Участников ЗНО просят сообщать о нарушениях со стороны других абитуриентов

Центр оценивания качества образования призывает абитуриентов соблюдать порядок проведения тестирования и не быть равнодушными к нарушениям, которые совершают другие участники

Участников ЗНО просят сообщать о нарушениях со стороны других абитуриентов

По сообщению пресс-службы УЦОКО, во время проведения внешнего независимого оценивания по химии, русскому языку, географии и математике, правила проведения ЗНО нарушили 189 абитуриентов, результаты тестирований которых будут аннулированы.

В Украинском центре оценивания качества образования обращают внимание участников ЗНО на то, что в течение времени, отведенного на сдачу теста, абитуриентам не разрешается иметь при себе любые средства связи, устройства считывания, обработки, хранения и воспроизведения информации, печатные и рукописные материалы, которые не предусмотрены процедурой тестирования.

В случае несоблюдения этих требований участники тестирования будут лишены возможности продолжить работу над тестом, а результаты тестов будут аннулированы.

Также участников внешнего независимого оценивания просят не быть равнодушными к нарушениям процедуры, которые совершают другие участники - о каждом таком случае нужно сообщать персоналу пункта тестирования.

"Помните, что Ваша принципиальная позиция является существенной составляющей объективного проведения внешнего независимого оценивания", - говорится в сообщении пресс-службы Украинского центра оценивания качества образования.

Освіта.ua
24.05.2012

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Я навчаюсь в коледжі, брав участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а та зайняв там 3 місце, чи будуть нараховані мені додаткові бали до ЗНО?
Василь
Учасників ЗНО просять повідомляти про порушення з боку інших абітурієнтів, т.е. я так понял: Участников ЗНО просят стучать на тех, кто рядом. В нужную сторону идем товарищи!
микола
Центр оцінювання повинен забезпечити дотримання вимог до проведення ЗНО, а не закликати абітурієнтів займатися доносами. І, якщо були порушення, то наказувати треба саме тих, хто безвідповідально поставився до своєї роботи. 15 учасників ЗНО в одному класі проконтролювати немає жодної проблеми.
читач
Для микола: Абсолютно з Вами погоджуюсь. Персонал центру оцінювання має бути відповідальним і слідкувати за порушеннями процедури ЗНО. Учасники ЗНО мають бути зайняті виконанням тесту, а не відволікатись на правопорушників.
Комментировать
zxc
Шановні абітурієнти, подивіться будь-ласка на свої атестати. На багатьох з них стоїть не легітимна печатка школи. Міністерство вже як 1,5 роки змінило назву на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, а у багатьох областях печатки не змінили, там залишилось Міністерство освіти і науки. З юридичної точки зору ця печатка не дійсна, оскільки такого міністерства не існує на момент видачі атестату. Чомусь про це ніхто не говорить, я розумію, що це суті не міняє, але при вступі приймальні комісії можуть (і будуть праві) причепитися і відправити переробляти атестат, а дорогоцінні дні при зарахуванні у три хвилі ніхто не відміняв.
микола
Для zxc: І не треба міняти. Cкоро замість міністерства фізкультури знову буде Міністерство ОСВІТИ і НАУКИ.
Комментировать
Андрій федоров
Я і мої друзі,які цього року прийшли здавати ЗНО в понеділок з математики були обурені некомпетентністю проведення.Адже це несправедливо, коли абітурієнти,які здавали ЗНО на другий день отримали похожі завдання до наших і в них був шанс краще написати за нас.Тим більше друга частина була практично така сама, лише цифри і ситуації інакші,тобто вони могли піти до репетитора і він би їм пояснив,як розв*язувати такі задачі.Я вважаю,що після такої ситуації несправедливо оцінювати абітурієнтів ,які здавали в перший день, шо вони гірше написали...і в них швидше всього будуть нищі результати порівняно з абітурієнтами,які здавали на другий день!
Nick
Для Андрій федоров: цілком згоден
микола
Для Андрій федоров: Нічого страшного немає. Абсолютні показники різних днів не порівнюють. Просто перший день, наприклад, 12 балів із 52 переведуть у 150 рейтингових, а другий день - 15, або лише 13.
Катерина
Для микола: Знаете что не многие списывали,а из-за таких как ты 2 смене снизят баллы,а те кто не виноваты?надо было 1 смене думать головой и не давать 2 смене свои ответы что бы не было возмущений,страдают люди 2 смены!которые писали сами!
Комментировать