поганяла і о 15-00 вже вдома. Супер-справедливість!!! Навіщо вчилася? Навіщо червоний диплом мені? Ось і виходить, що сама "козирна" посада зараз (у нас) - це прибиральниця!
Юлія
Для Тетяна: дуже не приємна ситуація складається відносно цієї мінімалки, якось держава не подумано і безвідповідально поставилася до підвищення , люди вже пересварилися . Якщо надалі нічого не зміниться, молодь не захоче навчатися. Навіщо витрачати свій час, сили і кошти, якщо зарплата що у прибиральниці що у бугалтера одна і та ж.
Комментировать
светлана
Извините, я не понимаю, где и у кого так увеличилась зарплата?! Моя зарплата увеличилась на 600 грн, при работе на 1,5 ставки!!!! Скажите у всех сняли 20% надбавку за престижность?
катерина
объясните, почему учителя получили повышенную зарплату, а воспитатели получили на уровне техперсонала?У нас не то пед образование, мы недопедагоги? Тогда отмените пед образование в ДНЗ, со всеми утренниками, планами, занятиями, а главное- ответственность за жизнь детей- мы же так недо...Чем думали Рева и Гройсман не понятно,это специально сделано, чтоб себе еще хватило?Я не могу понять как такое можно было сотворить, в голове не укладывается, и главное тихонечко так, чтоб никто не знал , просто ножом в спину-ДОРОГАЯ НЕНЬКА УКРАІНА!
Вихователь
Для катерина: Я вихователь. Давайте голосно заявляти про себе , звертатися у профспілки та вимагати з людей, які за наш рахунок отримують зарплати , дій. Ми всі не задоволені, але нічого не робимо, щоб на нас почули.
Олена
Для катерина: я з Вами згідна,Катерина! І взагалі вважаю вихователі несуть найбільшу відповідальність за дітей,зараз такі вчителі(((що вже не ясно чи то школа чи що...
звичайнийвчитель
В чому Ваша більша відповідальність? Частіше привязували до горщика? Діти навіть гудзики на одязі застібувати не вміють!!!!
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!