Л. Гриневич: в приоритетах то, что требует срочного внимания

В формулировках нет дошкольного и внешкольного образования, но с ним мы также работаем

Л. Гриневич: в приоритетах то, что требует срочного внимания

Автор: Лилия Гриневич, министр образования и науки.

Міністерство зараз активно працює над своєю частиною проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на 2017-2020 роки.

У ньому в нас виділено 4 основні пріоритети:

  • якісна, сучасна і доступна загальна середня освіта (Нова українська школа);
  • модернізація професійно-технічної освіти;
  • забезпечення якості вищої освіти;
  • нова система управління та фінансування науки.

Ми провели обговорення по кожному з пріоритетів. За ними знаходяться відповідні зацікавлені групи, і їхню думку ми не могли залишити без уваги. Після усіх консультацій у нас виникла нова уточнена редакція Середньострокового плану.

Зараз ми запрошуємо усіх бажаючих до обговорення оновленого документу на сайті МОН за посиланням. Там вказано е-адресу, за якою ви можете надіслати свої пропозиції. Ми щиро сподіваємося на активну участь громадськості, що ви допоможете нам зробити дійсно кращий документ.

Хочу додати. Очевидно, що ми опікуємося всією системою освіти від дошкілля до оcвіти дорослих, але в пріоритети нам потрібно було включити те, що потребує негайної уваги. У цих формулюваннях дійсно нема дошкільної освіти, чи позашкільної, чи освіти дорослих, однак це не означає, що ми не працюємо у цих напрямках.

Додаю до посту відео свого виступу на круглому столі, де ми з експертним середовищем обговорювали середньостроковий план у частині освіти і науки за участі прем’єра.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Оригинал

Освіта.ua
02.02.2017

Популярные блоги
А. Заможская: я боюсь уроков трудового обучения Есть страны, где дети на трудовое обучение записываются в очередь, потому что там учат тому, что им интересно
Александр Мирошниченко: раздумия с табелем в руках Роль школы стала совсем непонятной в этом мировоззренческом хаосе дистанционного обучения
И. Ликарчук: эпидемия «выпускных» в детском саду Их породили экзальтированные мамаши при поддержке безответственных работников детсадов
Ю. Полонская: как нивелировать «плюсы» школьной автономии Почему статью о 175 днях учебного года начали выполнять только в этом году, да и то далеко не все регионы?
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев