Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти № 86 від 15.10.12 року

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

НАКАЗ

№ 86 від 15 жовтня 2012 року

Про проведення пробного зовнішнього
незалежного оцінювання в 2013 році

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31.12.2005 р. №1312 "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти" (зі змінами), від 27.08.10 № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності" (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України від 23.07.2010 р. №736/758/902 "Про затвердження Порядку надання платних послуг державними навчальними закладами", Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 29.05.2008 р. № 479 (зі змінами), з метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2013 році, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання наказую:

1. Затвердити графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

23 березня 2013 р. – українська мова і література, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, одна з іноземних мов: англійська, німецька, французька або іспанська (за вибором).

30 березня 2013 р. – математика, історія України, хімія, географія, світова література.

2. Реєстрацію осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснити з 1 до 30 листопада 2012 року.

3. Установити, що особа, яка реєструється для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, повинна вказати такі дані:

  • прізвище, ім’я, по батькові;
  • номер контактного телефону;
  • місце постійного проживання (назву населеного пункту, району, регіону);
  • перелік предметів, із яких бажає пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання;
  • мову, якою необхідно здійснити переклад тестів (у разі потреби).

4. Регіональним центрам оцінювання якості освіти:

4.1. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо особливостей проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

4.2. Створити для кожного зареєстрованого учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти інформаційну сторінку "Особистий кабінет учасника ПЗНО".

4.3. Організувати тиражування зошитів із тестовими завданнями та інших матеріалів, необхідних для проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

4.4. Забезпечити проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування відповідно до технологій та процедур, розроблених Українським центром оцінювання якості освіти.

5. У процесі проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання Український центр оцінювання якості освіти повинен забезпечити:

5.1. Розроблення документів, що регламентують проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування.

5.2. Інформування громадськості з питань організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

5.3. Укладання тестів пробного зовнішнього незалежного оцінювання, переклад їх мовами національних меншин.

5.4. Розроблення форм бланків відповідей, підготовку інформаційних бюлетенів із відповідями на тестові завдання, схемами нарахування тестових балів.

5.5. Розподіл учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання за робочими місцями в пунктах тестування.

5.6. Генерування документів, що входять до адміністративних пакетів.

5.7. Організацію роботи сервісу з визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів.

6. Витирати на виконання робіт, зазначених у підпунктах 5.1.-5.7 цього наказу, компенсуються регіональними центрами оцінювання якості освіти за рахунок коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб як оплата за послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

7. Затвердити заходи з підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році (додаються).

8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Українського центру оцінювання якості освіти Карандія В. А.

Директор       І.П. Зайцева

Освіта.ua
15.10.2012

Популярні новини
Физику планируют сдавать всего 2% участников НМТ Большинство абитуриентов намерено выбрать третьим предметом НМТ историю или иностранный язык
НМТ позволил зачислить рекордное количество абитуриентов В Минобразования отмечают, что выбранная модель проведения НМТ оказалась успешной
Власти обещают сделать механизм НМТ удобным Модель проведения национального мультитеста будет отвечать пожеланиям участников вступительной кампании
Поврежденным вузам выделят средства на восстановление, – Шкарлет Потери от атаки 31 декабря в разы превышают потери, произошедшие после атаки 10 октября
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев