Osvita.ua Среднее образование Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен
Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

Минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 составит 5266 грн

Бюджет 2017: зарплата учителя составит 5266 гривен

На внеочередном заседании правительства министр социальной политики Андрей Рева сообщил, что в проекте Государственного бюджета на 2017 год были учтены предложения Министерства образования и науки, в результате чего зарплата учителей будет повышена на 2 тарифных разряда.

«Заработная плата учителя, благодаря нашему решению, начинается с 10-го тарифного разряда. Не из 6-го, не из 7-го, не из 8, как это было раньше, а с 10-го. Если она в 2016 году составляла 3385 грн, то минимальная заработная плата учителя без категории с 1 января 2017 будет составлять 5266 грн», - сказал Андрей Рева.

В свою очередь председатель правительства Владимир Гройсман добавил, что проект Государственного бюджета на 2017 год уже готов ко второму чтению в Верховной Раде и является абсолютно честным, сбалансированным и реальным. «Это реальность. И нам не надо запускать станок и печатать деньги, чтобы это сделать. Эти деньги есть в реальной экономике», - заявил он.

Освіта.ua
04.11.2016

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Почему не выплатили аванс за январь до сих пор, если как говорят, деньги есть в бюджете?
Павел
Это ставка учителя высшей категории. Ставка уч. без категории 39**грн
лариса
а как же быть с обещаниями с января оклад 3100?????????????????
громада
цікаво, де це пан Рева взяв такі суми? А як що до окремих об’єднаних громад? Тут вже справвжні спікуляції із зарплатами вчителів. Кажуть що зарплата наша фінансується за рахунок субвенції -державою. Чому за пристиж платять одним - 10%, іншим - 20%, а третім - 1%. Чи це не протиправні дії? Об’єднані громади- додаткові корупційні схеми!!!!!
Перехожий
Сльози, слюні, соплі... Та ви ж вівці, чого ви чекали, та вам треба встановити мито за вхід у клас, а не зарплатню платити. Хоча б один написав: ВСТАНЬМО НА ЗАХИСТ ШКОЛИ, ПІДІЙМІМОСЬ ПРОТЕСТОМ, СТРАЙКОМ ПРОТИ ЗНИЩЕННЯ ОСВІТИ В ДЕРЖАВІ!!! Ви ж тут багато хто грамотно висловитись не можете, квадратного рівняння не розв’яжете, а що означає ЗРОСТАННЯ ВЛАСНОЇ ОСОБИСТОСТІ, хто з вас знає? Тому і сидете по своїх школах недолугі невігласи та плачетесь, а вечорами російські "мильні бульки дивитесь"... 2500 років тому Сократ сказав - "для людини є одне благо - то знання, та одна біда - то невігластво". Тож озирніться навколо де ви є... Ви, мабуть то, в благах по вуха?.. А які ви даєте знання? Суцільна посередність! Самого головного ви не вмієте навчити дитину - як вчитись! Чи хтось із вас, лузерів, тут згадав про крайню потребу закону про захист вчителя у професійній діяльності?! А де ваша профспілка? Хто за ваші грошики тішиться на курортах, в пансіонатах - не цікаво? Ви всього того достойні! Так вам! Майте...
дружбан
Для Перехожий: А хто ж тебе вивчив, як не вчитель? Геній ти наш "самородок". Сократа цитує!!! Таку петицію навояв аж смішно, мабуть то психологічна травма ще зі шкільних років не дає спокою. Ото вже мабуть наболіло! А щодо профспілки, то є правда-матка, але ніде дітись красиво жити нікому не заборониш. В якій державі живемо?
ТА ВИ ЩО!
Для Перехожий: та ви що! я працюю бо як-не-як, а роботу свою люблю і кидати її не хочу, тому що шкода залишати улюблених учнів, а ви кажете, що ми цього варті, бо не боремося. скажіть, ми один раз поскаржились в цьому році у місцеву мерію і в обласний, але у відповідь нам лише прилетіла перевірка і догана, що ми сякі-такі погано працюємо, в той час коли всі відділи і міністерства шлють якісь конкурси, у яких вибачте ми повинні брати участь, або ж нас визивають "на ковер" і вливають, що ми погано працюємо, не зібрав гроші - погано працюєш, діти не здали справку після хвороби -погано працюєш, не дозвонився до батьків, не встановив причину відсутності, діти не виконують домашні завдання - погано працюєш, дитина прогулює, то ти зобов`язаний іти до неї додому, вмовляти часто неадекватних батьків, витрушуючи їх із алкогольного дурману, а поскаржишся на дитину чи батьків, то до школи знову перевірки. чи вибачте вчиться дитина - не вчиться, домашнє не виконує, елементарно не носить підручники і зошити, зачіпає всіх...
Барба
100%.... Все кричат, боритесь!!!!!! А бороться невозможно.... Може уважаемые родители-активисты будут бороться? А то только и знают как клиенты строчить в соцсетях, обсуждая учителей....
Комментировать
Елена
Працюю вихователем в ДНЗ. 10 років педагогічного стажу, 8 тарифний р., яка буде заробітна плата з 1.01.2017.
лариса
Для Елена: 2600 +20% престижность +10% выслуги и все!
Комментировать
Ольга
Мене цікавлять викладачі коледжів 2 категорії, я так розумію, вони не відносяться до підвищення, коледж бюджетний, фінансується зі столиці.....
нина
скажите воспитатели детских садов ровняются к учителям или нет судя по окладу наверное нет я не пойму какая у нас будет зарплата на 84 грн. больше?
лариса
Для нина: Я в шоке 1 категори оклад 3120 +20% престижнось 30% выслуга и все,пом воспитателя 2600+700+10% вредности(260) итого!!!!!!!!!!! вот и дождались!!!!!!!!!!! ПОВЫШЕНИЯ
Комментировать
Дмитро
ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ ТІЛЬКИ ЩО БУЛО ОТРИМАНО ЛИСТА ЩО ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТ З 1 СІЧНЯ ТІЛЬКИ ТИМ ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ А ІНШИМ З 1 ВЕРЕСНЯ НАША ШКОЛА НАПРИКЛАД ФІНАНСУЄТЬСЯ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ТО ВИХОДИТЬ МИ ЧЕКАТИМЕМ СВОЇХ "СУПЕР ЗАРПЛАТ" АЖ ДО ВЕРЕСНЯ А ЦІНИ ВСІ ЗАВДЯКИ НАШИМ НЕДАЛЕКИМ КЕРІВНИКАМ УЖЕ НОВІ НА НОВІ ЗАРПЛАТИ. ВЖЕ ПРОСТО НЕМАЄ СЛІВ ВІД ЦІЄЇ БРЕХНІ ТА ВИБАЧТЕ ДЕБІЛІЗМУ НАШИХ ЧИНУШ. ЗАВДЯКИ ЇМ СКОРО ТАКА ПРОФЕСІЯ ЯК ВЧИТЕЛЬ ПРОСТО ЗНИКНЕ.
Валентина
Ошиблась не ставка - 3872 гривны, а 3231 гривна, совсем как минимальная зарплата
Валентина
Почему-то руководители школ с бухгалтерами должны сами сделать расчеты по шкале для каждого разряда, исходя из минималки и первого разряда. И для высшей категории (14 разряд) вышло не 2872грн ставка ( повышение действительно на 50%, а 3231грн (на 26%)с увеличением до конца года до 3600грн.
Вікторія
Влада нінколи про людей не думала піднімуть на гріш а заберуть3
дістало
Отнимите из этой суммы 18% -подоходный налог, 1,5 % на АТО и 1% -профсоюз....Даже если эта сумма -не вранье(сомневаюсь) , то "чистыми" останется-около 4 тыс..А за коммуналку надо почти 2 тыс. отдать...Зато трепу сколько...крику..весь Интернет закидали сообщениями о том, как учителя разбогатеют.. Себе любимым тихонечко подняли в два раза и никто не обсуждает...
z
как вы все задолбали .Я ненавижу вас и вашу страну. Когда вы уже сдохнете, правители. Будьте прокляты вы и ваши дети до седьмого колена!!!!!!!!!!!!!!!
Евгений Илюстраторов
Для z: Шо мазохист? Нет? Тогда какого банана ты здесь "мучаешься"? Тихонь собрался и (как говорят у вас в кацапии) съе.... уехал. Задолбаный ты наш.
Блонский Леонид
грудью станем на защиту обещанного шоколада?
Комментировать
ольга
яка зарплата получатеме технічка яка виховує 2 дітей а сама є сиротою допомоги немає
тт
Працюю вихователем в ДНЗ на 1,25 ставки. Сьогодні бухгалтер шокувала: з 1 січня до мого окладу 2050 додають 510грн (0,25ставки)
Дарина
А що чути про зарплату викладачів вишів? Чи буде якесь підвищення?
Екатерина
Мінімальна з/п у вчителя без категорії і класного керівництва приблизно 1500 грн, звідки цифри 3385грн?
Блонский Леонид
Для Екатерина: Вже "запропонували" писати за свій рахунок на недостаючі гроші.
Комментировать
Богдана
чи існує "вилка" при нарахуванні вчительських зарплат з 1 січня 2017 р.? Як же розуміти фразу "від 5266 до 6400 "?
народний вчитель
Для Богдана: залежить від категорії і звань
Комментировать
12345
Шановний адмін сайту. Дате відповідь - чому видалили коменти за попередні дві доби ....
Не адмін
Для 12345: тому що п*да*аси зрозуміли - гівно їх сайт, а коментарів більш схвальних статейкам не буде. Платежі прийшли багатьом. В мене прийшло близько 3200 грн - при зарплаті 2500 (навантаження 1,5 ставки) Геть ФАШИСТІЙ НА*уй вашу ЕуРОПУ
Комментировать

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!