Инна Совсун: присоединяйтесь к изучению английского

Присоединяйтесь к проведению крупнейшего урока английского в мире, инициированного Go Global

Инна Совсун: присоединяйтесь к изучению английского

Автор: Инна Совсун, первый заместитель министра образования и науки.

Сьогодні на зустрічі зі студентами у Львівській політехніці, я спиталась в аудиторії, хто відчуває, що володіє англійською мовою на рівні, достатньому для читання англомовної літератури.

З кількох десятків студентів, лише троє підняли руки.

Хоча на словах всі погоджувались, що варто б знати англійську краще.

При цьому переважно усі скражились на те, що (а) погано вчать в школі і (б) викладання англійської протягом лише двох семестрів на першому курсі - не достаньо.

Викладання у школі я виправити не можу одномоментно, але точно можу сказати, що сьогодні студенти мають право вимагати у керівництва факультету та університету додавати додаткові курси з англійської, якщо вони відчувають потребу у цьому! І варто цією можливістю користатись!

Адже без знання англійської університети далі пропонуватимуть студентам літературу, застарілу щонайменш на пару років, і розрив між Україною та розвиненими країнами буде продовжувати збільшуватись.

Знання англіської - це не самоціль, це інструмент для досягнення більших цілей - і особистих, і загальносуспільних!

Задля того, щоб продемонструвати, що суспільство готове не лише вимагати змін від держави, чиновників та політиків, але й змінюватись саме, Go Global ініцінювали проведення найбільшого уроку англійської мови!

Деталі - в пості Мустафи, який так бурхливо відреагував на несвідомо озвучену мною тезу про те, що я могла б провести один з уроків, що в результаті я не мала вибору, окрім я погодитись)))

Тому я урок вестиму в Американській бібліотеці Могилянки (у перерві між парами, ха-ха!).

Приєднуйтесь!

Оригінал

Освіта.ua
27.05.2016

Популярные блоги
В. Громовой: рубеж необратимости уже пройден Отрицательный отбор в образовании продолжается, ведь уходят лучшие, а «скамейка запасных» почти пуста
Е. Стадный: идея увеличения веса аттестата ошибочна Чем больше будут учитывать аттестат, тем меньше будет шансов у детей с хорошими знаниями из строгих школ
Д. Бабурин: образование за ширмой рейтинговой шкалы За ширмой рейтинговой шкалы 100-200, которую нам каждый год представляет УЦОКО, скрывается реальное состояние образования в Украине
В. Громовой: как спасти образование от развала Как вызвать бешеную ненависть, но спасти школьное образование от окончательного развала
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!