А. Ерофеев: о рекомендации выселить студентов

Не стоило ли и.о. министра лучше подумать, как помочь УВО с обеспечением средствами защиты?

А. Ерофеев: о рекомендации выселить студентов

Автор: Андрей Єрофеев, выпускник КПИ им. Сикорского, глава студенческого совета КПИ 2016-2018 годов.

Про рекомендацію Шкарлета виселити студентів з гуртожитків.

Не розумію логіки.

1. В Україні діє адаптивний карантин, який базується на епідеміологічних показниках конкретного регіону. Давати універсальну рекомендацію виселяти – означає не враховувати ані конкретної епідемічної ситуації вдома у студента, ні ситуації із реальним доступом до медичної допомоги.

2. Сумніваюсь, що масові переїзди студентів між регіонами позитивно вплинуть на епідемічну ситуацію. Чи є епідеміологічні розрахунки ризиків підхопити коронавірусну хворобу у гуртожитках? Студенти і вдома продовжать їздити у громадському транспорті, ходити у магазини, зустрічатися з друзями та контактувати з рідними.

3. Куди повертатися студентам з Криму чи з тимчасово окупованих територій? Як організувати дистанційне навчання для студентів, у яких вдома немає доступу до швидкісного (або навіть будь-якого) інтернету?

4. Чи не є ситуація із переміщенням тисяч виборців напередодні голосування політично вмотивованим рішенням?

Незрозуміле та непослідовне рішення. Чи не варто було т.в.о. міністра краще подумати над тим, як допомогти ЗВО із забезпеченням засобами захисту та іншими необхідними ресурсами?

Студентам – рекомендую звернути увагу на цей пост Романа Грищука.

Оригинал

Освіта.ua
12.10.2020

Популярные блоги
Д. Коптило: реформаторы не виноваты, что изменений нет Далеко не Клопотенко, Супрун или Гриневич виноваты в том, что перемен к лучшему не происходит
В. Онацкий: репетиторство как альтернатива школе Бороться с репетиторством не стоит, но нужно улучшать образовательный процесс в школах
Олег Фасоля: на сколько же выросла зарплата учителя? Государство не может обеспечить уровень зарплаты, который должен соответствовать статусу педагога в обществе
А. Костюк: Польше нужны таланты, а Украине – нет? Система высшего образования Украины обречена продуцировать массовый образовательный продукт, а не уникальный
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Павел
Если студенческие общежития закроют, студенты разъедутся по разным регионам, то как они смогут, и смогут ли вообще, голосовать?
Павел
Если студентов выселят из общежитий и они разъедутся по своим регионам, то где они смогут, и смогут ли вообще, голосовать?