И. Примаченко: Design Thinking for Innovation будет переведен

Фонд выпускников Украины получил разрешение на перевод онлайн-курса «Design Thinking for Innovation»

И. Примаченко: Design Thinking for Innovation будет переведен

Автор: Иван Примаченко, основатель платформы Prometheus.

Фантастична новина! Наші партнери з Фонду випускників України отримали дозвіл від однієї з провідних американських бізнес-шкіл, Darden School of Management Вірджинського університету, на переклад українською мовою та розміщення на Prometheus чудового онлайн-курсу «Design Thinking for Innovation».

Раніше ми перекладали лише ті західні онлайн-курси, що були опубліковані під вільною ліцензією. Це - перший випадок, коли американський університет надав право на переклад курсу, що був захищений правом інтелектуальної власності. Більше того, якщо зараз завдання та можливість отримати сертифікат для цього курсу на Coursera коштують 60 доларів, то у нас завдання і сертифікат Prometheus будуть безкоштовні!

Досі курси з дизайн-мислення, які є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету, в Україні пропонували на своїх програмах тільки топові бізнес-школи чи тренери для вузької добре забезпеченої аудиторії. А вже з осені цей курс буде доступний кожному українцю!

Отримання дозволу на переклад українською онлайн-курсу західного університету, що був захищений копірайтом - надзвичайно важливий прецедент! Ми докладемо максимум зусиль до того, щоб ця новина стала лише першою в низці чудових анонсів.

Якщо в найближчій рік ви плануєте бути в вишах США і готові допомогти нам в переговорах про переклад масових онлайн-курсів вашого університету українською мовою, будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення, і я з радістю надам всі деталі!

Оригинал

Освіта.ua
29.06.2017

Популярные блоги
А. Заможская: я боюсь уроков трудового обучения Есть страны, где дети на трудовое обучение записываются в очередь, потому что там учат тому, что им интересно
Александр Мирошниченко: раздумия с табелем в руках Роль школы стала совсем непонятной в этом мировоззренческом хаосе дистанционного обучения
И. Ликарчук: эпидемия «выпускных» в детском саду Их породили экзальтированные мамаши при поддержке безответственных работников детсадов
Ю. Полонская: как нивелировать «плюсы» школьной автономии Почему статью о 175 днях учебного года начали выполнять только в этом году, да и то далеко не все регионы?
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев