С 1 июля будут работать консультационные телефоны по вопросам вступительной кампании

В Министерстве образования и науки, молодежи и спорта создан оперативный штаб по вопросам вступительной кампании 2011 года в высших и профессионально-технических учебных заведениях.

С 1 июля будут работать консультационные телефоны по вопросам вступительной кампании

Как сообщает пресс-служба министерства, на оперативный штаб возложена ответственность за установление эффективного взаимодействия между центральными органами исполнительной власти, имеющими в подчинении учебные заведения, управлениями образования и науки на местах, а также органами студенческого самоуправления относительно решения проблемных вопросов вступительной кампании.

Члены оперативного штаба по вопросам вступительной кампании будут систематически информировать общественность и средства массовой информации о ходе вступительной кампании, выявленных фактах нарушений и злоупотреблений в высших и профессионально-технических учебных заведениях и принятых мерах.

Также, с 1 июля заработают консультационные телефоны оперативного штаба по вопросам поступления. С вопросами, которые касаются поступления в высшие учебные заведения, можно обращаться по телефону (044) 486-78-48, в профессионально-технические учебные заведения - по телефону (044) 279-16-56.

В состав оперативного штаба, кроме представителей министерства, вошли Ольга Айвазовская (председатель правления Всеукраинской общественной организации "Гражданская сеть ОПОРА"), Александр Бурлаков (председатель Государственной инспекции учебных учреждений), Леонид Губерский (председатель Союза ректоров вузов Украины, ректор Киевского национального университета имени Тараса Шевченко), Анастасия Сабова (руководитель секретариата Всеукраинского студенческого совета), Андрей Черных (руководитель общественной организации "Студенческая защита") и др.

Освіта.ua
29.06.2011

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
михайло
Чи потрібно завіряти копії паспорта, ідентифікаційного коду та атестата??
Богдан
Да, коли вже скажуть Географію??? Це паплюження моїх результатів! Я міг подати документи до першої хвилі абітурієнтів, а що тепер? Що ви накажете мені робити? Чекати, поки влада почне гідно працювати? га?
Татьяна
Когда будет география???
Julia
Как вы считаете, достаточно 660.1=178.1+165+165.5+151.5 для поступления на контракт в престижный ВУЗ?
абітурієнт
я взагалі не розумію, навіщо було перший день прийому документів робити 1 липня якщо туди ніхто не піде!! скидали б пошвидше свою програму для роздрукування результатів та не мучили людей!!
Дмитрий
Подскажите,как распечатывать приложение к сертификату с баллами? езультаты всех своих ВНО знаю,а как их распечатать нет(
абітурієнт
Для Дмитрий: повинні скинути "відповідну функцію" як вони говорять!! а коли це буде не відомо!
Людмила
Для абітурієнт: уже є,там де сформувати запрошення і нижче написано сформувати інформаційну картку
Людмила
Скажіть,будь ласка, в універ при подачі документів,потрібно на три напрямки по одному пакету документів,чи один пакет документів на три напрямки? Тому,що в одному з універів я прочитала,що треба всього один пакет документів на три напрямки. Чи в кожному універі по-своєму? Дякую.
Комментировать
Н
Поясніть будь-ласка, що можна подавати в один ВУЗ оригінали документів, а в інші які хочу -- копії????
Ірина
там я бачила питання про мед.довідки.Так от.Робите копії і завіряєте їх мокрою печаткою.Ось вам і оригінал)
Натали
ПОМОГИТЕ МНЕ ПОЖАЛУЙСТА, у меня украинский 187.5, математика - 173, биология - 175, а география будет примерно 180, средний бал аттестата 184. Посоветуйте, куда можно пройти в относительно хорошие Киевские или Одесские вузы на бюджет?
123
Середній бал атестату 170,0,укр.мова-143,0,біологія-161,0,чекаю хімію-думаю буде 160,0,Чи можу я розраховувати на бюджет у мед.?
Абітурієнт_2011
Запитання про Електронний Вступ. Мені не зрозуміло (виходячи з тексту наказу) чи є гарантія, що під час роботи системи електронний вступ приймальними комісіями ВНЗ не будуть створюватися мертві душі в рейтингу? Звичайно стосується бюджету на модні спеціальності. Мається на увазі використання даних випускників минулих років з високими балами з метою створити фіктивну першу хвилю. А потім вже на другій брати за ГРОШЕНЯТА тих кого ПОТРІБНО. У випадку особистого подання необхідно показувати оригінал атестата і сертифікатів. І зрозуміло, що 200-бальники минулих років де не будь та вчаться. І оригінала сертифіката у них не може бути на руках. Та і подання заяви особисто передбачає наявність підпису на заяві. І паперове подання заяви такими "абітурієнтами" буде вже злочином - шахрайство. А електронне подання не...
Абітурієнт_2011
Продовження . А електронне подання не передбачає реального підпису не передбачає наявності оригінала атестата на руках у абітурієнта. І самі приймальні комісії можуть взяти дані по абітурієнтам минулих років і їх зареєструвати для "участі" у конкурсі. Підтвердити факт шахрайства в такому випадку не можливо. Відповідальності НУЛЬ. А от право на безкоштовне отримання вищої освіту у інших буде порушено.
інна
Для Абітурієнт_я теж про те думала
IT
Для Абітурієнт_2011: Дійсно цікава думка. Здається, якщо не забрав документи з ВНЗ, ще раз подавати не можна. І якщо в їх системі не має списку тих, що ще вчаться, тоді нам буде ДУЖЕ не солодко
Комментировать
dima
30 червня 2011 року о 09.00 на Ваших персональних сторінках буде розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, біології та фізики.Так повідомляє testportal
Наталя
6 фотокарток потрібно на кожну спеціальність чи просто у один ВУЗ???
Наталя
Для Наталя: на кожний напрям по одному пакету документів. Пакет документів включає в себе копії атестату та додатка до нього, сертифікат ЗНО, медичну довідку і 6 фотографій (3 * 4). По-моєму все.
Лида
Для Наталя: + индификационный код + пасорти или свидетельство о рождении
Комментировать
Павло
чи можна в один вуз подати оригінал документів, а в інші зареєструватися через інтернет? або завірити копію в нотаріуса, і цю копію вести в інші вузи? тільки при цьому виникає питання: куди будуть ставити пічаті на свідоцтві, якщо воно копія, а оригінал зданий??? що посовітуєте?
Дмитрий
Для Павло: Значит сперва нужно подавать документы в те ВУЗы, в которых планировал сдать копии сертификата. Оригинал же оставить на десерт, т.е. подавать в последнюю очередь.
Павло
Для Дмитрий: а можна подати зразу оригінал, а в інші через інтернет? і де тут реєстрація щоб подати онлайн?
Комментировать
Дмитрий
Когда же будут оценки по истории????????? Они что там заснули в своём центре???????? Или после праздников никак не могут отойти...
Валодя
Які документи треба подавати до ВУЗ??????????????????
Ленуська
Валодя: зайди на сайт ВУЗу в який збираєшся подавати документи там все написано!!!!!
Комментировать
Тома
А медичні довідки треба оригінали на всі спеціальності, якщо подаєш в одному вузі? Чи можна одну довідку-оригінал на один вуз???
Настя
Тома: одна мед. довідка на ОДНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ оригіналом
Тома
Для Настя: дякую
Лида
Для Настя: как может быть один оригинал медецинской справки а если он в несколько вузов собираеться подавать? тогда нужны копии. это только если он в один подает то и остальные документы оригиналом
Комментировать
Юрій
Спасибо
stella
оригиналы документов и копии берете в вуз. приемная комиссия сама заверяет. у меня другой вопрос. 6 фотографий приносить при подаче заявления, или когда уже твои данные появились на сайте, т. е. когда берут на бюджет?!
Юрій
Скажіть, будь-ласка, де потрібно завіряти копії документів?
Антон
Для Юрій:Ніде не треба. Все завірятиме член приймальної комісії.
Комментировать