Светлана Вовк: я сочувствую коллективу НАУ

Безответственность и негативный кадровый отбор - это суть политики в образовании

Светлана Вовк: я сочувствую коллективу НАУ

Автор: Светлана Благодетелева-Вовк, преподаватель.

Безвідповідальність і негативний кадровий відбір - це суть державної політики в освіті і науці, яку зараз проводить пані Лілія Гриневич.

#Кириленкогейт, #НАЗЯВОгейт, припинення дії інституту позбавлення наукового ступеня, погрози активістам і глузування відповідальних осіб - наслідки перманентного руйнування за потурання і мовчазної згоди державних очільників та ректорні.

А сьогодні до цієї ганьби додалося призначення на посаду в/о ректора #НАУ Володимира Ісаєнка.

Того самого Ісаєнка, який розвів корупцію у себе в інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова, зокрема сприяв у неправомірному отриманні звання доцента Софією Соколовою, яка числилася, але не викладала і захищав майстра буллінгу, завідувачку кафедри Галину Нестеренко. Під час доленосних подій на Майдані він відсиджувався на лікарняному, поки ми вивозили студентів із зони можливого враження 18 лютого. До речі, перевірка #ДІНЗ встановила всі факти зловживань, пов'язані з цією людиною,то чому не були прийняті управлінські рішення?

Бо #Ісаєнко - це "хлопчик" Андрущенка - нинішнього ректора НПУ ім. Драгоманова, колишнього замміністра освіти Кременя, колишнього директора інституту вищої освіти НАПН, заради працевлаштування якого цей інститут і був заснований. Мені особисто #Андрущенко погрожував, щоб я не чіпала "його хлопчика", якого він знає замолоду, коли той працював у нього мєлкім клєрком.

Так що клан Кременя наступає. Так, це саме той клан, який знищував будинки на Клові, свідком і протиборцем чого була пані Ірина Єгорченко, Інна Совсун, Артем Чапай та інші сміливі кияни.

Я співчуваю колективу НАУ. Але система негативного відбору управлінців працює на повну катушку. Не дивуйтеся, якщо і надалі ваш університет буде деградувати. За панування деградантів розвиток неможливий. І це все, що треба знати про дійсність.

Оригинал

Освіта.ua
23.09.2016

Популярные блоги
И. Ликарчук: кому и для чего нужны измерения? Каждый учитель без дорогого общенационального измерения знает, какие пробелы в знаниях имеют ученики
В. Онацкий: что делать с учителями-пенсионерами Если учитель достиг пенсионного возраста, то это вовсе не означает, что он не является современным
А. Истер: поиск оптимального формата НМТ-2023 Обязательным для выпускников должно быть тестирование и по истории Украины, и по математике
Александр Мирошниченко: обучение – это не пытки В Украине ребенок без таланта к математике полноценным человеком не считается
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев