Инна Совсун: присоединяйтесь к изучению английского

Присоединяйтесь к проведению крупнейшего урока английского в мире, инициированного Go Global

Инна Совсун: присоединяйтесь к изучению английского

Автор: Инна Совсун, первый заместитель министра образования и науки.

Сьогодні на зустрічі зі студентами у Львівській політехніці, я спиталась в аудиторії, хто відчуває, що володіє англійською мовою на рівні, достатньому для читання англомовної літератури.

З кількох десятків студентів, лише троє підняли руки.

Хоча на словах всі погоджувались, що варто б знати англійську краще.

При цьому переважно усі скражились на те, що (а) погано вчать в школі і (б) викладання англійської протягом лише двох семестрів на першому курсі - не достаньо.

Викладання у школі я виправити не можу одномоментно, але точно можу сказати, що сьогодні студенти мають право вимагати у керівництва факультету та університету додавати додаткові курси з англійської, якщо вони відчувають потребу у цьому! І варто цією можливістю користатись!

Адже без знання англійської університети далі пропонуватимуть студентам літературу, застарілу щонайменш на пару років, і розрив між Україною та розвиненими країнами буде продовжувати збільшуватись.

Знання англіської - це не самоціль, це інструмент для досягнення більших цілей - і особистих, і загальносуспільних!

Задля того, щоб продемонструвати, що суспільство готове не лише вимагати змін від держави, чиновників та політиків, але й змінюватись саме, Go Global ініцінювали проведення найбільшого уроку англійської мови!

Деталі - в пості Мустафи, який так бурхливо відреагував на несвідомо озвучену мною тезу про те, що я могла б провести один з уроків, що в результаті я не мала вибору, окрім я погодитись)))

Тому я урок вестиму в Американській бібліотеці Могилянки (у перерві між парами, ха-ха!).

Приєднуйтесь!

Оригінал

Освіта.ua
27.05.2016

Популярные блоги
Е. Северенчук: что делают учителя, которых обманули? Если учителя не бастуют - значит, им можно давать обещания, которые потом не выполняются
Т. Ткачук: в этом году была одна проверка письменных работ ЗНО На очень важном этапе проведения ЗНО происходит субъективное оценивание письменных работ
А. Заможская: я боюсь уроков трудового обучения Есть страны, где дети на трудовое обучение записываются в очередь, потому что там учат тому, что им интересно
Александр Мирошниченко: раздумия с табелем в руках Роль школы стала совсем непонятной в этом мировоззренческом хаосе дистанционного обучения
Комментарии
Аватар
Осталось 2000 символов. «Правила» комментирования
Имя: Заполните, или авторизуйтесь
Код:
Код
Нет комментариев