Статус заявления абитуриента: как отслеживать

Абитуриенты, подавшие заявление в учреждение образования, имеют возможность проверить статус своего заявления

Статус заявления абитуриента: как отслеживать

Отслеживать весь процесс прохождения своего электронного заявления в учреждения высшего образования абитуриент может через его статус.

Статус заявления меняется в электронном кабинете абитуриента и на сайте Вступ.ОСВІТА.UA.

Статусы могут быть следующими:

Зарегистрировано в ЕДЕБО

Этот статус подтверждает факт подачи электронного заявления в выбранное учреждение высшего образования.

Требует уточнения абитуриентом

Заявление принято к рассмотрению вузом, но его данные нуждаются в уточнении (каком именно - указывает учреждение высшего образования).

Отменено абитуриентом

Поданное электронное заявление считается таковым, которое не подавалось, если оно отменено абитуриентом в личном электронном кабинете до момента присвоения заявлению статуса «Зарегистрировано в учебном заведении» или «Требует уточнения абитуриентом». В таком случае возможно отменить заявление на бюджет без потери приоритета и подать вместо него новое.

После присвоения заявлению указанных статусов возможна только отмена заявления со статусом «Отменено абитуриентом (без права подачи нового заявления с такой же приоритетностью)».

Зарегистрировано в учебном заведении

Заявление принято к рассмотрению.

Допущено к конкурсу

Заявление допущено к участию в конкурсе на бюджетную или контрактную форму обучения.

Допущено к конкурсу (обучение за средства физических и юридических лиц)

Заявление допущено к участию в конкурсе на контракт.

Отказано учебным заведением

Заявление не допущено к участию в конкурсе на основании решения приемной комиссии учебного заведения.

Отменено учебным заведением

Заявление отменено учебным заведением по решению приемной комиссии (в случае выявления технических ошибок, совершенных при внесении данных в ЕДЕБО).

Рекомендован к зачислению

Абитуриент прошел конкурсный отбор и рекомендован к зачислению на бюджетное место.

Рекомендован к зачислению (обучение за средства физических и юридических лиц)

Абитуриент рекомендован к зачислению на контракт.

Включен в приказ

Абитуриент зачислен на обучение в учреждение высшего образования.

Включен в приказ (обучение за средства физических и юридических лиц)

Абитуриент зачислен на обучение на контракт.

Отменено (в связи с зачислением на бюджет)

Поданное заявление считается таковыум, которое не подавалось, если абитуриент включен в приказ о зачислении на обучение по государственному или региональному заказам.

БОЛЬШЕ о вступительной кампании

Для получения оперативной информации о ходе вступительной кампании присоединяйтесь к страницам Вступна кампанія в Telegram или Абітурієнт и Освіта.ua в Facebook.

Освіта.ua
22.07.2021

Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Альбина
Подавала электронную заявку, уже 11 сентября, а а статусе пишут что "зареєстровано закладом", Я так понимаю оно уже вряд-ли поменяется ?
Василь
Пілскажіть будь ласка, вже 30 серпня подавав документи на виключну комерцію (За власні кошти) в кабінеті пише «допущено до конкурсу «, в яких числах чекати зміни статусу в кабінет, що мене зараховано, або відмовлено закладом освіти ? Буду вдячний за відповідь !
Галина
Для Василь: можете нічого не чекати. На контракт приймуть тих, хто принесе документи. Несіть туди, куди хочете
Комментировать
Андрій
Підкажіть чому незмінюється статус "Зареєстровано у закладі освіти".І чи зміниться він бо вже 25 серпня.
Влад
Для Андрій: повинен змінитись, просто Вашу заявку заклад ще не розглянув, но якщо Ви подали вчасно, то Ви також учасник конкурсу)!
Комментировать
Артур
Вже 25 серпня, під кожною заявкою "допущено до конкурсу", коли будуть відповіді? Чи вже їхати просто так оффлайн подавати? Нічого не розумію (
989
Для Артур: та почитайте вже наражті терміни вступної кампанії. Вже задовбали. Всі задають одне й те ж дибільне питання. Яка може бути відповідь, коли заяви ще тільки приймають?! Господи! І ці люди думають, що вожуть отримувати вищу освіту. Як Ви писатимете курсові, дипломні, якщо не здатні маленький документик прочитати?
Богдан
Сам в шоке
Комментировать
Иван
Підкажіть будь ласка, у мене у статусі написано під кожній спеціальністю допущено до конкурсу. Вже 24 серпня, а статус не змінився, в чому може бути причина , і що можна зробити в цій ситуації?
Наталія
Хочу уточнити, у моєї дитини 190 балів і 1 пріоритет та квота 2, у нас допущено, а в іншої 139 також 1 пріоритет і квота 2- у неї скасовано(зараз на бюджет). Це як зрозуміти?
Галина
Для Наталія: навіщо Ви взагалі дивитесь квотників? вони йдуть за окремим конкурсом. Тим більше ж написано, що цю заяву, яку Ви дивитесь скасовано.
Комментировать
Наталія
Підкажіть, будь ласка, у дитини квота 2, але пріоритет 5, що означає - скасовано (зарах.на бюджет)?
Влад
Підскажіть будь ласка) Якщо вступ на основі "Молодшого спеціаліста", продовження навчання по тій самій професії, чи враховується бал диплома (знаю, що колись так). Зараз дивлючись по балам ЗНО враховується лише середнє арефметичне між предметами, но не має (або я не можу знайти) інформації про перехід (додавання) бала з диплома! Якщо його зараз не враховують, то це дуже мене засмучує у нашій країні, так як в коледжі я віддавав всього себе, щоб отримати його з відзнакою, а зараз (не факт) він нічого не значить???!
Галина
Для Влад: якщо вказано. що враховуються лише бали ЗНО, то ніяк бал диплому не враховується. А "віддавали всього себе" Ви не для когось, а для себе: Ви за це отримували стипендію та знання
Влад
Все це зрозуміло, тільки раніше враховувався бал з диплому і це нічим не відрізнялось від балів ЗНО (вони переводились) це було як страховка для студента і також в списку Вас розглядали вже інакше!
Комментировать
Влада
Всім привіт. Підскажіть будь ласка, коли я заповняла заявки після того як обрала на бюджет нічого не було, а тепер коли всі заявки відправлені з’явилася така строка ,,Чи підтверджено бажання бути зарахованим за цією заявою на контракт , навіть в раз зарахування за будь - якою іншою на бюджет, це в усіх так?
Алëна
Для Влада: у меня теж так, теж голову над цим ломаю. я хочу поступати на контракт за однією спеціальністю, а вже зарахована на бюджет на іншу. хочу Відсоіиьись від бюджету, але не знаю як і теж ця кнопка тепер з’явилася...
989
Для Алëна: дибілка! навіщо подавати заяву на бюджет, якщо не хочеш вступати? аби відняти в когось місце? Кінчена
Комментировать
Бандера
что означает "зареєстровано до закладу освіти" (подавался на бюджет)? это означает что уже приняли или как (в остальных написано только что зарегистрировано в едебо)
Dimon
Для Бандера: Це означає що ваша заява прийня до розляду приймальною комісією закладу
Комментировать
Діана
Підкажіть будь ласка ,вчора подала заяву в електронному вигляді і досі в електронному кабінеті нічого не пише.Навіть те чи вона взагалі дійшла до них.Птше що заяви відсутні, скільки ще треба чекати аби хоч якийсь статус прийшов?
Володимир
Добрий день! Підскажіть будь-ласка, вже 01.09.2021р. і до цих пір статус - "Допущено до конкурсу" і подавав заяву на заочну форму навчання. Я правильно розумію, що вже статус не зміниться? Та не зарахований до вищого навчального закладу?
Катя
Если я поступила на бюджет я все 3 года буду учиться на бюджете? Может быть такое что со второго полугодия переведут на контракт?
Елена
Был указан статус "До наказу(контракт)" теперь изменился на просто "До наказу". Что это означает?
Екатерина
Добрый день. Никак не могу понять , что значит " до наказу контракт ",принят или нет
Евгения
Для Екатерина: да, на контракт
Комментировать
Оксана
Чи може змінитися статус з : «Рекомендовано (контракт)» — абітурієнта рекомендовано до зарахування на контракт на «Рекомендовано (бюджет)» — абітурієнта рекомендовано до зарахування на бюджет.
Влад
Для Оксана: ні
Комментировать
Оксана
Добрый вечер, подскажите пожалуйста подали документы в два вуза, первый на бюджет, второй на контракт,желание ребенка учиться одновременно. На бюджете в графе написано что до наказу,а в том вузе где контракт написано скасовоно (зачисление на бюджет). Это отказ? Разве могут они отказать в желании учиться одновременно в двух вузах?
Галина
Для Оксана: так. Оскільки в інше місце мали подавати на заочну форму. Вчитись в двох вишах на стаціонарі неможливо, оскільки неможливо одночасно перебувати на парах в двох місцях. І завчасно писали, що всі контрактні заяви анулюють після того, як абітурієнт подасть документи на бюджет
Комментировать
Саша
Здравствуйте. Почему в электронном кабинете пишет до сих пор: "допущен к конкурсу ", хотя документы на контракт уже отвезли и подписали договора?
Ли.
доброго дня, якщо на сайті написано «до наказу» (бюджет). абітурієнт буде получати стипендію, чи ні?
Дима
Для Ли.: 45% бюджетников получают стипендию
Комментировать
Яна
Почему в електронном кабинете статус «рекомендовано до зарахування», а в приёмной комиссии отвечают «прошла на контракт»?
Галина
Для Яна: Ну а що мають писати?
Комментировать