А. Равчев: об интернатуре для молодых учителей

Нет у молодых учителей такой острой проблемы с адаптацией, чтобы вводить "педагогическую интернатуру"

А. Равчев: об интернатуре для молодых учителей

Автор: Александр Равчев, PR-менеджер в «Громадяни в дії».

«В Україні з'явиться інтернатура для молодих вчителів. Це зроблять для того, щоб фахівці могли краще адаптуватися до роботи в школі», - повідомила Гриневич.

От що буває, коли людина відірвана від реальної системи освіти і працює тільки з документами.

Я викладав в університеті, який готує вчителів. От з чим з чим, а з практичним досвідом у студентів проблем немає. На деяких факультетах навіть з першого курсу 1 день на тиждень проводять в школах на практиці. + всі мають реальну практику з відривом від навчання.

Починаючи вже з 3-го курсу, студенти-вчителі можуть офіційно працювати в школах на неповний робочий день. І відносно великий відсоток з них цим користується.

Немає у молодих вчителів аж такої гострої проблеми з адаптацією, щоб вводити для них «педагогічну інтернатуру».

І сумніваюсь, що в МОН всі настільки некомпетентні, щоб цього не знати. Просто таким чином хочуть закрити питання з браком спеціалістів, зобов'язавши всіх студентів-вчителів рік відпрацювати в школі.

Тобто замість вирішення реальних проблем, Міністерство освіти і науки України пропонує затикати дірки за рахунок порушення трудових прав студентів.

Кращі практики «Совєцкого союзу» в дії.

Оригинал

Освіта.ua
05.10.2018

Популярные блоги
Д. Семенов: убивает ли бесплатность образования его развитие? Каждая инвестированная в обучение гривна - это не только польза для себя, эти деньги двигают отрасль в целом
Р. Харчук: борьба за ЗНО по литературе необходима Пусть закрываются ненужные псевдоуниверситеты, а ЗНО - это единственное спасение образования
И. Ликарчук: бумажный или электронный журнал? Что изменится в школьном образовании от появления электронного журнала?
А.Мирошниченко: для чего нужны учебники? Талантливым педагогам не нужны учебники, они знают предмет и стремятся преподавать своими словами
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев