А.Мирошниченко: почему учителя боятся гаджетов?

В педуниверситетах существует какая-то специальная программа воспитания ненависти к техническим новинкам?

А.Мирошниченко: почему учителя боятся гаджетов?

Автор: Александр Мирошниченко, актер, режиссер, драматург.

ПИТАННЯ

Я от просто розмірковую. Ну от де виникає той момент, коли майбутні вчителі починають боятись гаджетів?

Я ж розумію, що в побуті вони здебільшого і комп’ютери, і планшети, і смартфони поважають. В усякому разі молодше та середнє покоління. Себто – в реаліях приватного життя для них гаджети - це норма. І не лише для ігор. Хоча б для того, щоб написати гнівний пост про шкоду гаджетів – вони використовують гаджети.

А от відносно дітей – все по-іншому. Гаджет - ворог! Гаджет заважає навчальному процесу! З гаджетами потрібно вести нещадну боротьбу! Конфіскувати, забороняти, ігнорувати.

Ось у мене і питання. Це в педуніверситетах їх так налаштовують? Це якась спеціальна навчальна програма виховання ненависті до всіх технічних новинок?

Так, може, є сенс ввести нову програму? По вмінню використовувати гаджети в навчальному процесі? Бо якось тупо виходить. Ведуть боротьбу з тим, що потрібно використовувати для навчання. Ну і для розваг, звичайно. Але хіба діти не мають права на розваги?

Оригинал

Освіта.ua
10.05.2019

Популярные блоги
А. Мирошниченко: что нужно на самом деле учить? Сейчас наша школа не дает базового образования, а подменяет его информационным хламом
Г. Сищук: «медвежья услуга» для первоклассников Раннее изучение программы первого класса - ошибочный путь, который не гарантирует успех в школе
О. Калинич: выводы о дистанционном обучении Из понятия «дистанционное обучение» надо убрать слово «обучение», заменив на «имитация»
И. Ликарчук: образовательный процесс теряет смысл Результаты экзаменов не должны быть основанием для оценки работы учителя, это оценка работы учеников
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Упирі
Пане Мирошниченко, а ви хто взагалі такий? Та чому лізете туди в чому ви не експерт? Займайтесь своєю справаю, доки всителі не почали коментувати вашу роботу. Хоча я про такого актора та драматурга взагалі не чув.
Тичер
Просимо пана Мирошниченко всяку муйню не писати, показуючи своє невігластво. Мобільні телефони заборонені на уроках наказом МОН. Якщо вашому синку щось там заборонили на уроці, прикрите ротика та зробіть висновки. Не Вам, шановний, вчити вчителів! Кожна шавка почала лізти своїми брудними руками у школу.
Дятлу
Очень тупой пост, чтобы детки порносайты на уроке математике не смотрели, любезный
Приехали
Мають право, але пiсля школи, розваг ще подавай у школi.